Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Tak nejprve aby tu nedoslo k nejakemu narceni ze zaujeti...CoD nehraju, nevlastnim, naproti tomu v BC2 mam, alespon podle statistiky na steamu, nahrano 160hodin. Co ja vim tak IW engine je s kazdym dilem CoD aktualizovan. Nevim co tebe a mnohe dalsi vede k tomu, ze je ten engine stary. Pokud je to fakt, ze je zalozen na Q3 enginu, pak podle teto uvahy jsou temer vsechny dnesni enginy stare. Proc? No protoze to, ze se engine jmenuje jinak nebo ma jine poradove cislo neznamena, ze se ten stary zahodi a dela se uplne znovu...jen se na nej nabaluji nove funkce. UE3 je furt v jadru unreal engine z roku 98 a stale vyuziva funkce tohoto stareho enginu, stejne tak Source engine je vylepšený Quake engine atd...
  • Battlefield 3 řekl bych
  • Nevie niekto čo to tam hrá? Je to len kúsok, ale ak niekto pozná.
  • dilinja
    z Battlefieldu koridorovka?
  • Presne.
  • smejki
    nemáš pravdu, kluku
  • smejki
    koukáš moc na filmy
  • i kdybych videl jen bilou barvu, tak to bude vypadat porad lip, nez kdo vi kolik let stary COD engine
  • Urug
    chtěl si říct přepálit bílou
  • moc pekne, ale single se*e pes. zajima me pouze multiplayer
  • vokr.cz
    DICE je konečně studio, které ví jak má nasvětlit hru...
  • nejsem nejakej odbornik pres vojenskou techniku ale selskej rozum mi rika ze ta tvoje "spravna" varianta je jeste vetsi blbost nez ta prvni ... urcite americani delaj zkratky podle cestiny :D ten tvuj reaktivni protitankovy granat je v prekladu "reactive anti-tank grenades" RatG/RAG kdyz delaj americani zkratky tak je delaj podle svy reci a ne podle reci kterou pouziva par lidi ve stredni evrope :D
  • Jo tak to by mozne byt mohlo....:)
  • hele ja s vetsim nez 7.62 taky nestrilel ... kazdopadne strelec to nevidi ani u 12.7 .. vidi to prej pozorovatel, ktery je pod trochu jinym uhlem a zalezi od podminek ..
  • Musis zkusit multak to je uplne jiny kafe
  • Jasne, ale porad je to prioritne multak a ten prave koridorem vubec neni....takze na obchazeni sniperu tam budes mit snad prostoru dost.:)))
  • Ale jo. Zvuky a destrukce meli vzdy na vybornou. Jen to hrani pripominalo furt ten stejnej koridor ve stylu jdi a tupe strilej. Dokonce i snajpra clovek musel poctive ustrilet, ne si jej obchazet a vitezne nejak sejmout.
  • No, nevim. Kdyz vidim jak nabihaji, popravde se toho trochu bojim. Posledni dobou je takovych strilecek az moc a Activision se neboji, ten trh presytit. Nehlede na to, ze to dela Dice - vse dobry, jen to po delsi dobe je vse od nich v singlu strasne stereotypni. Nevim jak v multaku.
  • Tak v 98 mozna....ja tam byl 06 a to uz tam tak maximalne tahas ozrale z aut a obcas udelas v barakach cistku na zbrane. .:) Ale bylo tam hezky.:)
  • Mne se to vazne nezda....dragunem mam nastrileno dost a 7,62 stopu vazne nedela. Falconem jsem toho nastrilel mene, ale treba DSK stopu nedela urcite....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší