Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože vy všichni co to tady kritizujete ste jenom posraný perfkcionisti a hnusný aiťáci nebo spíš ''aiťáci'' ......pesimisti blbý dyš s tim máte problém tak si polibte p*del :) ....uplně si představuju vás s*áče jak si myslíte že tomu rozumýte protože paříte deset her měsíčně.....pro vás hry nejsou....pro vás je spolek šprtů :) ikdyž ste blbý.......šprti co sou blbý sou teda jenom blbý exoti :D takže skrátka : ti co s tim mají problém tak at si koupí treba skleeping dogs :) ...a to si fakt polepší :DDDD
  • posila
    Technicka: Ma to byt 24. 05., a to cislo na dodavce posty neni na dodavce posty, je to stale ten obrubnik, ktery jde videt pod dodavkou (aspon na screenech, ktere jsem videl ja).

    Vycvicil jsem se neverit takovym spekulacim, protoze jsou vetsinou z hlav fanatiku, kteri za kazdou cenu v tom malu, co maji k dispozici, chteji najit neco, co tam proste neni...
    R* sice nejsou zadna becka a vedi, ze fanousci budou kazde video prochazet frame po framu, ale to s datem vydani te skladby a cislem na obrubniku vidim spis na nahodu (ktera nejspis prekvapi i lidi, co delali ten trailer) :(

    Navic ... co by je vedlo k tomu, aby neohlasili datum vydani oficialne, pokud uz by se pro nejake rozhodli?
  • Já bych tam chtěl psy proč ne ? Psi mám rád a myšlenka že si tam budu chodit se psem na vycházku atd je super . Ohledně toho srážení psů a střílení do nich to už je na hráči a pokud je deb*l tak může klidně může po nich házet granáty ale nevím koho by to těšilo mě teda ne ...
  • No rok to asi spatnej nebude, ale ze by vyslo zrovna True Crime, ktere je snad 3 roky u ledu a k tomu GTA V, nevim nevim... Nekde jsem cetl, ze to chteli vydat dokonce az 2013! Ikdyz verim v pristi rok, GTA nikdy nebylo ohlasene moc dopredu!
  • A kolik vozů bude čítat vozový park (ve videu se potkávají dva stejné jeepy :( ) ? Už budou tahače i s oddělitelnými návěsy ? .... Jo sandbox mám rád , ale doufámm , že se vylepší kromě grafiky i hratelnost . A jak jinak beru jen na PC ;)
  • Správně! Taky bych to zakazal... ptam se vas, k cemu nasilne hry? ...kdyz mame realitu! Hura do ulic, nez vyjde novy GTA rozbombime cely mesto :-D
  • s těmi zvířaty tomu nevěřím...RDR bylo něco jiného tam šlo o to je lovit+divoký západ ale nedokážu si představit že by si srážel psy aute mházel na ně granáty apod
  • dost vypadáa na 25.04
    2504 je číslo na dodávce ''pošty''
    také je to an obrubníku jak ten týpek zatlouká ceduli
    a taky (na to jsem přišel náhodou sám *applause* ) je to datum vydání písničky co je v traileru

    vydali ji 25.04.68

    ano vím že amíci píší nejdříve měsíc a?...copak to nemužou dát jako evropský?...zvlášť když by to mělo být kryté?tím že ''je to otočené'' je to spekulace :)
  • Tak alespon pro PC verzi existuje moznost, ze to nekdo na-MOD-uje. Vlastne se docela divim, ze to nikdo jeste neudelal. Otazka je, jak moc je to slozite.
  • Náhodou to byla sranda, protoze vzdicky bylo prekvapko co se za zatackou ukaze... BUS, prásk! :-D. Jo slo otacet kamerou pomoci mysi, ale podle me to neni nutne. Stejne, a to je to co me vadi, pokud byla nejaka honicka a vy jste se vysekali, protivnici na vas normalne cekaji... pomalu tak, ze skoro zastavi u chodniku a daji si cigo a skaknou do mekace a az se uracite priblizit tak na to zase slapnou tak, jako by meli v aute nitro.
  • Aaaa, pán je gurmán, to se pozná :-D
  • Neee, ale pred pul rokem tady nekdo s tiscali psal, ze na problemu s videama se intenzivne pracuje :-D
  • Tak ubohej marketingovej trik na nakup konzoli se neda zopakovat dvakrat... pac nikdo normalni tomu neuveri, stejne jako minule.
  • A vychutnává si svoji chvilku slávy dál, právě jsem dal -80 :-) ... a urcite nebudu poslední :-)
  • V tom případě už rekord překonal :)
  • Len Ťa chcem poprosiť, aby si nepoužíval cudzí nick. A keď sa už chceš vydávať za niekoho iného, aspoň si daj trochu námahy s pravopisom a interpunkciou.
    Vďaka.
  • Na 4chan sa vykecaval zjavne niekto priamo z Rockstar. Je to dokazatelne, kedze hovoril pravdivo o veciach este pred vydanim traileru.

    Mimo ine povedal, ze PC verzia zatial nebude. Dalej ze tam budu zvierata ako v RDR, ze to bude len Los Santos a okolie, vratia sa bicykle atd.
    Tu je dokaz:
    http://i.imgur.com/E9Tf5.jpg
  • To ještě pořád mluvíš o GTA? :D Protože k tomu by se to absolutně nehodilo....
  • k0k0tizmus, retardovanost, teploustvi,...
  • vojtas562
    Upřímně ? Nic moc .... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit