Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oni jsou vyvojari neshcopni ?! ze ta grafika je horsi nez ty mody do gta 4 ktere zdokonalily grafiku ( icenhancer ). na videu jsou ty auta graficky nezajimava. a urcite to bude mit vyssi naroky nez icenhancer do gta4. popravde jsem to cekal.

    nekdy mi pripada ze hry maji vyssi naroky nez hry pred 3 lety a graficky jsou podobna.

    edit: treba zaber na hory je perfektni ale ve meste je to horsi
  • nezdájí se vám ty barvy trochu moc presycene?
    • Stejne presycene je GTA 4 a pokud se to nekomu nelibi (me), muze si saturaci v menu, stejne jako jas a kontrast, upravit dle libosti.
    • Mechwarrior_bw
      ani nie, podľa mňa je to v norme ... skús si video pauznúť na nejakom zábere a vyhladaj si podobnú fotografiu z netu. Zrejme to skresluje západ/východ slnka.
    • Zvykaj si. Amíci moc moc radi presaturované gýče. Som grafik, ktorý pre nich robí, takže viem :-)
      • ty pracujes u nich ? tak se jich zeptej proc grafika neni jako v icenhancer. kdyz to zvladl amater proc to nemuze udelat velka spolecnost
        • Pretože sa to musí páčiť masám. A masy radi farbičky :-)

          Každá grafika, ktorú im pošlem, prejde kontrolou. A celkom častý jav je, že grafiku zamietnu, ja posutiem Saturation doprava, prípadne ešte zvýšim kontrast, gýč jak bič a hneď je to schválené bez jedinej pripomienky :-)
          • Mechwarrior_bw
            čom tým mysliš "grafika ktorú im pošlem", čo konkrétne pre nich robíš ?
    • dej hlavu blize k monitoru a mas to jako ostatni konzolovky
  • ja se bojim kamery, hlavne pri jizde. Ve ctyrce to na PC bylo neskutecne frustrujici :(
    • Náhodou to byla sranda, protoze vzdicky bylo prekvapko co se za zatackou ukaze... BUS, prásk! :-D. Jo slo otacet kamerou pomoci mysi, ale podle me to neni nutne. Stejne, a to je to co me vadi, pokud byla nejaka honicka a vy jste se vysekali, protivnici na vas normalne cekaji... pomalu tak, ze skoro zastavi u chodniku a daji si cigo a skaknou do mekace a az se uracite priblizit tak na to zase slapnou tak, jako by meli v aute nitro.
    • prave naopak.
    • Ovládání kamery v GTA IV bylo podle mě nejvychytanější ze všech dílů. Jako jestli hrajete tak, jak jsem hrál v 10 letech (jednou rukou jsem ovládal šipky doleva a doprava a druhou rukou šipky nahoru a dolu), tak se nedivim, že vám to nejde. Ale podle mě je o dost lepší levou rukou řídit auto a do toho pravou ovládat kameru myší. Od začátku hry mi to vyhovovalo.
    • beowafle
      jestli hraješ gta na pc a nepoužíváš u toho myš tak se nedivim :D
    • Ja jsem mel kameru na mysi a musim rict ze mi to opravdu sedelo. Doufam ze tenhle model bude i v petce.
      • jsem tim nemyslel, ze za jizdy budu muset honit obraz, abych mohl nekam zatocit
  • Vypadá to jak další datadisk ke čtyřce a né jak plnohodnotná hra po x letech vývoje :(
    • *1* *1* *1*

      A teď ten o Pepíčkovi! *3*
    • vypadá to náhodou výborně, pokud ti tohle nestačí tak přestan hrát a zační žít Real Life
      • Ty bys měl začít žít reálný život a spadnout zpět na zem :D Vypadá to dobře, ale od 4ky (graficky, nic jiného sme zatím neviděli) to moc rozdílný není, doufám, že to vyladěj po stránce fyziky, okolí a misí. Jsem fanda GTA, ale díl od dílu byl rozdíl vždy výrazný.
        • no nevim, ale gta 3 a gta vice city bylo co se týče grafiky skoro to samé, moc rozdílů nebylo ani mezi vice city a SA
  • Docela me to zklamalo, cekal jsem neco kapku iniciativnejsiho :(
  • este ze nejake modern warfail 3 je najocakavanejsia hra historie. cool story bro
    • Ľudia aby všade neťahali BF a CoD ... Je jedno o čom je článok, vždy sa tam nájde niekto kto spomenie tieto 2 hry.
  • http://www.youtube.com/watch?v=qAlDqryPQ1E&feature=channel_video_title tady máte trailer na youtube :)
  • jindra.veliky
    trailer s cz titulky co jsem vytvoril

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5BPz0GHXd5g
    • to mi na tebe ňák nesedí O.o
      • jindra.veliky
        njn tak ty titulky jsem neudelal ja XD
        • Jak prekvapivé....
  • nejspíše budu opakovat dost pisatelů pode mnou: vypadá to skvěle!
  • Možná je to ve mně a od dob všech předchozích dílů jsem se změnil, ale nějak mě to nenadchlo, něco mi na tom prostě nesedí... "OK, koukám na trailer na další GTA"... Nevypadá to špatně, ale cítím se stejně jako před hodinou. Trailery třeba na Skyrim mě teda odvařily mnohem víc.
    • To je normální. Si jen, jako většina PCčkářů, naštvanej, že si to budeš moct ukrást až tak za 6 měsíců po konzolistech...
      • Narozdíl od tebe, blbečku, jsem na hry již utratil víc peněz, než ty během své mizerné existence vůbec vyděláš...
        • Copak? Provider chtěl extra doplatek za ty tera warezu co běžně stahuješ?
          • Vlastní zkušenosti? Ono kdybys do herních obchodů vlezl i jinak než omylem, možná bys věděl, že ty hry něco stojí, a kvalitní sbírka čítající několik stovek kousků nebyla zadarmo. Ale do toho, žvatlej si ty svoje shity.
            • Se vsadim, že se ti ty prázdný verbatiny pořádně prodražily, to muselo padnout celý kapesný.
      • Hairy_Ass
        Pravidelná denní půlhodinka mentální kompetence už asi skončila, že?
    • Paulcz
      není to žádná pecka, ale alespoň nemá tupou šablonovitost jako třeba právě trailery na Skyrim
      • Mě nejde o trailery (a jejich šablonovitost či nešablonovitost), ale dojem ze hry který v tobě zanechají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit