Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na začátku sem nevěřil že je to trailer na gta ... túry , rodiny , prodávání pozemků , běžci , golfový hráči. Ovšem jednou musím říct a to fakt že tohle bude dobrá hra , už ta zajímavá grafika a hrubé pojetí stařičkého LS( bylo to ls že jo ? ) je vynikající , co se mi ovšem nelíbí je hlavní postava která se sice mihne jen v milisekundách ale i tak necítím z něho ani Klebitze ani Bellica a to byli jediné dobré hlavní postavy v serii a hlavně výborně vymyšlené , každopádně sem očekal návrat palem a spoře odděných dam a negrů se samopaly což se i vyplnilo, tahle hra bude určitě pecka tak doufám že i ta postava bude výborně sepsaná
  • Mluvim vseobecne. Vsechna videa se silene pomalu nacitaji.
  • BoB.2
    Já doufám že ti to maminka nekoupí *5* dokud nedohraješ Tintina.
  • No...když mluvil něco o indiánech tak bych usuzoval něco v období, kdy ještě USA ani neexistovalo .)
  • Spíš bych řekl že jsou Konzolový socky co nemaj na pořádnej Comp a ty nám pak brzděj hry..
  • bez pc bys tyto hry nemel tak nemluv skoro nikoho to nezajima (PS: mam all konzole a pc tak si nech pak reci ze jsem za*ranej pckar) preju hezky den
  • Hairy_Ass
    čti znovu: "westernová městečka už mají zmáknutá, ale pro starší období". Netušil jsem, že se v 19. a dalších stoletích proháněl Tom Angelo s Paulím po Lost Heaven. *7*
  • jako pokud to bude vetsi nebo aspon stejne jako SA s ruznymi moznostmi, tak vyplata pada na jednu herni platformu (ano PC to nebude) a budu casto na nemocenske *1*
  • Anal.S
    Proč mínus, když je to pravda? :DD
    R* měl na vlastních stránkách exlusivní link z odpočtem do release. Na youtube to bude vždycky pozděj.
  • ''Ta stylizace 80-90. let je dokonalá''

    WTF?
    tohle je za rokem 2000
  • v diskusi není detekován troll ale k-r-l-p-l .)
  • A důvod oslavy? *7*
  • Ty jsi chudák *1*
  • jindra.veliky
    http://www.youtube.com/watch?v=mz82Li47Dms&feature=channel_video_title
  • a jaké? ještě starší nemá smysl a mezi to už máš třeba vice city
  • Anal.S
    Nevím co tady remcáte na grafiku? Nevypadá sice technicky dokonale, ale zároveň je to nejrealističtější grafika kterou jsem viděl hýbat se i na konzolích *14*

    Ta stylizace 80-90. let je dokonalá, atmosféru uměl R* vždycky perfektně.
  • BoB.2
    Doufam že to bude lepe optimalizované než 4ka.
  • grafika je krasna nwm co ti na tom je radsi mam hratelnost a pribeh
  • Doufam ze PC socky utrou, a bude to jen exkluzivne na konzole... boze, ja bych tak slavil.
  • Hairy_Ass
    Kéž by, kéž by to byla pravda! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit