Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak? Provider chtěl extra doplatek za ty tera warezu co běžně stahuješ?
  • Těžko říct jestli má někdo víc :) , ale moc se nedivim, že jich má tolik :D co taky čekat od nějakýho 9 letého smrada že vyplodí za moudro *15* *15* *1*
  • Jo, tento samí. Měl myslím - 77 u nějakého komentáře k Re.Play, konkrétně k Alžbětě.
  • Ani si raději nechci představit co by bylo schopno natočit a editovat pokud by byla podpora MOVIE EDITORU in-game jako u GTA IV. Těch desítek hodin co jsem u toho proseděl a točil. Čekal na správnou chvíly a okamžik výstižných momentů pro filmečky. Argh! =) Už vidím že mi ty myšlenky nedají pár dní spát =) Hrozně moc se na tu hru těším.
  • aji vzducholoď tam je vidět ..nejvíc mě ale fascinuje ta scéna na venkově s práškovacím letadlem :)
  • Tak po tom, co jsem si poprvé pomalu a důkladně projel trailer, tak jsem na 90% přesvědčen, že nás čeká kompletní San Andreas se třemi velkými městy. To bude teda pořádný macek :).

    P.S.: Jsou to detaily, ale konečně tady máme stahovatelnou střechu u auta vodní skůtry! :D
  • jindra.veliky
    no. ono i na konzolich pry dost kolisalo FPS *2*
  • Xykon
    Dostal už někdy někdo víc mínusek? :D
  • Mně by se líbilo kdyby tam možnost zabíjet děti byla . Já bych to nedělal, ale bylo by to realističtější. Stejně jako např. v Postal 2 , kde jste mohli mučit , zesměšňovat a vraždit lidi , ale záleželo jen na vás zda to budete dělat. Když si tak představím , že se snažím ujet policii a omylem srazím nevinné dítě *8* , ta hra by dostala nový rozměr .
  • *2* Jakmile tam nemáš deset super výbuchů, potoky krve a rychlé bestovní přechody mezi snímky, tak je to nudné.. LOL
  • Vypadá to úchvatně!! Po kolika letech tady máme nové GTA? 4 letech? Těšil jsem se na něj jak malý kluk. Trailer vyřešil několik klíčových hádanek, které debatovala komunita poslední týden. Navíc, na to, že je to první trailer, odhaluje překvapivě hodně informací a faktů. Co se týče města, mým nejoblíbenějším je Miami, ale musím uznat, že LA je takové komplexnější, je tam tak trochu ode všeho. Bohatí, chudí, luxus i slumy. Navíc, pokud se hra vrátí i do San Fierra, či Las Venturas (žeby další trailery?), máme tady ohromné gigantické herní prostředí. A věřím, že nyní jej Rockstar pořádně využije a my se budeme bavit desítky a desítky hodin čistého času. Těším se!!!
  • Taky by mě zajímalo, kolik set giga to bude zabírat na disku, protože GTA 4 je na dvě DL dvdčka a přitom je to jen jedno město a když vidim tohle, tak se začínám bát toho, že si budu muset koupit extra hdd pro gta 5 *1*
  • Ja ti neviem. GTA mam strasne rad, ale USA som sa uz prejedol. Minule tu niekto spominal Bankok. Vyborny napad! Spreavit GTA z preostredia azijskej kultury by bola pecka: Bankok, Singapur, Tokyo, Peking alebo Rio (favely by boli mega).

    Ja dufam, ze USA sa uz tymto dielom vycerpalo a ak bude VI, pojde sa na iny kontinent.
  • Ataker
    *1*
  • jenom doufám, že se to bude hýbat lépe než gta4. To byl super příklad toho, jak se dá v jádru skvělá hra zničit *9* mluvím o PC *3*
  • Těším se převelice. Atmosféra jako vždy úchvatná.
  • A to ze pc hraci nadavaji konzolistum kvuly tomu, ze prej "zbrzduji" vyvoj grafiky je co? Na tiscali vidim same nadavky na ne.
  • Mě nejde o trailery (a jejich šablonovitost či nešablonovitost), ale dojem ze hry který v tobě zanechají.
  • jindra.veliky
    tak to asi neumis pocitat *1*
  • Narozdíl od tebe, blbečku, jsem na hry již utratil víc peněz, než ty během své mizerné existence vůbec vyděláš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit