Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty bys měl začít žít reálný život a spadnout zpět na zem :D Vypadá to dobře, ale od 4ky (graficky, nic jiného sme zatím neviděli) to moc rozdílný není, doufám, že to vyladěj po stránce fyziky, okolí a misí. Jsem fanda GTA, ale díl od dílu byl rozdíl vždy výrazný.
  • Tohle je podlě mě věc názoru. Někdo tam děti nechce, protože je více než jasný, že by byl net plnej videí z gta 5 na kterejch by bylo vidět zabíjení dětí. Na druhou stranu když koukáš na kriminálku Las něco, New něco, tak tam je záběr na zkrvavený tělo dítěte a aby toho nebylo málo, tak mu zoomujou až do žaludku. To ji jako přijde normální?

    Podle mě by děti v GTA být měli, dřív nebo později, ale měli. Bylo by to zase lepší zpetření a přiblížení realitě.
  • Phillios191
    ještě takové San Fierro a Las Venturas a sem doma :) ještě aby tam bylo potápění pro mušličky v řekách, skákaní na BMX a chytání kroužků, závody po městech, různé školy jako letecká škola na poušti u Las Venturas apod :)
  • Něco ve stylu Dannyho parťáci byla nepříběhová série misí v San Andreas - Vykrádačka kasina Caligula ;)
  • pc hraci se ale do konzolistu nijak netrefuji. Pouze se branej pred pubertalnimi narazkami prawe od konzolistu
  • BoB.2
    Omlouvám se všem co připadá mlácení děcek golfovejma holema normální.
  • Phillios191
    Ano, dokonce na něčích hlavách *1*
  • *1* *1* *1*

    A teď ten o Pepíčkovi! *3*
  • Možná je to ve mně a od dob všech předchozích dílů jsem se změnil, ale nějak mě to nenadchlo, něco mi na tom prostě nesedí... "OK, koukám na trailer na další GTA"... Nevypadá to špatně, ale cítím se stejně jako před hodinou. Trailery třeba na Skyrim mě teda odvařily mnohem víc.
  • nejspíše budu opakovat dost pisatelů pode mnou: vypadá to skvěle!
  • fnuk fnuk.
  • Ty vole :D připomíná to san andreas a docela se těším ale jen jak přecházela ta kočka přes to auto *1* to hrozně připomnělo sims ! Jinak good :D a doufám že zas budou padáky :D :-).
  • Divotvurce
    Musím říct, že to vypadá dost pěkně. Ty ulice vypadají zase o kus živěji a zdá se, že tam budou konečně pořádný hory a krajina (snad tam nebudou neviditelný zdi). Město vypadá dost propracovaně, ale proč to musí být zrovna ve stylu Los Angeles? Zdá se mi, že je poslední dobou ve hrách jen samý New York a L.A. Mě by se třeba hodně líbilo Las Vegas a příběh ve stylu Dannyho parťáků. To tady myslím ještě nebylo.
    Mimochodem, pes byl už v první Mafii.
  • BoB.2
    "radsej nejake decka nech tam aj daju, na tych by som zlamal vsetky golfove palice"
    Nic proti ale ses uchylnej deb*l *10*
  • Sorry, musel jsem ti dát mínusko. Proč??? Napsal jsi 1111 a přitom ten blbkožalud je 11111 =)
  • zatial je iste len los santos. ale dofam ze sa dostane aj na ostatne mesta ako v SA
  • ty máš právo říct svůj názor a já mám právo na to reagovat jak budu chtít ty kok*te ...
  • Phillios191
    Tak vypadá to velmi zajímavě, díky bohu že vyšel můj nápad a na San Andreas skutečně došlo :) to jsem moc rád. Grafika vypadá skvěle, lidi, město, vozidla, budovy, vše na mě působí kladně a věřím, že bude žít město svým stylem, tak jak to známe ze SA. Doufám že bude vydařený i soundtrack, a hlavně aby byl zajímavý příběh, věřím že to klapne *2*
  • vypadá to náhodou výborně, pokud ti tohle nestačí tak přestan hrát a zační žít Real Life
  • http://www.youtube.com/watch?v=qAlDqryPQ1E&feature=channel_video_title tady máte trailer na youtube :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit