Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Indy
    Toto jsem našel na jednom fóru:
    Bré ráno. Návšteva stránky ( zdroj ) ma hneď prinútila informovať o tom aj vás. Neznámy zdroj, ktorý je vraj blízky R* tvrdí, že dlho očakávaná hra GTA V sa bude odohrávať v San Andreas.
    Postava bude hispánec s menom Adrian.
    Hra sa bude odohrávať v roku 2012 a maysky koniec sveta bude dostatočne parodovaný.
    Začíname v Lost Santos, kde ste zbitý a okradnutý.
    Hra sa bude točiť okolo peňazí
    Ponúkne rozšírený multiplayer nové mody, bude mať aj kooperačný príbeh, 32 hráčov v multiplayerových módoch pre konzoly, 64 pre PC
    PC verzia vyjde spolu s konzolovými a bude portovaná Rockstar Leeds. Bude lepšie optimalizovaná ako GTA 4. San Andreas ponúkne rovnaké mestá ako pôvodne GTA SA, ale sú väčšie a viac detailné. Vojny gangov o územia sa vracia, každý gang bude mať vlastné graffity. Môžete otagovať aj rôzne veci. Modovanie áut sa vráti.
    Cover systém bol vylepšený a hrá sa lepšie a plynulejšie
    Morálne rozhodnuia zasiahnu aj do príbehu. Hra má mať 4 konce, dve dobre, dva zlé
    • Jo to by se mně líbilo. *14*
    • jooo to zni az skoro neuveritelne,))

      ale snad tomu tak bude
    • Hairy_Ass
      Kéž by, kéž by to byla pravda! *14*
    • Ježiš...války gangů...
  • Nevim jak u vas ale me se zda ze to jede na stejnym Engine jak GTA 4. Snad bude nekde nejake info na cem GTA5 pobezi a jak to bude s naroky a hlavne s tou silenosti jako nacteni celeho mesta najednou (od urciteho patche v GTA4 bylo tohle nejak omezeno).
    • max payne 3 prý běží na rage 2.0 a snad euphoria enginu tak nevim
  • No jestli to dopadne jako GTA IV tak potěš pánbůh... nemyslím teď herně, to GTA IV bylo super o tom žádná, ale doteď mi mizí textury a R* na to se.e jak na placatej kámen... Takže jestli to bude na stejném enginu (což vypadá že ano) tak bohužel kupovat nebudu, protože svých těžce vydělaných peněz si cením víc než krabičky s pár DVD, na které akorát tak doma sedá prach... takže asi tak *1*. Hru předem nesoudím, určitě to bude pecka... ale Nika Belica nikdo nenahradí *15*. God Bless these titties!
    • ??? Mne ide GTA IV na PC dobre od vtedy co vydali patche na opravu ihned po vydani a nVidia vydala zvlast driver pre GTA IV. Ale samozrejme zalezi aj na tvojom PC. V podstate som mal problem s GTA IV iba par prvych misii a potom sa mi to patchlo cez steam a bolo to OK.
  • XorxoxTalarius
    No Saints Row: The Third nabidne vylepsenou grafiku a DX11 effekty ... jsem zvedavej s cim prijde R*.
    Ja uz sveho viteze mam ... tak ted jen muzu prat fanouskum opozice, at az jim to vydaj, tak to nemaji plny bugu a optimalizace at jsou v cene.

    P.S.: Rozebirat pribeh a povahy obou her nema cenu, jelikoz ty jsou uplne o necem jinem.
    • Po tom ako dopadlo na PC Saints Row 2 im moc neverim aj ked grafika vyzera hodne lepsieSR2 bola pekne odflaknuta hra. V GTA IV a starsich nebola jedna ulica rovnaka s druhou. V SR2 boli cele stvrte postavene z jedneho typu domu. Fyzikalny model na urovni zeleznej gule. Ovladanie ktore nechapem dodnes.

      Snad sa The Third bude spravat lepsie.
      • Mechwarrior_bw
        súhlas, z hľadiska prepracovanosti prostredia, jeho návrhu, detailov a celkovej technickej kvality SR2 nemá oproti GTA4 šancu. A z toho čo som videl bude víťazom znovu GTA a to na plnej čiare aj keby použili "DX 20" efekty.
      • XorxoxTalarius
        No ja u SR2 bavil tisickrat vic nez u GTA IV ... takze pro mne jasna volba :)
        Apropo ... doporucuju kontroler ... s tim se to hraje tisickrat lip ;)
        • hrál jsem na xboxu taky jsem se moc bavil ale to ovládání hlavně aut bylo hrozné...dostat SR model jako gta tak je pro mne král....ale nevím co nabídne gta V a tám se obávám že by přebralo korunu opět gta :)
          • XorxoxTalarius
            No nejlepsi by bylo, kdyby vsechny tyhle hry meli jizdni model jako v Mafii II ... a bylo by po starostech :)
  • Doufam ze PC socky utrou, a bude to jen exkluzivne na konzole... boze, ja bych tak slavil.
    • hh, ty si mi pekny blbec :D
      • Xykon
        Dostal už někdy někdo víc mínusek? :D
        • Těžko říct jestli má někdo víc :) , ale moc se nedivim, že jich má tolik :D co taky čekat od nějakýho 9 letého smrada že vyplodí za moudro *15* *15* *1*
        • Jo, tento samí. Měl myslím - 77 u nějakého komentáře k Re.Play, konkrétně k Alžbětě.
          • V tom případě už rekord překonal :)
            • A vychutnává si svoji chvilku slávy dál, právě jsem dal -80 :-) ... a urcite nebudu poslední :-)
    • BoB.2
      Já doufám že ti to maminka nekoupí *5* dokud nedohraješ Tintina.
    • Spíš bych řekl že jsou Konzolový socky co nemaj na pořádnej Comp a ty nám pak brzděj hry..
    • bez pc bys tyto hry nemel tak nemluv skoro nikoho to nezajima (PS: mam all konzole a pc tak si nech pak reci ze jsem za*ranej pckar) preju hezky den
    • v diskusi není detekován troll ale k-r-l-p-l .)
    • A důvod oslavy? *7*
    • Ty jsi chudák *1*
  • trolo
    ked sa pozriete na oficial channel youtube GTA tak pri tom videu je popis:
    Grand Theft Auto V Official Trailer #1

    The first official trailer for Grand Theft Auto V.
    Music: Ogdens' Nut Gone Flake (by Small Faces)
    Platform: Microsoft Xbox 360 & Sony PlayStation 3
    ....skoda no
    • jindra.veliky
      blbost a ifiko je to tady a tam nic takovyho nepisou

      http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs&feature=channel_video_title

      ale ymslim ze to stejne vyjde o pul roku pozdeji a navic pri spekulacich o GTA IV na PC sam nekdo z vedeni rockstar rekl ze ta znacka vznilka na PC a tak vzdy bude na PC vydavana *3*
    • No jestli nevydají PC verzi, tak u mě Rockstar zkončil *8* A já je ještě podporoval koupí originálek.
    • Na PC to snad taky casem daj - o tom bych snad ani nepochyboval.
      Ale stejne to nevydrzim, a na jare si pobezim pro konzolovou verzi ; )
  • takové GTA SA s vylepšenou grafikou a u San Andreas sem ztrávil hodně času takže se tešim
  • bože vy všichni co to tady kritizujete ste jenom posraný perfkcionisti a hnusný aiťáci nebo spíš ''aiťáci'' ......pesimisti blbý dyš s tim máte problém tak si polibte p*del :) ....uplně si představuju vás s*áče jak si myslíte že tomu rozumýte protože paříte deset her měsíčně.....pro vás hry nejsou....pro vás je spolek šprtů :) ikdyž ste blbý.......šprti co sou blbý sou teda jenom blbý exoti :D takže skrátka : ti co s tim mají problém tak at si koupí treba skleeping dogs :) ...a to si fakt polepší :DDDD
  • Přátelé, doporučuji GTAforums, je tam hodně podrobný rozbor celého traileru a lidé si tam všímají mnoha různých detailů. Další věc - v traileru se objevují dvě postavy. Jeden chlap - běloch, starší, jede tam v modrém sporťáku, pak je na záběru (ten vpravo) s vykrádáním obchodu na Rodeo Drive a pak jak se dívá dlouze na město. Druhá postava je ten hispánec v bílem tilku. Jede tam v červeném sporťáku, utíká mezi slumy před policií a pak ho také můžeme vidět u té krádeže, jak vystupuje z dodávky. Tato skutečnost by mohla potvrzovat, že budeme hrát za více postav.
    • Další postřehy: SPZ aut mají nápis "SAN ANDREAS", ale dodávka, ze které vyskakují maskovaní muži má na značce napsáno "LAS PALMAS". Znamená to snad, že se podíváme i jižně do "Mexika" ??

      Úpravy zbraní: Lupič napravo má na kalašnikovu kolimátor, ten nalevo ho tam nemá.
  • gta 5 bude mat obrovske rozmery ,a bude vedsie ako san andreas.Zo s.a. nema nove gta nic spolocne len napis na kopci a niekolko budov ktore su prepracovanejsie.
    • Len Ťa chcem poprosiť, aby si nepoužíval cudzí nick. A keď sa už chceš vydávať za niekoho iného, aspoň si daj trochu námahy s pravopisom a interpunkciou.
      Vďaka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit