Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby aspoň ty zvuky k něčemu byli... když už maj tu licenci snad nemuže bejt takovej problém mít ty zvuky podle reálnejch aut , aspoň ty nový WRC... přijde my že i colin McRae 2 měl lepší zvuky jak tohle...
  • Drak_1
    No na tom videu to vyzerá ako GT2 na PS2 . *11* *11* *11*
    Keď to bude zadarmo v Leveli alebo v Score tak si to možno kupim *1* *1* *1*
    • No to by muselo GT2 na PS2 vůbec vyjít rozum bradu.
      • Drak_1
        Pre menej chápavých GT2 na PS2 je Gran Turismo 2 pre PlayStation 2 !!!
        PlayStation 2 je taka mala čierna krabička ktora sa pripaja k telke a davaju sa do toho disci s hrami a je ktomu aj gamepad na hranie a cele sa to vola herná konzola !! *16* *16* *16*
        • Výborně, tvůj komentář má jedinou chybu, GT2 na PS2 nevyšlo. Takže to vypadá, že jediný méně chápavý seš tu ty.
          • Conceptt
            tak tak ... na PS2 vyšlo až GT3 :)
            • Drak_1
              jj sekol som sa :)
            • Indy
              má pravdu ten chlapec:)
  • WRC1 bylo o ničem, toto má navíc jenom číslo 2 v názvu - grafika no dobrá, neměl bych namítek, kdyby aspoň fyzika za něco stála. Už z ingame záběru je to jasné, že se ni nezměnilo a bude to klasická rýžovačka peněz. I když nevím nevím, kdo si to koupí, když je tu DIRT3, který sice není taky simulátor, ale vypadá daleko lepé. Jinak jsem taky Aleš, příjmení mám sice jiné jako autor rezence, ale z tété hry jsem opravdu smutný - nevyužitý potenciál. (Nástupce RBR)
    • Ohledne toho nastupce RBR, tahle hra nemá být nástupce RBR, ale arkáda pro širokou veřejnost ve stylu Dirt serie....pri simulaci ve stylu RBR by si to koupily jen hardcore hraci a fanousci simulace...
  • ajéje, zase multiplatform, proč to neudělaj exkluzivně na ps3, hned by to vypadalo daleko líp *10*
    • právě proto že to je i na PS3 to vypadá takhle, i když tohle vypadá že to je dělaný spíš na PS2 nabo Wii...
    • šašku pobavils *1*
  • prijde mi to graficky par let za dirtem :( takovy dost papirovy.... ale mozna jen spatne udelana upoutavka....
    • mne to pripadá ako z roku 2005, neviem nepáči sa mi to, tieto hry majú byť hlavne o grafike a ovládaní auta, dúfajme že aspoň to obládanie auta nebude úplná arkáda
  • Nevím ale mě se to nějak nelíbí...
    • takove nejake klouzave to je ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit