Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • titulky jako z googlu translatoru
  • Tak to si to nesmíš pouštět ve 240p.
  • Přátelé, doporučuji GTAforums, je tam hodně podrobný rozbor celého traileru a lidé si tam všímají mnoha různých detailů. Další věc - v traileru se objevují dvě postavy. Jeden chlap - běloch, starší, jede tam v modrém sporťáku, pak je na záběru (ten vpravo) s vykrádáním obchodu na Rodeo Drive a pak jak se dívá dlouze na město. Druhá postava je ten hispánec v bílem tilku. Jede tam v červeném sporťáku, utíká mezi slumy před policií a pak ho také můžeme vidět u té krádeže, jak vystupuje z dodávky. Tato skutečnost by mohla potvrzovat, že budeme hrát za více postav.
  • Musíš si je nejdřív zapnout ty chytrej *15*
  • nevidim důvod proč by takhle nemohl mluvit i černoch (může ho klidně dabovat i běloch) a já vycházim z toho, že celym trailerem křižuje pořád ten samej negřík.. :-/ Nevim kdo je zvědavej na dalšího super, cool drsnýho US nigga gangstu z jeho dangerous cool ghetta, kde má svojí tvrdou "crew"... ale já rozhodně ne (vzpomínáme Tommy Vercetti :))
  • Zadny titulky se mi nezobrazujou..?
    Takze ti to pochvalit nemuzu : P
  • Uuuuh..mmmmm.. No mlask!
    Ja teda nepochybuju.
    Asi nakonec ty postupne prichazivsi podzimni pecky budu hazet do kose, nervozne popochazet pred kalendarem. Kdy tam aspon budu moct zakrouzkovat datum?
    Jaro asi neni moc realny, ze? Uz kvuli Payneovi...
    Pokud se ale nepletu, tak se Rockstar temahle peckama nikdy necpal na podzimni trh. A ze by az za rok a pul?
    Budme optimisti - datum vydani stanovuji na cerven 2012.
  • Tady máte verzi s titulkama :) Je to doufám docela slušně časovaný a přeložený :)
    http://www.youtube.com/watch?v=ce8pWevBZas
  • takové GTA SA s vylepšenou grafikou a u San Andreas sem ztrávil hodně času takže se tešim
  • snad jsem to někde nepřehlédl, ale minimálně podle toho jazyka to černoch není (ten co namlouvá to video), nebo je to černoch, co mluví jak "běloch". Podle řeči to nevypadá ani na hispánce. Takže že by nějakej italoameričan? Nebo třeba irčan? *4*
  • XorxoxTalarius
    No nejlepsi by bylo, kdyby vsechny tyhle hry meli jizdni model jako v Mafii II ... a bylo by po starostech :)
  • hrál jsem na xboxu taky jsem se moc bavil ale to ovládání hlavně aut bylo hrozné...dostat SR model jako gta tak je pro mne král....ale nevím co nabídne gta V a tám se obávám že by přebralo korunu opět gta :)
  • XorxoxTalarius
    No ja u SR2 bavil tisickrat vic nez u GTA IV ... takze pro mne jasna volba :)
    Apropo ... doporucuju kontroler ... s tim se to hraje tisickrat lip ;)
  • Po tom ako dopadlo na PC Saints Row 2 im moc neverim aj ked grafika vyzera hodne lepsieSR2 bola pekne odflaknuta hra. V GTA IV a starsich nebola jedna ulica rovnaka s druhou. V SR2 boli cele stvrte postavene z jedneho typu domu. Fyzikalny model na urovni zeleznej gule. Ovladanie ktore nechapem dodnes.

    Snad sa The Third bude spravat lepsie.
  • ??? Mne ide GTA IV na PC dobre od vtedy co vydali patche na opravu ihned po vydani a nVidia vydala zvlast driver pre GTA IV. Ale samozrejme zalezi aj na tvojom PC. V podstate som mal problem s GTA IV iba par prvych misii a potom sa mi to patchlo cez steam a bolo to OK.
  • XorxoxTalarius
    No Saints Row: The Third nabidne vylepsenou grafiku a DX11 effekty ... jsem zvedavej s cim prijde R*.
    Ja uz sveho viteze mam ... tak ted jen muzu prat fanouskum opozice, at az jim to vydaj, tak to nemaji plny bugu a optimalizace at jsou v cene.

    P.S.: Rozebirat pribeh a povahy obou her nema cenu, jelikoz ty jsou uplne o necem jinem.
  • tak na tohle se rozhodně těšim! Vypadá to way better než 4, už jenom to prostředí..
  • XorxoxTalarius
    Spatna reklama, taky reklama ... navic americti pobouchani krestani to stejne hrat nebudou a radsi pujdou vyhodit do vzduchu nejakou kliniku na potraty.
  • Ma pravdu. Mam PS3 (bundle s PS3) aj PC verziu (Steam) a PS3 verzia vyzera oproti PC dost zastaralo co sa tyka grafiky. Autoaim oproti PC kde mieris sam hru ukazuje trochu inak.
  • Asijsky prostredi me teda vubec nelaka ale je to hlavne tim ze me nijak asijska kultura nepritahuje. Co mi prijde jako super napad je to Rio protoze kdo videl film Elitni jednotka nebo jinej film z favel tak musi uznat ze tam by se hra dala posunout na jinou uroven pobihanim v kopcich ve favelach skakanim po strechach apod. To by pro me bylo no1. Druha moznost by byla naky evropsky historicky mesto ktery je clenity jako treba Praha ktera je hodne kopcovita jsou tu magistraly ale i uzky jednosmerny ulicky jsou tu velky lesoparky reka hrady kostely.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší