Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-O Zatim to nemam dokoukaný, ale v pár záběrech to vypadá jako san andreas a v dalších jako úplně nová lokace :) ale vypadá to nádherně, už se těším!:)
  • ted uz staci jen oznamit, ze se s PC verzi nepocita jak bejva zvykem :(
    • Tak ubohej marketingovej trik na nakup konzoli se neda zopakovat dvakrat... pac nikdo normalni tomu neuveri, stejne jako minule.
  • Prostě tehle trailer mě uchvátil, když jsem viděl ty hory pak to letadlo s postřikem nad sadem nebo co to je, tak to bylo luxusní :D a celý to město se zdá tak živý prostě paráda!!!! A grafikka se mi zdá taky moc pěkná hlavně, aby bylo spoustu možnosti ve hře a i dobrej příběh a budu spokojenej zatim to vypadá velmi slibně.
    • To není sad, řekl bych že to je vinohrad, vždyť je to Kalifornie :)
  • osobně bych radši RDR 2 .. ale tímhle taky nepohrdnu ^^,
  • tak na tohle se rozhodně těšim! Vypadá to way better než 4, už jenom to prostředí..
  • Sakra, na GTAčko jsem už pomalu zapomněl. Trailer mě nabudil a prostředí Los Santos a okolí (hlavně okolí) mě snad bavilo nejvíc. Tešim se a moc!
  • Tady máte verzi s titulkama :) Je to doufám docela slušně časovaný a přeložený :)
    http://www.youtube.com/watch?v=ce8pWevBZas
    • Zadny titulky se mi nezobrazujou..?
      Takze ti to pochvalit nemuzu : P
      • Musíš si je nejdřív zapnout ty chytrej *15*
        • titulky jako z googlu translatoru
  • Uuuuh..mmmmm.. No mlask!
    Ja teda nepochybuju.
    Asi nakonec ty postupne prichazivsi podzimni pecky budu hazet do kose, nervozne popochazet pred kalendarem. Kdy tam aspon budu moct zakrouzkovat datum?
    Jaro asi neni moc realny, ze? Uz kvuli Payneovi...
    Pokud se ale nepletu, tak se Rockstar temahle peckama nikdy necpal na podzimni trh. A ze by az za rok a pul?
    Budme optimisti - datum vydani stanovuji na cerven 2012.
  • Indy
    Ještě jsem našel toto, nevím zda-li je to pravda ale jen pro jistotu (spoiler k RDR:D)
    Na konci váš hrdina zomrie (rovnako ako v Red Dead Redemtion). V hraní pokračujete za jeho brata, ktorý zdedí všetky peniaze.
    Peniaze pochádzajú z masívneho obchodu z drogami. Viaže sa na vašu rodinu a je prepojený s príbehom.
    Časovo hra nadväzuje na GTA IV a rovnako sa na ňu často odkazuje. To, či Niko zomrel nie je známe (zatiaľ) no je spomenutý najmenej dvakrát.
    • ales.smutny
      (doplnil bych, že je tam kritický spoiler k Red Dead Redemption:)
      • Indy
        Opraveno jsem si toho vůbec nevšiml:D
    • čistá spekulace to za 1...a za druhé si nemyslím že by to nutilo hrát za další postavu...
      • Tie 2 postavy sú docela reálne, v traileri sú zobrazené 2, niečo ako mladý hispánec v bielom a starší pán v obleku, všimni si to...
        • Šak nikde není psané že hraješ jen za jednoho , i tady se šířila vlna diskuze o tom že se bude moct hrát za více postav ( a myslím že i mě se splní me očekávání když řeknu že v mp si určitě bude moct vylepšit vlastní postavu a třídu lepe než v IV)
        • o tom vůbec nemluvím mluvím o tom že postavy se možná budou střídat ale ne takhle někdo si ooblíbí postavu a v půlce hry bam. dost lidi by ot naštvalo :D
  • jindra.veliky
    jinak vsiml se nekdo na zacatku toho psa na plazi? ze by tam byly i zvirata? *4*
    • Bože můj. Bože můj. Bože....!!! Okey, musím vychladnout. JINDRA MÁ PLUSKO! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší