Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://ie.ps3.ign.com/articles/121/1211341p1.html ...Žeby Rockstar vyslyšely přáním a modlidbám snad všech fanoušků? ^_^ Jo a zdá se mi to, nebo by se mohl vrátit Tommy Vercetti? Ten jeden týpek v obleku je mu docela podobnej a ten hlas jakbysmet...

    A song z traileru, kdyby to někoho zajímalo >_> http://www.youtube.com/watch?v=pqS721yggyw
  • vojtas562
    Upřímně ? Nic moc .... *6*
  • cekal jsem to lepsi vypada to fakt jak sims ale jako sandbox a grafika vypada dobre
    • ale pí*u.
      jste jen rozmazlený grafickýma orgiema z pár jiných her který ale nemají takové mega prostředí/akce najednou
  • nee, já nechci hrát zase za negra :/ *10*
    • snad jsem to někde nepřehlédl, ale minimálně podle toho jazyka to černoch není (ten co namlouvá to video), nebo je to černoch, co mluví jak "běloch". Podle řeči to nevypadá ani na hispánce. Takže že by nějakej italoameričan? Nebo třeba irčan? *4*
      • nevidim důvod proč by takhle nemohl mluvit i černoch (může ho klidně dabovat i běloch) a já vycházim z toho, že celym trailerem křižuje pořád ten samej negřík.. :-/ Nevim kdo je zvědavej na dalšího super, cool drsnýho US nigga gangstu z jeho dangerous cool ghetta, kde má svojí tvrdou "crew"... ale já rozhodně ne (vzpomínáme Tommy Vercetti :))
        • dá se to poznat, kdo zhruba mluví a to kor, když by tu osobu zasadili do nějakého gangu a tak. pak by mluvčí zvýraznil nějaký přízvuk a tohle není přízvuk černochů z gangu...
          • a proč by to zase měl bejt nějakej černoch z gangu?? Nenapadlo tě třeba, že to může bejt i úplně normální člověk a ne jenom opice co vylezla z ghetta?
  • nevím co řešíte ten hlas zní jak nějakej mexikánec/hispánec.
  • no tak kdyby to vyslo jenom na PC a ne na konzole tak to je vic pravdepodobny ze to vyjde jenom na konzole protoze Rockstar uz dela spis dneska hry jenom na konzole jako treba Red dead Redemption nebo L.A. Noire
    • Vau 3x slovo konzole v jednom souveti :D
    • red dead vyjde na compy 18. listopadu, pokud se nepletu..
      • Shenkster
        Pokud vím tak rockstar řeklo že Red na PC nebude :)
  • Amylee.Anderson
    Sims 3
  • 18 listopadu vyjde L.A. Noire Red dead uz pry neudelaj
    • tak se omlouvam za dezinformaci 11.11. to bude v evropě na pc
  • Znova sa mozme podakovat konzolam ze nam Rockstar 4 roky po stvorke ponukne grafiku ktora vyzera byt este horsia ako predosly diel. Tomu sa hovori evolucia. *16*
    • Tak to si to nesmíš pouštět ve 240p.
    • grafika je krasna nwm co ti na tom je radsi mam hratelnost a pribeh
  • štve mě, jak musej pc-čkáři ustupovat konzolistům, kterým vychází nová řada tak jednou za 5 let. třeba crysis 2 byla podle mě skažená hra, jen aby to šlo na PS a XBOX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší