Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To podepisuju to by byla neskutečná pecka. Ted měla nedávno vyjít hra TRUE CRIME HONG KONG na ktereou jsem se těšil jak malej, představa že budu hrát drsného čínského detektiva který jde proti Triádam no bohužel hra se zastavila a nebude, pro mě velké zklamání. U GTA je to ale jen otázka času, kdy příjdou s uplně novým městem a hlavně kontinentem
  • Tak to tě lituju, nevíš o co přicházíš, ale je to tvuj boj
  • mas tam zpatky plusko, sorry mno, nějak sem se přehlídnul...
  • SkillJam
    Na konzole se určitě nevykašlou. Když už tak na PC, na konzole to vyjde vždy...
  • gta 5 bude mat obrovske rozmery ,a bude vedsie ako san andreas.Zo s.a. nema nove gta nic spolocne len napis na kopci a niekolko budov ktore su prepracovanejsie.
  • Jazz
    Já bych je "omylem" přejel kombajnem.
  • Masakr!! At si říká kdo chce co chce, tak tohle bude pecka!!!
  • Sakra, na GTAčko jsem už pomalu zapomněl. Trailer mě nabudil a prostředí Los Santos a okolí (hlavně okolí) mě snad bavilo nejvíc. Tešim se a moc!
  • No jestli nevydají PC verzi, tak u mě Rockstar zkončil *8* A já je ještě podporoval koupí originálek.
  • Na PC to snad taky casem daj - o tom bych snad ani nepochyboval.
    Ale stejne to nevydrzim, a na jare si pobezim pro konzolovou verzi ; )
  • trolo
    ked sa pozriete na oficial channel youtube GTA tak pri tom videu je popis:
    Grand Theft Auto V Official Trailer #1

    The first official trailer for Grand Theft Auto V.
    Music: Ogdens' Nut Gone Flake (by Small Faces)
    Platform: Microsoft Xbox 360 & Sony PlayStation 3
    ....skoda no
  • ZvacA
    Tož pochop to, já jsem se taky těšil na nějakou pi*u, tu nejnáviděnější, která je o ho*nu.... a vida, už je tady. Tak a odvoláme Flame.
  • osobně bych radši RDR 2 .. ale tímhle taky nepohrdnu ^^,
  • Co to ma spolocne s krestanstvom?
  • a teď to jméno příteli..
  • Zalez, kresťan!!!
  • Kdyz chces vyvolavat flame, musis to delat inteligentne a ne takhle prvoplanovite, cimz ze sebe akorat delat blbce.
  • Koho tím krmíš??
  • Tak a vyvoláme Flame.Tož nechápu jak se na tuhle píčovinu mužete těšit to je moje nejnáviděnější hra hrozna pí**vina která je o hovnu.
  • Johoho tuhle pecku tu si dam johoho uz aby jsem ji mohl hrat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit