Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Conceptt
    vydat to teď na konci roku , kdy toho vychází nejvíc , by byl poměrně risk
    • amb, vždyť je to Diablo!
      1) to ostatní hry by měly vycházet jindy, než takhle očekávaná pecka,
      2) blizz většinou vydávají jednu svou hru za rok (2012 další část SC2 má vyjít)
      ...
    • I kdyby bylo Diablo jen tří a půl minutové ingame video o chovu elektrických úhořů, tak je stejně ve vánočním období více než konkurenceschopné. Zaprvý, je to hra se slovem Diablo v názvu, zadruhý, je to only pc hra, která tam ve své kategorii hacknslash rpg nemá konkurenci, ještě když je většina listopadových/prosincových her multiplatform, tudíž se od nich očekávají větší prodeje na konzole. Ale stejně by toho Blizzard prodal dost i po novém roce.
      • Conceptt
        určitě se toho prodá obrovský množství , ale vydání v lednu/únoru může tohle číslo ještě o něco popohnat nahoru
        • njn, ale bere se snad celkovy prodej, ne pocet kusu za den, a to snad ohrozit nemuzou kdybyto melo vyjit v prosinci...
        • Můj známej to třeba chtěl kupovat svému bráchovi k Vánocům (za předpokladu, že by to vyšlo). Takhle utřou hubu oba...ale třeba mu to dá k těm příštím :)
        • No to je právě otázka, prodá se toho víc o Vánocích, kdy se celkově prodejní čísla zvednou, ale je víc konkurence(byť u D3 nepřímá), nebo po nich, kdy se sice tolik nekupuje, ale konkurence prakticky není.
          • Conceptt
            přesně tak se to dá nějak shrnout
    • No, vydať to začiatkom roku 2012 by tiež nebol múdry ťah, keďže vtedy chce Blizz vydať aj SC2: Hearth of Swarm.
      • odložili diablo 3 tak možno odložia aj sc2:HoS :D
    • A proč? Je to Diablo *4*
      • Conceptt
        to jo , ale podívej se na to co má vyjít listopad/prosinec a pak se podívej , co vychází leden/únor/březen
        • No sprave si rekl "ma vyjit" v listopadu a prosinci, ale pockejme jak nam ty odklady budou pekne naskakovat.
  • nedělaji to naši politici tu hru:slibem neuraziš
  • Hm, takže to ve finále bude nějakých tuším 8-9 let vývoje, ať se na mě nikdo nezlobí, ale ty roky tam opravdu nevidim, nevidim tam ani ty téměř 4 roky, které při tomto odhadu vydání uplynou od data ohlášení. Vypadá to spíše na PR prohlášení, které čistě náhodou následuje po zahájení bety, spíš než přidání nových věcí a ještě vylepšení hry o kterém předtím nepadlo ani slovo to ukazuje na nějaké negativní ohlasy, tak je potřeba zachránit co se dá.
    • Spades
      Jediné co vidíš je grafický engine ty kks :D
      Až si hru doopravdy ZAHRAJEŠ, tak potom můžes mluvit...
      • Engine, hm, hm,...ať už kks znamená cokoliv, říkej si tak třeba rodičům, mně opravdu ne.

        Hru jsem si zahrál i když v omezené míře, tzn. neoficiálně betu, nelze tam mnoho dělat, ale člověk to aspoň vidí v pohybu a jak to opravdu vypadá když si to může osahat a jak to vypadá už jsem jasně naznačil teď i dříve.
        • Copak tam vidíš v pohybu? v emulované betě nejsou žádné questy, žádné potvory nic... o tom jakou to tedy bude mít hratelnost nevíš nic.
          Pokud se ti nelíbí grafika, prosím, co člověk to názor... pro mě to například nic neznamená a dle videí co jsem viděl se nemůžu dočkat.
          • O hratelnosti nepadlo ani slovo, to si měl asi vlčí mlhu.

            Jaká je hratelnost nevím, pochopitelně, ale že obsah nebo vzhled neodpovídá něčemu co trvalo dělat 8-9 let, o tom jsem přesvědčen stejně jako 12 let neodpovídalo tomu co nabídl DNF a to jsem jeho velkým fandou, ale jak jde o Blizzard, i fandové ztrácejí soudnost a asi nechtějí vidět.
      • Mechwarrior_bw
        ja som teda grafický engine diabla 3 nevidel :) (ale ok viem ako to myslíš) ale za to som videl minimálne 2 hodiny z gameplay videjí 720-1080p a súhlasím so S., tie roky tam jednoducho nie sú vidieť. Dokonca ani 4-5 r by nebolo adekvátnych.
        • pracu na hrach od blizu nikdy nebolo VIDNO. Tu bolo mozno POCITIT az pri ich dokaldnom hrani.
          • něco na tom bude...Starcraft taky všichni docela odsuzovali a nakonec se docela povedl... :)
  • Dokud nevyjde posledni boss ve Wowku, nemuzou to vydat .. prece si neodriznou velice stedrou kasicku. Nechapu co na tom delaj takovych let, rekl bych, ze je v tom mnohem vic vychcanosti nez programovani
    • jaj lebo ty mas na svojom triku uz niekolko uspesnych AAA titulov.. a s programovanim to ma hovno, programovanie zaberie tak 20% z celkovej prace
  • Takze "beta testerum se hra nelibi, rychle to musime jeste fixnout"? *1*
    • Ale houno... četli místní diskuzi a tak rychle předělávaj hru tak, aby nešla hrát na gamepadu.
      • hehe +1 *1*
  • typujem to tak na 2015 *7*
    • tak ty si optimista :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit