Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teť ještě co si mám představit pod tím ,,DirectX 10.1 kompatibilní s 512MB RAM " to jako že to rozjedu i na svém trapném notebooku z 5650 ? Jestly jo tak do té hry nakonec půjdu *15*
  • na fx 5200 to rozbeham v HD?
  • Požadavky jsou tak drsné že bych to naplno rozjel i před dvouma rokama *1*
    • Pro vysvětlení:
      ATI HD 5970 2Gb
      Intel Core i7 965
      8Gb RAM
      Win 7
      Nevidím jediný důvod proč by nemělo
      • Pěkná kus šrotu , měl bys uvažovat o upgrade...

        (Jen ho provokuju blbánka *15* )
      • Jazz
        Super, zamachrujeme si ještě ?
        Sice mám stejnej PC, ale nemachruju s tim tady jak krtén *6*
  • musim si koupit novy pc, zatim se mi libi tahle kraska GTX470 1.28GB
    • smejki
      tak to je jedna z nejhorších, jakou jsi mohl vybral. pokud mermomocí chceš zelenou, tak jdi do 560 nebo 570. z předchozhí generace stojí za řeč jen 460, ale ta je na tom s výkonem v tomto případě lehce nedostatečně.
    • Nevím jakej blázen by si dneska kupoval nvidiu, ale já mínus nedal.
      • Hanzales
        když už se to nakouslo.... Já jsem třeba fanoušek nVidie, rozhodně ji ale nikomu nevnucuji a nerozdmýchávám pořád hádky o tom, co je lepší. Takový Stratos by mohl vyprávět ;o) Je snad v každé diskuzi u NV karet a všem tam vnucuje ATI...
        Když to třeba (z mého pohledu) za posledních 5 let shrnu, problémy s nVidií:
        Hodně dávno, to ještě byly forceware, se v jedněch WHQL ovladačích neukládalo nastavení brightness. Pak akorát relativně nedávno s jednou verzí driverů poblikával BF2BC, což se hned zase opravilo a akorát až v nynější řadě 280< jsou nějaké problémy. Jinak těžko vzpomenout na nějaký zádrhel, ať už při instalaci, nebo fungování mnoha mnoha her (hlavně těsně po vydání). Zatímco kdykoli jsem měl v ruce ATI (pravda naposledy tak před půl rokem) narážel jsem na problémy často. Ať už BSOD, nebo error při instalaci WHQL Catalystů na čistý updatovaný systém, nebo problémy ve hrách, právě těsně po jejich vydání. Naštěstí ne za dlouho přišel vždy nějaký hotfix, nebo nové Catalysty.
        To ale neznamená, že je to berná pravda!!! Úplně klidně může mít někdo naprosto opačnou zkušenost. Každý ať si má v PC kartu, jaká mu vyhovuje a k jaké má kladný vztah co do spolehlivosti. A jak píše někdo výše, ATI mívala problémy dávněji, ale třeba u mně se ta důvěra po těch letech trápení získává už těžko. Před měsícem jsem upgradnul z 8800GTX např. kvůli DCS-A10-C a Witcherovi 2 na GTX560TI (první mainstreamová karta u mně) a krom ARMAII a METRO2033, zatím nebylo kde proč ubírat detaily, nebo AA/AF při FullHD. A to METRO nestíhalo akorát na ty úplně nejvyšší. No a teplota při zátěži kolem 60 stupňů, po hodně dlouhém hraní a při zavřených oknech ;o)
        • rancor1223
          Ty si můj člověk. Mám víceméně stejné zkušenosti. Teš se chystám nakoupit GTX560Ti nebo 570 (ještě nevím) a na AMD jsem ani nepomyslel...
      • nvidia ma physx a hodne her ho prave podporuje
        • Kup si co chceš, já sem třeba šetřivej člověk takže při výběru hlavně koukám na to abych měl za málo peněz hodně muziky.Physx klidně oželím, zas tak moc her ho nemá.Navíc nemám rád lháře a podvodníky takže od nich nic nekupuju.
          1
          2
          3
          *16* FLAME *16*
          • No vidíš, já to co jsem na ní ušetřil, jsem pak projezdil do servisu *1* aneb už nikdy víc *1*!
      • ja mam nvidii a nepamatuju ze bych mel u nejaky hry problem s padanim nebo rozhazenou grafikou abych musel cekat na novy ovladace *5*
        • Cajk
          teď mám Ati a taky si to nepamatuju:)
          • good for you ! *3*
            • hussdaasa: To už taky nějakej ten pátek neplatí... Já měl na ATi/AMD smůlu vždy, do těch už nepudu ani zadarmo... Jinak abych reagoval na původní koment - myslim že 470 bude spíš na medium případně High (ale bez AA)
            • Neplas. ATI mivala problemy-tak pred 10 lety. Ale spatna povest se spatne napravuje,to je pravda. A taky je pravda ze NVidie zase topi jako radiator. *1*
    • kdo mi dal minus. s touhle grafikou mi to pude na high ne ?
      • treba nejaky fanda Radeonu .. lidi jsou dementni ;)
  • PsychoCZ
    No ty požadavky přeci jen nejsou tak šílené *4* , kdyžtak si to dám nastavení na střední úroveň (grafika) a pojede to určitě v pohodě. A jinak hra vypadá fakt dobře, já jsem ještě nehrál žádnou hru ze série Battlefield (nějak se mi to vyhlo ) *1* , tak snad hra zabaví. Konzolisti to maj dobrý *4* , sice budou mít znatelně horší grafiku, ale nemusí si kupovat novej HW.
    • Ty požadavky jsou v pohodě. Když do toho nepočítám monitor, tak pro max. detaily ve Full HD stačí stroj v aktuální pořizovací hodnotě asi 11000 a s tím si člověk ve Full HD ještě nějakou chvíli zahraje. Mě spíš překvapuje, že systémové požadavky spíš stagnují. Poslední dobou z tohoto vybočil akorát Witcher II. Jinak rozjedu drtivou většinu her ve Full HD na max.- vysoké detaily na zastaralé GTX 460 768MB a nepadám pod 25 avg FPS :)
      • dejme tomu 13 000 a mas to i ssd diskem pro kratsi loadingy ;)
        • trolo
          SSD za 2k? kde? 10gb? wow. rozdiel v loadingoch? 0,5sek? wow
          • trolo
            . : tak ja mam momentalne 10k rpm velociraptor 300gb. uvazoval som o SSD ale stale mi to pride dost drahe za taku kapacitu.. + riziko straty dat je vacsie ako u klasik HDD a nemaju taku zivotnost no su zase odolnejsie co mi je ale naprd kedze HDD neprenasam :D
            • trolo
              ved ja som nehovoril ze programy nie.. hovorim o rozdieloch v hrach. tie su minimalne. programy jasne tam to je neuveritelny rozdiel to som uz aj pisal hore. odozva, spustanie a ziadne tie lagy ked spustis 5 programov naraz atd... velociraptor nema najlepsiu hodnotu gb/€ ale rozhodne lepsiu ako SSD a stale to je najlepsi HDD. + keby si tam hodim dalsi velociraptorik do raidu tak loadovanie mam este rychlejsie aj ked ta odozva nikdy nebude ako SSD no ja neberiem tu odozvu za take plus. jasne je to super vec ked PC reaguje ale nestoji to za taku velku cenu + tie ssd treba udrziavat. (neviem ako su na tom nove naposledy trebalo cistit pomocou utilit alebo co... neviem presne proste starosti) velociraptora mam uz roky a nic som na nom nerobil ide ako novy. ziadny chybne sektory je svizny. a to ze sa programy nespustia za 0,1 sek ale za cca 3sek ma az tak netrapi
            • Tebe to tak pride, inemu nie, rozdiel je, ze zatial co ty teoretizujes, ten druhy to uz ma odskusane. Ja mam 64GB SSD na system + hlavne programy ako Photoshop/After Effects a mam zapratanu menej ako polku, data samozrejme mam na datovom disku, hry instalujem na 150GB Velociraptor. 300GB Velo tiez nema zrovna idealnu cenu za GB :) Riziko straty dat ta nemusi trapit, pretoze tie male SSD so smiesnou 60GB kapacitou nemas problem cele odzalohovat na datove 2TB disky, tam sa to proste strati a mas tu tvoju istotu :) SSD treba vyskusat, ale na neho sa hrozne rychlo zvykne, vsetko reaguej okamzite, ked nabehne plocha tak sa da spustat okamzite nejaky program a netreba cakat pokial disk dohrabe... :)
            • Hlavně nemá SSD disk skoro žádný vliv na hry (loadingy a pod) - upozorňuji, že mám vyzkoušené (OCZ Vertex 2 60GB). Hry zásadně instaluji na klasický HDD. Jinak mám vše ostatní (systém a všechen software) na SSD a stále mám 30GB volných.
            • nj zivotnost je orisek .. ale pokud vydrzi tolik hodin/zapisu/cteni kolik by meli, tak tech cca 200 let mi uplne staci .. je to na system .. zadne dulezite data tam nemam ... ja treba mam problem ze soucasne nabidky vybrat HDD kteremu bych alespon trochu veril ... Sata6 me zatim zadnym nepresvedcila ..
          • tiez by som rad vedel kde sa da kupit taky ssd disk za 2k X/
          • http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=91129

            ... sry tak 2300 .. jako platce DPH se pohybuji v nizsich cislach .. rozdily v loadingu jsou dle zkusenosti hracu markantni ...
            • trolo: nj ... kdo ale rika ze starsi, nebo mene narocne hry nemuzes mit na druhem plotnovem disku .. pro me ideal: SSD 60GB, 7200rpm HDD 500GB, 5400rpm HDD 1-2TB na data .. pri dnesnich cenach disku je to v pohode ... a proti pripadu, ze SSD nemas vlastne o nic neprichazis, pac rychly disk mas tak ci tak ..
            • trolo
              ian: mozno ale ked hovorim o sebe tak urcite nie. a 1-2 hry to musis potom stale odinstalovavat a instalovat nove...stratil by som nervy to stale instalovat. patchovat a nastavovat nastavenia vzdy ked si zmyslim ze si zahram nejaku starsiu hru.
              nehovorim ze to je teda uplne useless pre kazdeho ale 60gb je fakt malo. hudbu by som tam nemohol dat vobec a nacitavanie kniznice z datoveho disku je utrpenie (mam odskusane) - a to mam wd black verziu... nechcem vediet ake to je z green... programy zase zalezia od uzivatela cize ked nepouzivas nejak vela programov alebo specificke programy tak budiz mas tak 4-5 hier ale aj to je dost malo...
            • trollo: 60gb na system, zakladni narocne programy a 1-2 hry bohate staci ..
            • trolo
              no tak to zlacnelo co som sa naposledy pozeral a prave co ja som cital na forach tak v hrach su tie rozdiely uplne minimalne. rozdiel je skor v starte win a starte aplikacii + odozve programov. a 60gb je teda skoro nic ked windows +- 14-20gb + programy 20gb + hry, dokumenty, hudba atd... to je malo a ked si nainstalujes programy a hry + podobne veci na datovy disk tak si vlastne kupil ssd nanic
            • treba .. nebo levnejsi Solid 3
      • PsychoCZ
        To je tím že většina nových (hodně očekávaných) her jsou multiplatformní hry a PC verze většinou bývají porty z konzolí, to proto vývoj her/ využití HW stagnuje. Upřímně mi to ani nijak nevadí. Osobně si myslím že současná grafika na PC je celkem fajn a díky tomu si člověk nemusí koupit nový HW za rok ale třeba až za 3. Já mám tříjádrový AMD procesor, Radeon HD 6870 (1 GB, 4000 MHz) a všechny hry rozjedu na plný detaily bez cukání, akorát s touhle hrou sem si nebyl jjistej, ale asi to taky rozjedu v pohodě.

        Jinak si právě instaluju stažené Mercenaries 2, tak jsem zvědavý jaký to je. Na obrazcích a gameplay to vypadá pěkně.
        • Cajk
          rozjedeš, samo že ne na ultra, ale na to sere pes:)
          • PsychoCZ
            Přesně *4*. Hlavní je aby člověka ta hra zabavila a dobře se hrála. Třeba já si moc rád zahraju znova prvního Splinter Cella nebo Far Cry a je mi fuk že je tam neni nic moc grafika, protože jsou to dobrý hry i bez ní *3*
  • Pete.palis
    Tak moje stará láska si bude muset najít nového páníčka...koupím novou, sice bude méňě vrnět, ale ty detaily, hodiny strávený s ní.... *1*
  • komunitní manažer zh1nto tvrdí že ty doporučený jsou vhodný tak na médium high detaily... na ultra bude třeba GTX580 :)
    • coze ? to mas od kud
      • trolo
        http://twitter.com/#!/zh1nt0/status/116140116820504576
        • tak to jsou volove. tak to ta GTX470 1.28GB by mela na high
        • trolo
          a este http://twitter.com/#!/zh1nt0/status/116140729864159232
          • u toho posledniho twiteru neni odpoved
            • Cajk
              jj 2x 580. Podle mě si snad dělá prd*l z něj:)
            • aha to je to "2" a co to znamena ? dve grafarny :-D
  • Ethy
    Spíš se bojim FPS dropů o se týče kouře a tak, v BC2 mi vše běhá ok, ale stačí smoke pod hnáty a kolikrát netrefím ani stodolu *8*
    • athlon II x4 3ghz OC, gtx 460 OC a 4GB ram.. hra nepadne NIKDY pod 50FPS.. 1680x1050, 4xAA, 8xAF, vypnuté SSAO. Tudíž musíš mít o dost horší grafiku a pak se nesmíš divit..
  • Leonidasss
    Stejně si myslím, že většina lidí bude hrát multiplayer na nižší detaily než je pro jejich PC potřeba, ono se hodí mít v multiplayeru co nejvíc FPS a rozplývat se tam nad grafickými detaily většinou není čas.
    • Danieledl
      Proto dávám přednost konzolím *3*
      • kde to bude vypadat jeste o malinko hur nez na znizene detaily .. :)
        • Danieledl
          Rozhodně to bude vypadat líp než u tebe na pc *3*
          • :) je to mozne .. ja mam sunkoidni i5-2500K, GTX 260 a 16BG ram, SSD disk .. hold kuli hram do PC vrazet prachy nehodlam a na praci mi to tak akorat staci ..
            • Mam i5 750, 4GB RAM, GTX 260 a všechno rozjedu na 1920x1080 na plné detaily. Ty sem snižoval jedině u ARMA II a Crysis. Akorát když si zapnu PhysX, tak klesne FPS, ale stejně tam moc rozdílů nevidim. Je to pohodová sestava a byla za pakatel. Alespoň tě nestála 40 tisíc.
            • cajk: je to levny mainstream .. v pohode je, jinak bych ho vymenil, ale nadupana herni masina nikoliv ..
            • Cajk
              vždyť máš stroj naprosto v pohodě:)
        • A bude to pro celych 24 hracu!
  • Mato1987
    No na mojom C2D 8500 ~ 4.16 GHZ, GF 295 GTX a 4 GB ram s WIN7 x64 to pôjde ako po masle, ale len v tom prípade, že to nebude nejaký lacný a špatný port z konzole, lebo ja im tie pr žvásty, ohľadom ich primárneho zamerania na PC moc nežeriem.
    • Minimum System Requirements
      OS: Windows Vista (Service Pack 2) 32-Bit
      Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHZ or Althon X2 2.7 GHz)
      Memory: 2 GB
      Hard Drive: 20 GB
      Graphics Card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI RADEON 3000, 4000, 5000 OR 6000 series, with ATI RADEON 3870 or higher performance)
      Graphics Card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GEFORCE 8, 9, 200, 300, 400 OR 500 series with NVIDIA GEFORCE 8800 GT or higher performance)
      • zdroj - http://www.enterbf3.com/viewtopic.php?t=4039&sid=ffbd2ad423b9860d25e2b60763892830BTW. Hodil bych to do jednoho prispevku ale chyba "prekrocen minimalni pocet odstavcu" mi to nedovoluje... to je ale fakt demence to vam teda povim.
        • Mato1987
          nedá sa odpovedať ďalej, lebo tam končí to "reply vlákno" tak ti to napíšem sem a tentokrát po lopate ako jožkovi z prvej ľudovej, aby si konečne pochopil, môžem ti to zaslať aj v telegrame pre tvoje lepšie porozumenie celej udalosti.
          JA SOM NIKDE NETVRDIL ALEBO SA NETÁZAL NIKOHO NA TO ČI MI PÔJDE HRA BATTLEFIELD 3 NA MOJEJ ZOSTAVE MIMO INÉHO S GRAFICKOU KARTOU GF 295GTX SPUSTIŤ, TAKŽE ŤA ŽIADAM ABY SI PRESTAL SPAMOVAŤ A VENOVAL SA RADŠEJ DEBATE S RELEVANTÝMI INFORMÁCIAMI.
          Pre istotu som ti to napísal veľkým písmom aby si to náhodou neprehliadol, apropo, netrpíš ty náhodou dislexiou priateľu?
          • Rad jsem to pro to pro tebe udelal a informace doplnil a dik ze mas takovou starost o muj psychicky stav.
            • mato1987 je cinknutej nějak , ty ses ho zastal a von tě ještě vyhlásí , mlčeti zlato *1* *1*
          • LOL kluku jeden s cim mas problem? Ze na Games.cz uvedou neuplne informace, ja je doplnim do vlakna ktere jsi zalozil ty na hned tvrdil ze neco tvrdis? JA NETVRDIL opakuji NETVRDIL ze neco tvrdis, jen jsem upresnoval informace pro lidi co je nevi. Chapu ze jsem tim dost narusil tvou zenovou rovnovahu a proto jsem si od tebe mohl precist spoustu stupidnich kecu ale jak si muzes precist lide vyse tyto informace nevedeli a treba i pro ne jsem je dopnil. Do debaty jsem zatim prispel nejrelevantnejsi informaci ze vsech tak si prosim uz konecne a jednou pro vzdy vyndej svou hlavu ze zadku. Diky
            • Mato1987
              Je to síce od teba pekné, že si sa konečne skludnil a ustúpil si od tých vulgárnych výrazov, ale napriek tomu si nie som sto percentne presvedčený, že tvoj psychický stav je v poriadku. Týka sa to hlavne tvojej poslednej vety, to že či si to myslel humorne ma nezaujíma, každopádne je to na uváženie.
              Ono totižto ja som zo žiadnej rovnováhy ako to ty tak vehementne tvrdiš vyvedený nebol, ja som si bol istý, že mi to na vysoké detaily v danom rozlišení bude šlapať jedna radosť, to že si ty niekde splašil tieto overené požiadavky je síce pekné ale pridávať si ich sem nemusel. Nikdo ťa o to nežiadal a ako som už napísal nespočetne veľa krát ja nepotrebujem nejaké utvrdzovanie váhy mojich slov po niekom, kedže som bol sto percentne presvedčený o svojej pravde.
              A to slovíčkarenie si si mohol odpustiť v tvojej agresívnej odpovedi, na ktorú reagujem momentálne ===>>> (editováno v 18:05) před 5 hod.
              Ja som sa nesprával arogantne , to by si dalo polemizovať o tom,že kto sa tu správal ako hulvát a arogantný chumaj z prvej ľudovej.
            • Ok tak ja se teda moc omlouvam ze jsem uvedl uplne informace (ktere v clanku chybely) z relativne spolehliveho zdroje kdyz se diskutovalo o tom jestli BF3 pojede na GTX295 ktera umi jen DX10. Nemusel jsem sice pastovat ty pozadavky komplet ale chtel jsem to trochu chytit v kontextu a doplnil jsem i zdroj pro overeni faktu ze to proste podle vseho pujde. Chapu ze tim ze jsi hral alfu a jela ti se muzes citit dotceny a reagovals arogantne a tim ze jsem ti napsal o tom ze jsem te chtel ujisti ze ti to pojede jsem te vyvedl z rovnovahy ale opakuji nikdy jsem netvrdil ze tvrdis ze to nepojede ba naopak jsem chtel udelat to ze dam vahu tvym slovum tak ze pastnu pozadavky z vyse uvedeneho zdroje komplet. Vazim si toho ze nam to cele stalo za to ze jsme se dostali az sem na treti stranku a porad si povidame. Pac a pusu a hlavne slunce v dusi
              Drastickej fetisista
            • Mato1987
              Samomluvec a fetišista s nickom Drasťa v jednom, ja ťa úprimne ľutujem.
            • Porad mas tu hlavu zastrcenou v zadku?
            • Mato1987
              S tebou je to ako s vyšinutým dieťaťom po DMOčke, tebe keď sa raz napíše, že reaguj relevantne a nie z cesty, ty spravíš presný opak, toto zvyknú robiť autistické deti so sklonom k sebepoškodzovaniu.
              Vážne nerozumiem tvojim myšlienkovým pochodom,tie tvoje reakcie sú mimo misu ako so hovorí a táto tvoja posledná odpovedať len potvrdzuje fakt, že trpíš tažkou formou dyslexie, trepeš tu inkoherentné nonkongnitívne zlátaniny, ktorým ani sám nerozumieš.
              Je mi ťa ľúto , rodičia a okolie to s tebou musí mať náramne ťažké.
      • Mato1987
        chcel tím básník niečo konkrétne vyjadriť alebo chcel len predviesť či funguje magická technika copy and paste?
        • Ze se nemusis bat ze by ti to na GTX295 nejelo jak se ti tu mistni snazi vpacit do hlavy.
          • Mato1987
            A ja som niekde tvrdil, že by mi to nešlo na GTX295 ? :) to tu vážne diskutujem so slepcami alebo ako teda :D:D:D som momentálne v pomykove :D
            • Cituji sam sebe, prosim precti si to jeste jednou a vyndej si pri te prilezitosti hlavu ze zadku. Diky

              "Ze se nemusis bat ze by ti to na GTX295 nejelo jak se ti tu mistni snazi vpacit do hlavy."
          • Cajk
            přesně:

            Radeon (10.1.)
            NVidia (10.0.)

            Zajímavé
    • No len aby, pretoze v minimalne to potrebuje grafiku s dx10.1 a nvidia gtx 295 nepodporuje Directx 10.1 :D
      • Mato1987
        ale nepovedz, sranda že alpha trail mi išiel jedna radosť, to potom tá tvoja teória je vážne hodnoverná :D
        • Kasli na nich, ten pc je upne dobry, vydrzi dalsie minimalne 3 roky s hrami na plne detajly, su to zmagorene decka ktorim ocko bezi kupit kazdeho pol roka grafiku za 8000 len preto aby si mohli honit nad tym ze maju nastavene ultra a 16x AA. A ako doba postupuje hier pre ktore sa naozaj vyplati si kupit naky HW sa blizi k nule. Starsie multiplayerove klasiky ktore su nainstalovane na disku roky si vystacia aj z 4 rocnym pc, zado "uzasne novinky" zmaznes po dojdeni kampane za 6 hod. V dnesnom svete musi byt radost predavat hardware, staci pockat na naku radoby shitoznu prehypovanu hru a idu ti urvat ruky :)
          • Mato1987
            vieš darmo tu budeš niečo tínedžerom vysvetlovať, keď nerozumejú základom :)
    • trolo
      po masle hej ale tak na low-custom detaily. grafika ta bude dost brzdit a o procesore ani nehovorim
      • Mato1987
        väčšinou na paznechtov ako si ty nereagujem, ale môžem ťa ubezpečiť že alpha trail mi išla okolo 60-80 fps. sem tam to padlo na nejakých 30 či 35 pri vonkajších scenériach s viacerými hráčmi ale to len zriedkavo, a to som hral na 1600*1200 s high detailami.
        • zarazejici je spis ten oldschool pomer stran. Hrat na tom hry je utrpení samo o sobě. Jinak 4 jádro je na vyšší detaily tak nějak nutnost, viz GTA4...
        • Cajk
          no chtělo by to upgrade aspoň toho dvoujádra.. Teď už vycházej spíš hry pro min 4 (resp8) thready.. Edit: Drasťa: vidim, hustý.
          • Mato1987
            dobre no zopakujem to po tretí krát, pre všeobecnú spokojnosť uživateľov braillového písma.
            Alpha trail som rozbehol na high detaily s 1600x1200 s priemernými fps 60 na horeuvedenom pc.
            • Hanzales
              jsi hrál tohle jo? :) http://www.everytrail.com/guide/alpha-trail
              hehe, jen škádlím ;o)
            • Cajk
              video nebo se to nestalo :)).. Ne budem ti věřit, aspoň víme, že to rozjedem i na takový šunce.
        • trolo
          ano a este tu o cervenej ciapocke...
      • Ale netrep blbosti, vsetko je to aj tak otazka optimalizacie, a tej sa pri DICE nebojim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit