Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty pracujes u nich ? tak se jich zeptej proc grafika neni jako v icenhancer. kdyz to zvladl amater proc to nemuze udelat velka spolecnost
  • Ľudia aby všade neťahali BF a CoD ... Je jedno o čom je článok, vždy sa tam nájde niekto kto spomenie tieto 2 hry.
  • este ze nejake modern warfail 3 je najocakavanejsia hra historie. cool story bro
  • Mechwarrior_bw
    ani nie, podľa mňa je to v norme ... skús si video pauznúť na nejakom zábere a vyhladaj si podobnú fotografiu z netu. Zrejme to skresluje západ/východ slnka.
  • Zvykaj si. Amíci moc moc radi presaturované gýče. Som grafik, ktorý pre nich robí, takže viem :-)
  • Docela me to zklamalo, cekal jsem neco kapku iniciativnejsiho :(
  • dej hlavu blize k monitoru a mas to jako ostatni konzolovky
  • Mechwarrior_bw
    súhlas, z hľadiska prepracovanosti prostredia, jeho návrhu, detailov a celkovej technickej kvality SR2 nemá oproti GTA4 šancu. A z toho čo som videl bude víťazom znovu GTA a to na plnej čiare aj keby použili "DX 20" efekty.
  • Jak tohle můžeš říct Nejde o grafiku vem si Minecraft kostickovana grafika Proste kosticky a taky to ted pari odst lidi proste ma ot naky namet..Akci a to GTA vzdy melo vem si mesto vela moznosti atd ;)
  • Vlastní zkušenosti? Ono kdybys do herních obchodů vlezl i jinak než omylem, možná bys věděl, že ty hry něco stojí, a kvalitní sbírka čítající několik stovek kousků nebyla zadarmo. Ale do toho, žvatlej si ty svoje shity.
  • nezdájí se vám ty barvy trochu moc presycene?
  • oni jsou vyvojari neshcopni ?! ze ta grafika je horsi nez ty mody do gta 4 ktere zdokonalily grafiku ( icenhancer ). na videu jsou ty auta graficky nezajimava. a urcite to bude mit vyssi naroky nez icenhancer do gta4. popravde jsem to cekal.

    nekdy mi pripada ze hry maji vyssi naroky nez hry pred 3 lety a graficky jsou podobna.

    edit: treba zaber na hory je perfektni ale ve meste je to horsi
  • Aneb kolik života lze obětovat 80 sekundám patetického videa.
  • Neklikat.... podvodník
  • Rozbor kazdeho snimku traileru :)

    http://1centlink.com/?id=Yih1Lm64V
  • ja jsem ješte nehrál ani gta 4
  • Souhlasím taky budu muset upravit mašinu nebo koupit novou abych pak řešil minimum problému.
  • Další postřehy: SPZ aut mají nápis "SAN ANDREAS", ale dodávka, ze které vyskakují maskovaní muži má na značce napsáno "LAS PALMAS". Znamená to snad, že se podíváme i jižně do "Mexika" ??

    Úpravy zbraní: Lupič napravo má na kalašnikovu kolimátor, ten nalevo ho tam nemá.
  • Vskutku skvostná atmosféra, nádherný vizuál a nebojím sa povedať, že zatiaľ to vyzerá na veľmi intenzívny a emotívny zážitok! Ešte treba v júni poriešiť nové PC a bude to poriadny masaker!!! :D
  • U těch větrníků by se dobře zakopávaly mrtvoly. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší