Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože vy všichni co to tady kritizujete ste jenom posraný perfkcionisti a hnusný aiťáci nebo spíš ''aiťáci'' ......pesimisti blbý dyš s tim máte problém tak si polibte p*del :) ....uplně si představuju vás s*áče jak si myslíte že tomu rozumýte protože paříte deset her měsíčně.....pro vás hry nejsou....pro vás je spolek šprtů :) ikdyž ste blbý.......šprti co sou blbý sou teda jenom blbý exoti :D takže skrátka : ti co s tim mají problém tak at si koupí treba skleeping dogs :) ...a to si fakt polepší :DDDD
  • A kolik vozů bude čítat vozový park (ve videu se potkávají dva stejné jeepy :( ) ? Už budou tahače i s oddělitelnými návěsy ? .... Jo sandbox mám rád , ale doufámm , že se vylepší kromě grafiky i hratelnost . A jak jinak beru jen na PC ;)
  • Na 4chan sa vykecaval zjavne niekto priamo z Rockstar. Je to dokazatelne, kedze hovoril pravdivo o veciach este pred vydanim traileru.

    Mimo ine povedal, ze PC verzia zatial nebude. Dalej ze tam budu zvierata ako v RDR, ze to bude len Los Santos a okolie, vratia sa bicykle atd.
    Tu je dokaz:
    http://i.imgur.com/E9Tf5.jpg
    • s těmi zvířaty tomu nevěřím...RDR bylo něco jiného tam šlo o to je lovit+divoký západ ale nedokážu si představit že by si srážel psy aute mházel na ně granáty apod
      • Já bych tam chtěl psy proč ne ? Psi mám rád a myšlenka že si tam budu chodit se psem na vycházku atd je super . Ohledně toho srážení psů a střílení do nich to už je na hráči a pokud je deb*l tak může klidně může po nich házet granáty ale nevím koho by to těšilo mě teda ne ...
  • vojtas562
    Upřímně ? Nic moc .... *6*
  • jidí ní co mě ted zajíma?DATUM VYDÁNÍ!!!!!!!!!!!! *11* *11*
    • dost vypadáa na 25.04
      2504 je číslo na dodávce ''pošty''
      také je to an obrubníku jak ten týpek zatlouká ceduli
      a taky (na to jsem přišel náhodou sám *applause* ) je to datum vydání písničky co je v traileru

      vydali ji 25.04.68

      ano vím že amíci píší nejdříve měsíc a?...copak to nemužou dát jako evropský?...zvlášť když by to mělo být kryté?tím že ''je to otočené'' je to spekulace :)
      • posila
        Technicka: Ma to byt 24. 05., a to cislo na dodavce posty neni na dodavce posty, je to stale ten obrubnik, ktery jde videt pod dodavkou (aspon na screenech, ktere jsem videl ja).

        Vycvicil jsem se neverit takovym spekulacim, protoze jsou vetsinou z hlav fanatiku, kteri za kazdou cenu v tom malu, co maji k dispozici, chteji najit neco, co tam proste neni...
        R* sice nejsou zadna becka a vedi, ze fanousci budou kazde video prochazet frame po framu, ale to s datem vydani te skladby a cislem na obrubniku vidim spis na nahodu (ktera nejspis prekvapi i lidi, co delali ten trailer) :(

        Navic ... co by je vedlo k tomu, aby neohlasili datum vydani oficialne, pokud uz by se pro nejake rozhodli?
  • Lawliet
    je to hodně nasáty atmosférou z vice city (:
  • Nevím, jestli to tedy je, ale někdo dal na net kupu informací o hře. Hlavní postavou bude Adrian, Hispánec, odehrává se to v roce 2012 atd.
    http://www.gameranx.com/img/11-Oct/gtav-leak-1.png
  • http://www.rockstargames.com/newswire/article/19471/grand-theft-auto-v-official-announcement.html
    • Škoda, že jenom Los Santos, ale i tak to bude pecka a nakonec tenhle postoj chápu. Alespoň se budou moci více soustředit na propracování každého detailu obrovského herního světa.
    • Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V heads to the city of Los Santos and surrounding hills, countryside and beaches in the largest and most ambitious game Rockstar has yet created. Bomba:)
      • bych se i vsadil, že v datadiscích vyjdou další lokace...
  • jdete do píčíí s tim prehravacem !!!!!!!!!!!!!!!! *10* *16* *16* *16* *11*
    • za takové příspěvky bych tu ihned banoval aspoň na týden, aby měl pisatel čas popřemýšlet...

      já tu cca před rokem dostal ban na měsíc za to, že jsem o jistém pisateli napsal, že je "noob". *7*

      Jinak pravda. Autoři sem většinou nahrávají videa, která se dost pomalu nahrávají, sekají se apod. Na youtube si ale každý jistě hned najde stejné video, které běží zcela plynule.
    • To že jsi lama a neumíš spustit video, případně máš rozhašený komp nemusíš dávat najevo ještě veřejně *1*
      • Cahir
        Tentokráte má pravdu.
  • Hodně bych uvítal u této hry možnost volby mezi third/first person pohledem! Third person pohled opravdu nesnáším. Nevíte někdo jestli u GTA série není na to nějaký mód, na first person pohled?
    • Jo FPS mod pro GTA4 jsem našel na youtupe.com, ještě ten mod stáhnou a rozchodit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit