Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Joj to vypadá moc pěkně...nejsem asi sám kdo se už ku*evksy těší *3*
  • BoB.2
    Doufam že to bude lepe optimalizované než 4ka.
  • +vylepsena grafika. uz to neni take hnede usmudlane jak 4ka (enb graficke mody spravia svoje)
    +pes! zvierata zeby? aj ked tie by som nerad vrazdil, radsej nejake decka nech tam aj daju, na tych by som zlamal vsetky golfove palice
    + velke mesto, hory, venkov ako v SA ?
    + speedophile 2000 :D
    + lietadla.
    este nech vylepsia questy, story a hlavne policajtov (v 4ke nejsu ziadna vyzva, neni problem utiect 4 hviezdickam bez problemov) a tiez vytunit euphoria physics engine

    nadchlo ma to celkom, looks very very promising
    • BoB.2
      "radsej nejake decka nech tam aj daju, na tych by som zlamal vsetky golfove palice"
      Nic proti ale ses uchylnej deb*l *10*
      • Tohle je podlě mě věc názoru. Někdo tam děti nechce, protože je více než jasný, že by byl net plnej videí z gta 5 na kterejch by bylo vidět zabíjení dětí. Na druhou stranu když koukáš na kriminálku Las něco, New něco, tak tam je záběr na zkrvavený tělo dítěte a aby toho nebylo málo, tak mu zoomujou až do žaludku. To ji jako přijde normální?

        Podle mě by děti v GTA být měli, dřív nebo později, ale měli. Bylo by to zase lepší zpetření a přiblížení realitě.
        • Tak alespon pro PC verzi existuje moznost, ze to nekdo na-MOD-uje. Vlastne se docela divim, ze to nikdo jeste neudelal. Otazka je, jak moc je to slozite.
        • Nedokazes si prestavit kolik protestu by bylo proti gta, kdyby bylo mozno zabit dite.
          • XorxoxTalarius
            Spatna reklama, taky reklama ... navic americti pobouchani krestani to stejne hrat nebudou a radsi pujdou vyhodit do vzduchu nejakou kliniku na potraty.
      • BoB.2
        Omlouvám se všem co připadá mlácení děcek golfovejma holema normální.
        • a zabijat zeny, policajtov, hasicov, ci seniorov je v gta normalne ? nikto ta nenuti to robit ked sa ti to nepaci. ja by som tam taku moznost uvital. kludne by som skamionom rozpucil deti na vychadzke o mur alebo vypumpoval brokovnicu na mamu s kocikom. bol by to velmi terapeuticky zazitok
          • Mně by se líbilo kdyby tam možnost zabíjet děti byla . Já bych to nedělal, ale bylo by to realističtější. Stejně jako např. v Postal 2 , kde jste mohli mučit , zesměšňovat a vraždit lidi , ale záleželo jen na vás zda to budete dělat. Když si tak představím , že se snažím ujet policii a omylem srazím nevinné dítě *8* , ta hra by dostala nový rozměr .
            • Jazz
              Já bych je "omylem" přejel kombajnem.
      • fnuk fnuk.
  • Taky by mě zajímalo, kolik set giga to bude zabírat na disku, protože GTA 4 je na dvě DL dvdčka a přitom je to jen jedno město a když vidim tohle, tak se začínám bát toho, že si budu muset koupit extra hdd pro gta 5 *1*
  • Malleth
    To vypadá hodně dobře...moc se těšim
  • Hairy_Ass
    Rockstáři by se mohli pustit do nějakého staršího historického období, westernová městečka už mají zmáknutá, ale pro starší období by museli opustit území USA (pokud by nechtěli udělat hru z indiánské vesnice). *3* Atmosféru města ale mají zmáknutou, takže bych to bral.
    • jasný proč neudělat stejnou hru jako je mafia jen s názvem gta *7*
      • Hairy_Ass
        čti znovu: "westernová městečka už mají zmáknutá, ale pro starší období". Netušil jsem, že se v 19. a dalších stoletích proháněl Tom Angelo s Paulím po Lost Heaven. *7*
      • Todle období evidentně nemyslel
        • a jaké? ještě starší nemá smysl a mezi to už máš třeba vice city
          • Hairy_Ass
            Proč by nemělo smysl? Red Dead Redemtion smysl také má....
          • No...když mluvil něco o indiánech tak bych usuzoval něco v období, kdy ještě USA ani neexistovalo .)
  • To musite pouzivat tenhle nelidsky pomaly prehravac videi? Proc nepouzivate youtube?
    • Anal.S
      Protože to na Youtube není? Chytráčku *3*
      • Mluvim vseobecne. Vsechna videa se silene pomalu nacitaji.
      • Anal.S
        Proč mínus, když je to pravda? :DD
        R* měl na vlastních stránkách exlusivní link z odpočtem do release. Na youtube to bude vždycky pozděj.
      • jindra.veliky
        http://www.youtube.com/watch?v=mz82Li47Dms&feature=channel_video_title
        • to je tvoje prvni plusko co malej?
  • Vzducholodě? Vodní skůtry? a vrátí se kola, stíhačky a posilka ! :)
  • Phillios191
    ještě takové San Fierro a Las Venturas a sem doma :) ještě aby tam bylo potápění pro mušličky v řekách, skákaní na BMX a chytání kroužků, závody po městech, různé školy jako letecká škola na poušti u Las Venturas apod :)
    • Ja ti neviem. GTA mam strasne rad, ale USA som sa uz prejedol. Minule tu niekto spominal Bankok. Vyborny napad! Spreavit GTA z preostredia azijskej kultury by bola pecka: Bankok, Singapur, Tokyo, Peking alebo Rio (favely by boli mega).

      Ja dufam, ze USA sa uz tymto dielom vycerpalo a ak bude VI, pojde sa na iny kontinent.
      • To podepisuju to by byla neskutečná pecka. Ted měla nedávno vyjít hra TRUE CRIME HONG KONG na ktereou jsem se těšil jak malej, představa že budu hrát drsného čínského detektiva který jde proti Triádam no bohužel hra se zastavila a nebude, pro mě velké zklamání. U GTA je to ale jen otázka času, kdy příjdou s uplně novým městem a hlavně kontinentem
      • to bych se unudil k smrti. asijské prostředí mě nudí...
        • Tak to tě lituju, nevíš o co přicházíš, ale je to tvuj boj
      • Asijsky prostredi me teda vubec nelaka ale je to hlavne tim ze me nijak asijska kultura nepritahuje. Co mi prijde jako super napad je to Rio protoze kdo videl film Elitni jednotka nebo jinej film z favel tak musi uznat ze tam by se hra dala posunout na jinou uroven pobihanim v kopcich ve favelach skakanim po strechach apod. To by pro me bylo no1. Druha moznost by byla naky evropsky historicky mesto ktery je clenity jako treba Praha ktera je hodne kopcovita jsou tu magistraly ale i uzky jednosmerny ulicky jsou tu velky lesoparky reka hrady kostely.
    • radši bych opravdu velký LA než 3 nimry ve stylu SA, ale taky bych byl rád :)
      • ZvacA
        Každý to město bylo větší než samotný Vice city, takže zase takoví šušně to rozhodně nebyly. :)
  • pecka trailer :-) me teda šel spustit hned

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit