Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo gta je klasika určitě kupuju, ale ješte víc se těším na TRUE CRIME HONG KONG teda s jiným názvem, mě je asijské prostředí bližší. No každopádně rok 2012 bude na hry dobrej.
    • No rok to asi spatnej nebude, ale ze by vyslo zrovna True Crime, ktere je snad 3 roky u ledu a k tomu GTA V, nevim nevim... Nekde jsem cetl, ze to chteli vydat dokonce az 2013! Ikdyz verim v pristi rok, GTA nikdy nebylo ohlasene moc dopredu!
  • zx_spektrum
    Myslíte, že ty hory kolem dvacáté vteřiny budou volně přístupné až nahoru?
  • Anal.S
    No way. Přetíženej server, jak se asi dalo čekat. Počkám si tak hoďku, pak už to stejně bude i na Youtube.com *4*
  • San andreas!!! ANO!
  • Johoho tuhle pecku tu si dam johoho uz aby jsem ji mohl hrat *14*
  • sugyn
    Prosim at hlavni hrdina neni negr/fazolar nebo cinan.
    • Já se zase modlím aby hlavní hrdina nebyl běloh nebo li ják já říkám křída, ale asi bude ale za černocha nebo čínana odkojeného triádou no to by byla paráda.
      • sorry za chyby
    • Hlavní charakter bude černý gay občan z EU, bývalý šéf banky která zbankrotovala po tom, co Brusel odpustil Řecku 50% dluhu a tak odcestuje do ameriky .)
      • Hairy_Ass
        Néééé, nejhorší hrdina! *1*
  • Nuda.
    • *2* Jakmile tam nemáš deset super výbuchů, potoky krve a rychlé bestovní přechody mezi snímky, tak je to nudné.. LOL
  • Asi tak 100x lepší než pseudointošský trailer na 4. díl, který se mohl líbit jen maminčiným ufňukánkům.
  • nedivim se ze je to LA, cast lokaci urcite vyuziji z LA Noire. Vetsina hracu to stejne nepozna, ze to obslehli. Plus R* pravdepodobne take "vyuzije" pokrocile animace obliceju jako v LA Noire.
    • S těmi animacemi obličejů bych se teda hodně divil, kdyby je použili. *3*
  • Kdyz chces vyvolavat flame, musis to delat inteligentne a ne takhle prvoplanovite, cimz ze sebe akorat delat blbce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší