Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    My vam nenadavame ... pouze konstatujeme fakta ... tot rozdil :)
  • No par patchov to spravilo a aj na PC sa z toho stala super hra.
  • No jestli to dopadne jako GTA IV tak potěš pánbůh... nemyslím teď herně, to GTA IV bylo super o tom žádná, ale doteď mi mizí textury a R* na to se.e jak na placatej kámen... Takže jestli to bude na stejném enginu (což vypadá že ano) tak bohužel kupovat nebudu, protože svých těžce vydělaných peněz si cením víc než krabičky s pár DVD, na které akorát tak doma sedá prach... takže asi tak *1*. Hru předem nesoudím, určitě to bude pecka... ale Nika Belica nikdo nenahradí *15*. God Bless these titties!
  • max payne 3 prý běží na rage 2.0 a snad euphoria enginu tak nevim
  • Víš jak to chodí my konzolisti budeme už půl roku pařit a vy si počkáte, ale každopádně vám přeji aby si rockstar tentokrát dal zaležet GTA IV na Pc to bylo místama jak za trest :D
  • tak se omlouvam za dezinformaci 11.11. to bude v evropě na pc
  • Nevim jak u vas ale me se zda ze to jede na stejnym Engine jak GTA 4. Snad bude nekde nejake info na cem GTA5 pobezi a jak to bude s naroky a hlavne s tou silenosti jako nacteni celeho mesta najednou (od urciteho patche v GTA4 bylo tohle nejak omezeno).
  • Bože můj. Bože můj. Bože....!!! Okey, musím vychladnout. JINDRA MÁ PLUSKO! *7*
  • teď si projíždím obrázky a jsem zvědav jestli nás v dalších trailerech doopravdy čekají další města státu San Andreas nebo jestli tam je jen velká část venkova.. ale záběr v lese na hory je pěkný (Just Cause 2 v tomhle excelovalo a tohle vypadá podobně).. pak dále posilovna na pláži, v SA jsem tam chodil posilovat a RP prvky bych zase uvítal :) typek, který ťuka do cedule FOR SALE, snad spekulace s nakupovaním nemovitostí bude pravda.. graficky mi to připominá GTA4 s Icenhancerem.. ale modeři si s tim stejně zas vyhrajou.. jsem zvědav na další informace
  • Shenkster
    Pokud vím tak rockstar řeklo že Red na PC nebude :)
  • štve mě, jak musej pc-čkáři ustupovat konzolistům, kterým vychází nová řada tak jednou za 5 let. třeba crysis 2 byla podle mě skažená hra, jen aby to šlo na PS a XBOX
  • Vau 3x slovo konzole v jednom souveti :D
  • 18 listopadu vyjde L.A. Noire Red dead uz pry neudelaj
  • red dead vyjde na compy 18. listopadu, pokud se nepletu..
  • vice city 9 km2 san andreas 36 km2 co asi bude teďka?? (prominte ze neumim psat indexy)
  • no tak kdyby to vyslo jenom na PC a ne na konzole tak to je vic pravdepodobny ze to vyjde jenom na konzole protoze Rockstar uz dela spis dneska hry jenom na konzole jako treba Red dead Redemption nebo L.A. Noire
  • nee, já nechci hrát zase za negra :/ *10*
  • http://ie.ps3.ign.com/articles/121/1211341p1.html ...Žeby Rockstar vyslyšely přáním a modlidbám snad všech fanoušků? ^_^ Jo a zdá se mi to, nebo by se mohl vrátit Tommy Vercetti? Ten jeden týpek v obleku je mu docela podobnej a ten hlas jakbysmet...

    A song z traileru, kdyby to někoho zajímalo >_> http://www.youtube.com/watch?v=pqS721yggyw
  • Prostě tehle trailer mě uchvátil, když jsem viděl ty hory pak to letadlo s postřikem nad sadem nebo co to je, tak to bylo luxusní :D a celý to město se zdá tak živý prostě paráda!!!! A grafikka se mi zdá taky moc pěkná hlavně, aby bylo spoustu možnosti ve hře a i dobrej příběh a budu spokojenej zatim to vypadá velmi slibně.
  • conflig
    Líbí se mi to dost a hlavě ta příroda vypadá úchvatně a jezdit v ní na kole/motorce bude paráda :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší