Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prave naopak.
  • jsem tim nemyslel, ze za jizdy budu muset honit obraz, abych mohl nekam zatocit
  • Ovládání kamery v GTA IV bylo podle mě nejvychytanější ze všech dílů. Jako jestli hrajete tak, jak jsem hrál v 10 letech (jednou rukou jsem ovládal šipky doleva a doprava a druhou rukou šipky nahoru a dolu), tak se nedivim, že vám to nejde. Ale podle mě je o dost lepší levou rukou řídit auto a do toho pravou ovládat kameru myší. Od začátku hry mi to vyhovovalo.
  • Takze kdyz pc hraci troluji konzolisty, tak jsou dospeli, ale kdyz je to naopak, tak je mi pod 15 let?
  • BoB.2
    kok*te maš ho tam
  • beowafle
    jestli hraješ gta na pc a nepoužíváš u toho myš tak se nedivim :D
  • +vylepsena grafika. uz to neni take hnede usmudlane jak 4ka (enb graficke mody spravia svoje)
    +pes! zvierata zeby? aj ked tie by som nerad vrazdil, radsej nejake decka nech tam aj daju, na tych by som zlamal vsetky golfove palice
    + velke mesto, hory, venkov ako v SA ?
    + speedophile 2000 :D
    + lietadla.
    este nech vylepsia questy, story a hlavne policajtov (v 4ke nejsu ziadna vyzva, neni problem utiect 4 hviezdickam bez problemov) a tiez vytunit euphoria physics engine

    nadchlo ma to celkom, looks very very promising
  • BoB.2
    začínaš se lepšit
  • BoB.2
    Neboj než to vyjde začne se ti měnit hlas, růst chlupy na divných místech a začneš myslet na holky.
  • To je pravda, ale čtyřku hraju od vydání do teď. Je to jedna z mála.... co to kecám, je to jediná hra, která mi nesmí z kompa, a i přesto, že je venku už 3 roky, tak mě ani náhodou nepřestala bavit a když vidim ten trailer na GTA V, tak si myslim, že to bude zábava na dalších X let a to ještě nevíme, jak to bude s multiplayerem, kterej mě u 4ky taky neskutečně baví (pominu-li plno cheaterů).
  • Vypadá to jak další datadisk ke čtyřce a né jak plnohodnotná hra po x letech vývoje :(
  • Ja jsem mel kameru na mysi a musim rict ze mi to opravdu sedelo. Doufam ze tenhle model bude i v petce.
  • Jžš tak máme svůj názor no a ?
  • ZvacA
    :D :D
  • ja se bojim kamery, hlavne pri jizde. Ve ctyrce to na PC bylo neskutecne frustrujici :(
  • Zdravím všechny! Čtu celou dobu vaše komentáře a z některých mám radost a z některých jsem naopak velmi rozčílen. Nejsem sice žádný grafický genius, ale určitě poznám rozdíl mezi SIMS a GTA IV, či dnes překrásná GTA V. Je naprosto hloupé tohle psát. Hra vypadá skvěle, hudební doprovod mi naprosto vyráží dech. Tento trailer sleduji v kuse už 40 minut stále dokola a nemůžu se ho dostatečně nabažit. Textury jsou velmi povedené, auta, modely postav, animace. Velmi působivý. Kdo tuhle hru rád nemá a nikdy neměl ať má tu úctu a raději než vypálit spousty hloupých názorů nepíše nic. Děkuji! R* fandím už celé roky. V jeden rok zklamou, v další zase překvapí =)
  • EuroSamurai
    *1* *1*
  • Pete.palis
    Garbus + Dynda = VSHLPPP ♥
  • No, u 4ky sem se posral z tý jejich "optimalizace". Aspoň že to s DLCčkama trochu napravili. Doufám, že podobnej fail už nás nečeká.
  • Neposral sem se ani u GTA IV tak jestli GTA V vyjde dřív na konzole, neposeru se ani u toho....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit