Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo super, tesim se. Moc resite grafiku a tak, to je hra, zijete ve snech? Nedelejte blbce, zarim to vypada paradne.
  • nebo rok 2405? *3*
  • Koukam ze ani v tomto dile se nedockam kvalitni animace postav. Vypadaji porad jak z Mafie jednicky...
  • to bych se unudil k smrti. asijské prostředí mě nudí...
  • s tím absolutně nesouhlasím. neměl si na mysli rozdíl mezi GTA SA a GTA Vice City? Ale i tam byl znatelný posun v grafické podobě hry.
  • Ja mel teda GTA4 rozhodne radsi ne San Andreas.
  • Masa-san
    pokud město bude takle detailní a není to jen narafičené pro trailer , tak to bude parádní *4*
  • zx_spektrum
    Myslíte, že ty hory kolem dvacáté vteřiny budou volně přístupné až nahoru?
  • dá se to poznat, kdo zhruba mluví a to kor, když by tu osobu zasadili do nějakého gangu a tak. pak by mluvčí zvýraznil nějaký přízvuk a tohle není přízvuk černochů z gangu...
  • doufám že brzo přijde konec
  • Hairy_Ass
    A kdo že by měl mít to právo veta? *2*
  • Doufám, že tuhle hru zakážou!
  • Mechwarrior_bw
    neviem ktorú verziu si použil a či to vôbec bol icenhancer alebo niektorý z podobných modov ale ten rozdiel bez a s ním je zásadný, osvetlenie a shadery sú úplne inde ako v originálke... miestami som ani nepoznal staršie lokácie.
  • Stejne presycene je GTA 4 a pokud se to nekomu nelibi (me), muze si saturaci v menu, stejne jako jas a kontrast, upravit dle libosti.
  • nice find. dufam ze mas pravdu :)
  • Jak prekvapivé....
  • Mechwarrior_bw
    v tom prípade mali ďalší diel nazvať GTA:Los Santos. A GTA V nechať na novú generáciu konzol... bolo by to tak logickejšie z hľadiska ich doterajšej praxe a ľuďom by nevadilo, že pokrok od IV nie je až tak výrazný.
  • Nevim, no.
    IceEnhancer jsem si na cas nainstaloval, ale nijak nadsenej z nej nebyl.
    Nektery sceny jsou v nem moc hezky - to ne ze ne. Treba textury asfaltu, betonu, apod. vypadaj fakt dobre, ale naopak stromy, lidi, apod. jsou nechutne umely.
    Nasviceni taky funguje tak napul.
    Asi mesic jsem to s nim tak narazove chvilema hral, a bylo to hezky zpestreni, ale kdyz jsem rozjel znova kampan, tak jsem to musel vyhodit - cutsceny vypadaly fakt hrozne. A ta nevyvazenost tam byla ohromne znat.
    Oni v R* myslim nejsou zadni amateri, a urcite vedi, proc dali ten barevnej filtr. Uz jen kvuli atmosfere mi sedi vic.
    Ale PCcku detailnejsi textury dat mohli - o tom zadna...
  • emh.... vydání....
  • Nejméně 2x se v traileru objevuje číslo 2405. Jednou na patníku jak chlápek zatlouká ceduli a druhé u na pošťáckém autě viz. http://www.youtube.com/watch?v=5BPz0GHXd5g&feature=player_detailpage#t=54s Tak že by to znamenalo datum vidání 24 května?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit