Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jestli to tedy je, ale někdo dal na net kupu informací o hře. Hlavní postavou bude Adrian, Hispánec, odehrává se to v roce 2012 atd.
    http://www.gameranx.com/img/11-Oct/gtav-leak-1.png
  • Btw: Dobře zasažená písnička a to město nemůžu si pomoct ale něco takového jsem chtěl vždycky v IV hratelnosti *14* nezbývá než čekat kdy to vydají a jestli zase budou nadržovat pos*aným konzolím ....
  • Jsem jednej komu to video běží tak se 2FPS? :D
    • Neee, ale pred pul rokem tady nekdo s tiscali psal, ze na problemu s videama se intenzivne pracuje :-D
  • Rozbor kazdeho snimku traileru :)

    http://1centlink.com/?id=Yih1Lm64V
    • Neklikat.... podvodník
  • Na 4chan sa vykecaval zjavne niekto priamo z Rockstar. Je to dokazatelne, kedze hovoril pravdivo o veciach este pred vydanim traileru.

    Mimo ine povedal, ze PC verzia zatial nebude. Dalej ze tam budu zvierata ako v RDR, ze to bude len Los Santos a okolie, vratia sa bicykle atd.
    Tu je dokaz:
    http://i.imgur.com/E9Tf5.jpg
    • s těmi zvířaty tomu nevěřím...RDR bylo něco jiného tam šlo o to je lovit+divoký západ ale nedokážu si představit že by si srážel psy aute mházel na ně granáty apod
      • Já bych tam chtěl psy proč ne ? Psi mám rád a myšlenka že si tam budu chodit se psem na vycházku atd je super . Ohledně toho srážení psů a střílení do nich to už je na hráči a pokud je deb*l tak může klidně může po nich házet granáty ale nevím koho by to těšilo mě teda ne ...
  • To bude ale pí*ovina. Typuju ze dostanu milion a jedno minusko, jen si posluste *6*
    • jj vypadá to děsně ! Je to jak SIMS IV a ty mínusi mně dejte taky !
      • Nedíval ses náhodou do zrcadla ?
    • Jestli tYpuješ tak si píčovina sám :)
  • Doufám, že to nebude vydany v takovym stavu jako GTA IV.
  • Doufam, ze to na konzole vyjde o pul roku drive a pc hraci at se treba p°§3Я°u
    • U mad bro?
    • BoB.2
      Neboj než to vyjde začne se ti měnit hlas, růst chlupy na divných místech a začneš myslet na holky.
      • Takze kdyz pc hraci troluji konzolisty, tak jsou dospeli, ale kdyz je to naopak, tak je mi pod 15 let?
        • Nieamand : Ano IV i EFLC jsou výborné (dočasně dostupné hry) ale co tě baví na MP ve kterém na tebe naběhne 5 nácků dají si frag a machrují jak zabily v přisilovce jednoho borca , nebo tě baví to že než se někam připojíš tak zestarneš o několik let ??? mp je totální fail (u IV určitě .. )
        • pc hraci se ale do konzolistu nijak netrefuji. Pouze se branej pred pubertalnimi narazkami prawe od konzolistu
          • A to ze pc hraci nadavaji konzolistum kvuly tomu, ze prej "zbrzduji" vyvoj grafiky je co? Na tiscali vidim same nadavky na ne.
            • XorxoxTalarius
              My vam nenadavame ... pouze konstatujeme fakta ... tot rozdil :)
    • Neposral sem se ani u GTA IV tak jestli GTA V vyjde dřív na konzole, neposeru se ani u toho....
      • No, u 4ky sem se posral z tý jejich "optimalizace". Aspoň že to s DLCčkama trochu napravili. Doufám, že podobnej fail už nás nečeká.
        • To je pravda, ale čtyřku hraju od vydání do teď. Je to jedna z mála.... co to kecám, je to jediná hra, která mi nesmí z kompa, a i přesto, že je venku už 3 roky, tak mě ani náhodou nepřestala bavit a když vidim ten trailer na GTA V, tak si myslim, že to bude zábava na dalších X let a to ještě nevíme, jak to bude s multiplayerem, kterej mě u 4ky taky neskutečně baví (pominu-li plno cheaterů).
    • Kiss my ass you dumpfuck ....
  • Aneb kolik života lze obětovat 80 sekundám patetického videa.
  • Mně se to nějak nelíbí :/ vypadá to jak sims ! A jestli vy kok*ti mně dáte 100 mínusek je mi to u prd*le ! Protože každej má svůj názor ! To je stejné jako s tím že jeden má rád cod a ten druhej zas bf 3 a je to tak ! Doufám že vám to v tich makovicích blikne a uznáte že mám pravdu.
    • ty máš právo říct svůj názor a já mám právo na to reagovat jak budu chtít ty kok*te ...
    • BoB.2
      kok*te maš ho tam
    • ZvacA
      :D :D
    • EuroSamurai
      *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit