Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hned jak to vyjde na PS3 utekam do obchodu, San Andreas bol moj najoblubenejsi diel :-) teda snad sa nevykaslu na konzoly :-/
    • SkillJam
      Na konzole se určitě nevykašlou. Když už tak na PC, na konzole to vyjde vždy...
  • pb_historic
    Starý dobrý Los Santos. Jestli pak tam bude i Karel ?
  • Takže Los santos jo? Aspoň že je tam venkov a není to celé ve městě jako IV.. Btw že by tam byly zvířata? Na začátku je totiž pes ..
  • spousta lidi, by radsi top stav grafiku a hratelnost tak na odpoledne, ze? *3* jinak je to trailer i kdyz podle stylu, jak prichazeji titulky rockstar atd., to vypada na intro ze hry a buh vi v jake fazi hra je a kdy bude ve finalni podobe *3* urcite se objevi nejaky ten zaber ze hry (actual gameplay) a prosimvas zase ty kecy o x360, ps3, pc, na kterou platformu to vyjde driv atd. si nechte, kazdy hraje na tom co ma a ne kazdeho trapi rozdily v grafice *3*
  • Anal.S
    Nevím co tady remcáte na grafiku? Nevypadá sice technicky dokonale, ale zároveň je to nejrealističtější grafika kterou jsem viděl hýbat se i na konzolích *14*

    Ta stylizace 80-90. let je dokonalá, atmosféru uměl R* vždycky perfektně.
    • Anal.S
      Mě vždycky přišlo, že R* měl vždycky radši svět Tarantina než moderní thrillery. Možná že auta jsou částečně současný, ale ten svět byl vždycky takovej trochu retro.
    • Paulcz
      tak ona už grafika GTA IV s modem enb series vypadá naprosto úžasně, je ovšem potřeba mít pořádnou kartu
    • to si pleteš s Vice City, ne? *3* I když pravda je, že soudě dle současného stavu ekonomiky se vracíme o pár desetiletí zpět, *1*
    • Anal.S
      Myslíš že ta hudba je za rokem 2000?
      • Hairy_Ass
        To nevím, ale na období po roce 2000 to vypadá, už jen kvůli těm autům.
      • hudba ani tak ne, ale ty auta minimalne a obleceni lidi atd. *3* 80. - 90. leta byly jakz takz ve vice city *3*
      • hudba určuje rok?aha...já si myslel že třeba ten nový rover tam kolem 0:57 trošku ukazuje rok za 2000...
        • + to černé TT x R8 audina taky neukazuje moc světla z 80-90let.
    • ''Ta stylizace 80-90. let je dokonalá''

      WTF?
      tohle je za rokem 2000
  • AkA_AnarKy
    Takže back in San Andreas

    Damn nebylo by spatny kdyby se hralo za staršiho tommyho z VC
  • Phillios191
    Tak vypadá to velmi zajímavě, díky bohu že vyšel můj nápad a na San Andreas skutečně došlo :) to jsem moc rád. Grafika vypadá skvěle, lidi, město, vozidla, budovy, vše na mě působí kladně a věřím, že bude žít město svým stylem, tak jak to známe ze SA. Doufám že bude vydařený i soundtrack, a hlavně aby byl zajímavý příběh, věřím že to klapne *2*
    • zatial je iste len los santos. ale dofam ze sa dostane aj na ostatne mesta ako v SA
  • Ty vole :D připomíná to san andreas a docela se těším ale jen jak přecházela ta kočka přes to auto *1* to hrozně připomnělo sims ! Jinak good :D a doufám že zas budou padáky :D :-).
  • takze San Andreas 2? *14* *14*
  • Vypadá to úchvatně!! Po kolika letech tady máme nové GTA? 4 letech? Těšil jsem se na něj jak malý kluk. Trailer vyřešil několik klíčových hádanek, které debatovala komunita poslední týden. Navíc, na to, že je to první trailer, odhaluje překvapivě hodně informací a faktů. Co se týče města, mým nejoblíbenějším je Miami, ale musím uznat, že LA je takové komplexnější, je tam tak trochu ode všeho. Bohatí, chudí, luxus i slumy. Navíc, pokud se hra vrátí i do San Fierra, či Las Venturas (žeby další trailery?), máme tady ohromné gigantické herní prostředí. A věřím, že nyní jej Rockstar pořádně využije a my se budeme bavit desítky a desítky hodin čistého času. Těším se!!!
    • Tak po tom, co jsem si poprvé pomalu a důkladně projel trailer, tak jsem na 90% přesvědčen, že nás čeká kompletní San Andreas se třemi velkými městy. To bude teda pořádný macek :).

      P.S.: Jsou to detaily, ale konečně tady máme stahovatelnou střechu u auta vodní skůtry! :D
      • vice city 9 km2 san andreas 36 km2 co asi bude teďka?? (prominte ze neumim psat indexy)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit