Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako trailer na sims dobrý
  • Taková moje poznámka k traileru, vůbec bych si netipnul že by tohle mohlo bejt z xbox verze ;) však se mrkněte na ty textury, to by konzole neutáhli (mam na mysli různý plakáty apod, však se koukněte na rozdíly v GTA IV). Tenhle trailer smrdí kompem :))
    • No protože ono se všechny hry vlastně vyrábí na kompech *5*
      • Ale proč by se jinak srali s texturama který nevyužijou na konzolích? :) Ha
  • Zdravím všechny! Čtu celou dobu vaše komentáře a z některých mám radost a z některých jsem naopak velmi rozčílen. Nejsem sice žádný grafický genius, ale určitě poznám rozdíl mezi SIMS a GTA IV, či dnes překrásná GTA V. Je naprosto hloupé tohle psát. Hra vypadá skvěle, hudební doprovod mi naprosto vyráží dech. Tento trailer sleduji v kuse už 40 minut stále dokola a nemůžu se ho dostatečně nabažit. Textury jsou velmi povedené, auta, modely postav, animace. Velmi působivý. Kdo tuhle hru rád nemá a nikdy neměl ať má tu úctu a raději než vypálit spousty hloupých názorů nepíše nic. Děkuji! R* fandím už celé roky. V jeden rok zklamou, v další zase překvapí =)
  • jindra.veliky
    doufam ze to aspon na PC vyjde bez zpozdeni *3* *3* *3*
  • Sem na ten trailer koukal s otevřenou hubou....3x. Kua to bude určitě pařba jak prase. *14*

    Pane bože, jak já se těšim, až budu strkat lidi z nějaký vyhlídky na ty skále, to bude lepší požitek než v GTA IV když je strkám ze schodů :D *1*
    • Aaaa, pán je gurmán, to se pozná :-D
  • Na začátku sem nevěřil že je to trailer na gta ... túry , rodiny , prodávání pozemků , běžci , golfový hráči. Ovšem jednou musím říct a to fakt že tohle bude dobrá hra , už ta zajímavá grafika a hrubé pojetí stařičkého LS( bylo to ls že jo ? ) je vynikající , co se mi ovšem nelíbí je hlavní postava která se sice mihne jen v milisekundách ale i tak necítím z něho ani Klebitze ani Bellica a to byli jediné dobré hlavní postavy v serii a hlavně výborně vymyšlené , každopádně sem očekal návrat palem a spoře odděných dam a negrů se samopaly což se i vyplnilo, tahle hra bude určitě pecka tak doufám že i ta postava bude výborně sepsaná
  • jindra.veliky
    ten 11111 bude it vic minusek nez ja *1*

    btw: ja bych zase slavil kdyby to nevyslo na konzole. bych se asi pomocil smichy ale to je hodne nepravdepodobny *1*
    • Víš jak to chodí my konzolisti budeme už půl roku pařit a vy si počkáte, ale každopádně vám přeji aby si rockstar tentokrát dal zaležet GTA IV na Pc to bylo místama jak za trest :D
    • Sorry, musel jsem ti dát mínusko. Proč??? Napsal jsi 1111 a přitom ten blbkožalud je 11111 =)
      • jindra.veliky
        tak to asi neumis pocitat *1*
        • mas tam zpatky plusko, sorry mno, nějak sem se přehlídnul...
      • ja videl zas jenom toho zrzateho a musel jsem automaticky davat minus :D
    • BoB.2
      začínaš se lepšit
    • musim rict ze ti davam prvni + xD snad nebude i posledni
  • Vskutku skvostná atmosféra, nádherný vizuál a nebojím sa povedať, že zatiaľ to vyzerá na veľmi intenzívny a emotívny zážitok! Ešte treba v júni poriešiť nové PC a bude to poriadny masaker!!! :D
    • Souhlasím taky budu muset upravit mašinu nebo koupit novou abych pak řešil minimum problému.
  • Koukam na to podruhe a moje poznatky jsou tyto: hnedka zezacatku je plaz, na ktere fouka vitr a zene pisek, jdou videt asi milenci a pes (zvirata by tomu mozna dodaly trochu svihu), jasne L.A., letadlo dopravni, praskovaci, venkov,rednecks (vesnicani), hory a na jednom zaberu hora vypada fakt mohutne, lidi vypadaji na GTA fakt zajimave, uz vidim moznosti oblikani a doplnku, je tam clovek, ktery pred barakem dava do zeme cedulku s napisem FOR SALE, auta zatim aspon trosku videt jsou, stahovaci el. strechu sme v GTA jeste nemeli, nejaka ta akce, ruzne ctvrti a taky slavny napis VINEVOOD, takze urcite mix san andreas s necim a za ma jednoznacne LUXUS, UZ SE FEST TESIM *14*
    • se zvířaty bych moc nepočítal :/ ale ten venkov/hory...ó máj gaš :D
      • jako pokud to bude vetsi nebo aspon stejne jako SA s ruznymi moznostmi, tak vyplata pada na jednu herni platformu (ano PC to nebude) a budu casto na nemocenske *1*
  • No ja myslim ze trailer mel hlavne poukazat na socialni stranku hry. Kazdy v traileru byl svym zpusobem osobnost. Byli tam vychazky rodinky do hor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit