Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se to nějak nelíbí :/ vypadá to jak sims ! A jestli vy kok*ti mně dáte 100 mínusek je mi to u prd*le ! Protože každej má svůj názor ! To je stejné jako s tím že jeden má rád cod a ten druhej zas bf 3 a je to tak ! Doufám že vám to v tich makovicích blikne a uznáte že mám pravdu.
  • Kiss my ass you dumpfuck ....
  • Sem na ten trailer koukal s otevřenou hubou....3x. Kua to bude určitě pařba jak prase. *14*

    Pane bože, jak já se těšim, až budu strkat lidi z nějaký vyhlídky na ty skále, to bude lepší požitek než v GTA IV když je strkám ze schodů :D *1*
  • Doufam, ze to na konzole vyjde o pul roku drive a pc hraci at se treba p°§3Я°u
  • Doufám, že to nebude vydany v takovym stavu jako GTA IV.
  • Nedíval ses náhodou do zrcadla ?
  • jindra.veliky
    jinak vsiml se nekdo na zacatku toho psa na plazi? ze by tam byly i zvirata? *4*
  • jj vypadá to děsně ! Je to jak SIMS IV a ty mínusi mně dejte taky !
  • Jestli tYpuješ tak si píčovina sám :)
  • To bude ale pí*ovina. Typuju ze dostanu milion a jedno minusko, jen si posluste *6*
  • Luxxo
    NO comment *14*
  • No ja myslim ze trailer mel hlavne poukazat na socialni stranku hry. Kazdy v traileru byl svym zpusobem osobnost. Byli tam vychazky rodinky do hor.
  • Taková moje poznámka k traileru, vůbec bych si netipnul že by tohle mohlo bejt z xbox verze ;) však se mrkněte na ty textury, to by konzole neutáhli (mam na mysli různý plakáty apod, však se koukněte na rozdíly v GTA IV). Tenhle trailer smrdí kompem :))
  • Jsem jednej komu to video běží tak se 2FPS? :D
  • Btw: Dobře zasažená písnička a to město nemůžu si pomoct ale něco takového jsem chtěl vždycky v IV hratelnosti *14* nezbývá než čekat kdy to vydají a jestli zase budou nadržovat pos*aným konzolím ....
  • Anal.S
    Mě vždycky přišlo, že R* měl vždycky radši svět Tarantina než moderní thrillery. Možná že auta jsou částečně současný, ale ten svět byl vždycky takovej trochu retro.
  • Šak nikde není psané že hraješ jen za jednoho , i tady se šířila vlna diskuze o tom že se bude moct hrát za více postav ( a myslím že i mě se splní me očekávání když řeknu že v mp si určitě bude moct vylepšit vlastní postavu a třídu lepe než v IV)
  • o tom vůbec nemluvím mluvím o tom že postavy se možná budou střídat ale ne takhle někdo si ooblíbí postavu a v půlce hry bam. dost lidi by ot naštvalo :D
  • Indy
    Opraveno jsem si toho vůbec nevšiml:D
  • Tie 2 postavy sú docela reálne, v traileri sú zobrazené 2, niečo ako mladý hispánec v bielom a starší pán v obleku, všimni si to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit