Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na poznávací značce policejního auta se píše "San andreas - 72TZJ826"
    stopnete si video v čase 1:05
    • Máš recht. Ale na boku má zase napsáno "City of Los Santos" *5* *4*
  • Neviem prečo nadávate na grafiku, podľa mňa je super, do GTA sa hodí, je to obrovský rozsiahly, žijúci svet a keby tam mala byť grafika ako v Crysis tak by ste si to nikto nezahrali...A Sims vám to pripomína maximálne tak kôli tomu nasvieteniu, ale podľa mňa sa to k slnečnému LA hodí...
  • Luxxo
    NO comment *14*
  • Když jse podívate na Trailer a zastavíte 0:31 zjístíte město Los Puerta a dálnici číslo 5 a na mapě je dálnice číslo pět s los angeles(los santos pokud s nepletu :D) a ta vede k mexickým hranicím že by i kousek mexika tot otazka!
  • Po podrobnejsim zkoumani mi zacala padat celist i ze zpracovani mesta. To bylo bezkonkurencni uz ve ctyrce, a tady vypada opet famozne.
    Jsem zvedavej, jak vyresej hranice herni plochy. Hadam ze to bude jen L.A. a okoli.
    Klepu se, klepu. Jestli si to pustim znovu, tak se u toho uz asi zacnu hladit : D
    • lol koukni se na icenhancer do gta4 tam ti ta celist cela upadne
      • Stále ten icenhancer. Ono nejde vždy o väčšie rozlíšenie textúr, viac bloomu, výraznejšie HDR a pod. GTA 4 vyzerá lepšie aj bez akýchkoľvek modifikácií a to najmä kvôli svojej prirodzenosti, atmosfére a celkovej uveriteľnosti.
        Tiež patrím ku geekom, ktorý sa odbavujú na grafickej stránke, ale stále vravím: "Celkový grafický feeling GTA4 zatiaľ neprekonalo nič!" A GTA V to posúva o míle ďalej!
        • Mechwarrior_bw
          to nie je pravda, tu nejde len o nejaké väčšie rozlíšenie textúr, bloom a hdr ale úpravy shaderov a osvetlenia a tieňov, číže toho najpodstatnejšieho čo vytvára realistický dojem. A grafika GTA5 nie je o míle dalej, je to proste vylepšená GTA4, o nejakú revoluciu ako medzi GTA:SA a GTA4 nepôjde z hľadiska limitovaného výkonu.
          • Nevim, no.
            IceEnhancer jsem si na cas nainstaloval, ale nijak nadsenej z nej nebyl.
            Nektery sceny jsou v nem moc hezky - to ne ze ne. Treba textury asfaltu, betonu, apod. vypadaj fakt dobre, ale naopak stromy, lidi, apod. jsou nechutne umely.
            Nasviceni taky funguje tak napul.
            Asi mesic jsem to s nim tak narazove chvilema hral, a bylo to hezky zpestreni, ale kdyz jsem rozjel znova kampan, tak jsem to musel vyhodit - cutsceny vypadaly fakt hrozne. A ta nevyvazenost tam byla ohromne znat.
            Oni v R* myslim nejsou zadni amateri, a urcite vedi, proc dali ten barevnej filtr. Uz jen kvuli atmosfere mi sedi vic.
            Ale PCcku detailnejsi textury dat mohli - o tom zadna...
            • Mechwarrior_bw
              neviem ktorú verziu si použil a či to vôbec bol icenhancer alebo niektorý z podobných modov ale ten rozdiel bez a s ním je zásadný, osvetlenie a shadery sú úplne inde ako v originálke... miestami som ani nepoznal staršie lokácie.
  • jen doufam ze bude podpora jen pres steam *4* snad R* poucil ze s GfWL cesta nikam nevede chtel bych aby byli achievementy na steamu (mozna by to bylo i lepsi bez nich jako SA) ale aby i krabicovy verze meli cd-key do steamu kdyz uz
  • Masa-san
    pokud město bude takle detailní a není to jen narafičené pro trailer , tak to bude parádní *4*
  • hezkej trailer, uplnou nahodou najedu na games.cz a zbyvalo 10 sekund do konce :-D vypada na odklon od typickejch velkomest a vetsi zamereni na okoli... no uvidime, tesim se :)
  • conflig
    Líbí se mi to dost a hlavě ta příroda vypadá úchvatně a jezdit v ní na kole/motorce bude paráda :D
  • jidí ní co mě ted zajíma?DATUM VYDÁNÍ!!!!!!!!!!!! *11* *11*
    • dost vypadáa na 25.04
      2504 je číslo na dodávce ''pošty''
      také je to an obrubníku jak ten týpek zatlouká ceduli
      a taky (na to jsem přišel náhodou sám *applause* ) je to datum vydání písničky co je v traileru

      vydali ji 25.04.68

      ano vím že amíci píší nejdříve měsíc a?...copak to nemužou dát jako evropský?...zvlášť když by to mělo být kryté?tím že ''je to otočené'' je to spekulace :)
      • posila
        Technicka: Ma to byt 24. 05., a to cislo na dodavce posty neni na dodavce posty, je to stale ten obrubnik, ktery jde videt pod dodavkou (aspon na screenech, ktere jsem videl ja).

        Vycvicil jsem se neverit takovym spekulacim, protoze jsou vetsinou z hlav fanatiku, kteri za kazdou cenu v tom malu, co maji k dispozici, chteji najit neco, co tam proste neni...
        R* sice nejsou zadna becka a vedi, ze fanousci budou kazde video prochazet frame po framu, ale to s datem vydani te skladby a cislem na obrubniku vidim spis na nahodu (ktera nejspis prekvapi i lidi, co delali ten trailer) :(

        Navic ... co by je vedlo k tomu, aby neohlasili datum vydani oficialne, pokud uz by se pro nejake rozhodli?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit