Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hned jak to vyjde na PS3 utekam do obchodu, San Andreas bol moj najoblubenejsi diel :-) teda snad sa nevykaslu na konzoly :-/
    • SkillJam
      Na konzole se určitě nevykašlou. Když už tak na PC, na konzole to vyjde vždy...
  • Po podrobnejsim zkoumani mi zacala padat celist i ze zpracovani mesta. To bylo bezkonkurencni uz ve ctyrce, a tady vypada opet famozne.
    Jsem zvedavej, jak vyresej hranice herni plochy. Hadam ze to bude jen L.A. a okoli.
    Klepu se, klepu. Jestli si to pustim znovu, tak se u toho uz asi zacnu hladit : D
    • lol koukni se na icenhancer do gta4 tam ti ta celist cela upadne
      • Stále ten icenhancer. Ono nejde vždy o väčšie rozlíšenie textúr, viac bloomu, výraznejšie HDR a pod. GTA 4 vyzerá lepšie aj bez akýchkoľvek modifikácií a to najmä kvôli svojej prirodzenosti, atmosfére a celkovej uveriteľnosti.
        Tiež patrím ku geekom, ktorý sa odbavujú na grafickej stránke, ale stále vravím: "Celkový grafický feeling GTA4 zatiaľ neprekonalo nič!" A GTA V to posúva o míle ďalej!
        • Mechwarrior_bw
          to nie je pravda, tu nejde len o nejaké väčšie rozlíšenie textúr, bloom a hdr ale úpravy shaderov a osvetlenia a tieňov, číže toho najpodstatnejšieho čo vytvára realistický dojem. A grafika GTA5 nie je o míle dalej, je to proste vylepšená GTA4, o nejakú revoluciu ako medzi GTA:SA a GTA4 nepôjde z hľadiska limitovaného výkonu.
          • Nevim, no.
            IceEnhancer jsem si na cas nainstaloval, ale nijak nadsenej z nej nebyl.
            Nektery sceny jsou v nem moc hezky - to ne ze ne. Treba textury asfaltu, betonu, apod. vypadaj fakt dobre, ale naopak stromy, lidi, apod. jsou nechutne umely.
            Nasviceni taky funguje tak napul.
            Asi mesic jsem to s nim tak narazove chvilema hral, a bylo to hezky zpestreni, ale kdyz jsem rozjel znova kampan, tak jsem to musel vyhodit - cutsceny vypadaly fakt hrozne. A ta nevyvazenost tam byla ohromne znat.
            Oni v R* myslim nejsou zadni amateri, a urcite vedi, proc dali ten barevnej filtr. Uz jen kvuli atmosfere mi sedi vic.
            Ale PCcku detailnejsi textury dat mohli - o tom zadna...
            • Mechwarrior_bw
              neviem ktorú verziu si použil a či to vôbec bol icenhancer alebo niektorý z podobných modov ale ten rozdiel bez a s ním je zásadný, osvetlenie a shadery sú úplne inde ako v originálke... miestami som ani nepoznal staršie lokácie.
  • jindra.veliky
    trailer s cz titulky co jsem vytvoril

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5BPz0GHXd5g
    • to mi na tebe ňák nesedí O.o
      • jindra.veliky
        njn tak ty titulky jsem neudelal ja XD
        • Jak prekvapivé....
  • Když jse podívate na Trailer a zastavíte 0:31 zjístíte město Los Puerta a dálnici číslo 5 a na mapě je dálnice číslo pět s los angeles(los santos pokud s nepletu :D) a ta vede k mexickým hranicím že by i kousek mexika tot otazka!
  • este ze nejake modern warfail 3 je najocakavanejsia hra historie. cool story bro
    • Ľudia aby všade neťahali BF a CoD ... Je jedno o čom je článok, vždy sa tam nájde niekto kto spomenie tieto 2 hry.
  • Docela me to zklamalo, cekal jsem neco kapku iniciativnejsiho :(
  • nezdájí se vám ty barvy trochu moc presycene?
    • Stejne presycene je GTA 4 a pokud se to nekomu nelibi (me), muze si saturaci v menu, stejne jako jas a kontrast, upravit dle libosti.
    • Mechwarrior_bw
      ani nie, podľa mňa je to v norme ... skús si video pauznúť na nejakom zábere a vyhladaj si podobnú fotografiu z netu. Zrejme to skresluje západ/východ slnka.
    • Zvykaj si. Amíci moc moc radi presaturované gýče. Som grafik, ktorý pre nich robí, takže viem :-)
      • ty pracujes u nich ? tak se jich zeptej proc grafika neni jako v icenhancer. kdyz to zvladl amater proc to nemuze udelat velka spolecnost
        • Pretože sa to musí páčiť masám. A masy radi farbičky :-)

          Každá grafika, ktorú im pošlem, prejde kontrolou. A celkom častý jav je, že grafiku zamietnu, ja posutiem Saturation doprava, prípadne ešte zvýšim kontrast, gýč jak bič a hneď je to schválené bez jedinej pripomienky :-)
          • Mechwarrior_bw
            čom tým mysliš "grafika ktorú im pošlem", čo konkrétne pre nich robíš ?
    • dej hlavu blize k monitoru a mas to jako ostatni konzolovky
  • oni jsou vyvojari neshcopni ?! ze ta grafika je horsi nez ty mody do gta 4 ktere zdokonalily grafiku ( icenhancer ). na videu jsou ty auta graficky nezajimava. a urcite to bude mit vyssi naroky nez icenhancer do gta4. popravde jsem to cekal.

    nekdy mi pripada ze hry maji vyssi naroky nez hry pred 3 lety a graficky jsou podobna.

    edit: treba zaber na hory je perfektni ale ve meste je to horsi
  • Aneb kolik života lze obětovat 80 sekundám patetického videa.
  • Rozbor kazdeho snimku traileru :)

    http://1centlink.com/?id=Yih1Lm64V
    • Neklikat.... podvodník

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit