Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    fyi: http://www.shacknews.com/article/72810/mass-effect-designer-defends-day-one-dlc-says-game-developers/
  • Nebylo by možný pánové někam do hlavičky nebo dolů vypíchnout "manuál" ke Games.cz? Třeba teď jsem dobu hledal, jak se dělá spoiler tag a našle jsem ho zahrabanej tady. Možná jsem jen slepej nebo blbej (nebo taky kombinace obojího), ale nikdy jsem podobnej manuál nenašel.
    • blixa
      Zkusime neco vymyslet.. Problem je, ze je tady par funkci, ktery se dodelavaly postupne a nikdo s nimi ze zacatku nepocital, takze nejsou nikde propagovany nebo vysvetleny. Reseni bude ale spis otazka par mesicu, bylo by dobry to udelat vsechno najednou a komplexne, i s dalsima chystanejma upravama.
  • Proc se nemuze zaregistrovat cech co zije napr. v New Yorku, mluvi cesky a neni troll (anebo jenom trochu :) ) ? bez toho ,aby se musel obracet na support? dik
    • Ja chapu jak to je :), jen se mi zda trochu kontraproduktivni nekomu branit v registraci ? (ne ze by to anonymizer nevyresil behem par vterin :D )
    • blixa
      Je tam omezeni na IP adresy, kvuli robotum. Zkusim rict klukum z vyvoje, aby se sem mrknuli a nejak ti to vysvetlili :)
  • Ahoj chcel som sa opytat, kedze ste herni server ci by ste nemohly spravit nejaky kratky serial ako sa robia hry. Tym mam na mysly vsetko od zaciatku, co maju ludia na starosti napr. aku ma napln game designer,manager, programator a grafici. Napriklad aj ich platy! No viem co asi priblizne robia ale nieco viac o tom napisat, je tam Dan Vavra ktory mal na starosti Mafiu( moja srdcovka) tak by sa mohol aj on zapojit. dufam ze s toho nieco bude, bol by som fakt stastny ;) Proste nejaky serial co tu este nebol...
    • xMort
      Double Fine bude dělat seriál o tom, jak dělají tu jejich novoiu Kickstarter adventuru. Nic blíž zdroji asi jen tak nebude.
    • Urug
      Nevím jestli přímo skrze games.cz, ale zrovna Vávra chce nějak dokumentovat a publikovat vývoj toho jejich chystaného titulu. Možná by ses z toho mohl něco zajímavého dozvědět.
    • Dobry napad. Jinak rozdeleni praci analogicky treba s filmovou branzi (pomerne znama struktura) je manazer=manazer, designer=scenarista, hlavni programator=reziser, programator=herec, grafik=kosmetika+rekvizity, zvukar=zvukar, ...
      A programatorske platy? V CR jsem delal za 25k. V Praze za 80k a v anglii za 250k. Platy jsou IMHO srovnatelne s jinymi obory v IT, zalezi dost na schopnostech. Postupne jsem nabiral zkusenosti, takze to lokalitne asi neni uplne srovnatelne. Cim vice se v posledni dobe pouzivaji 3rd party engines, tim vice se blizi herni programovani tomu klasickemu aplikacnimu a tim vice snizujeme platy novym programatorum (aspon ja mam ten pocit).
  • Dá se něják snadno zjistit jestli je článek kompletně čitelnej z úvodní stránky nebo má ještě více odstavců?
    Vím že asi před půlrokem jsem se na to ptal a bylo mi řečeno, že u delších článků se objevuje tlačítko "celý článek", ale některé články toho víc než to co je na titulce nenabízejí.
    • blixa
      Piseme si do seznamu oprav - tlacitko cely clanek se u tech kratkych veci objevuje omylem..
  • xMort
    Jak s tím krácením bleskovek v RSS? Už jsem se na to ptal dvakrát a nikdy jsem se nedočkal reakce. Stačí, když alespoň někdo z teach teamu napíše, že se to dělat nebude protože xxx nebo plánujeme brzy opravit, atd. Ať můžu přestat otravovat a vím co a jak. Díky :)
    http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/pripominky-namety-bugy-1/?rootId=712462&itemId=712462
    • bizi
      Nahodou jsem delal neco kolem bleskovek, tak jsem do rss dal limit 2000 znaku (asi bude stacit na vetsinu bleskovek)
      • xMort
        Funguje to výborně, díky moc. Na tohle jsem čekal od doby, co jede nové games.cz :)
  • Nejede náhodou někdo z vás na EVE Fanfest? :)
  • zdeeneek
    Jeden dotaz k vasemu eshopu. V sekci ps3 mate hru DC Universe Online http://shop.tiscali.cz/ps3-dc-universe-online-3485 za 1399,- Nedavno (asi 2 mesice nazpatek) jsem tuhle hru zadarmo stahnul z psn storu (je tam free-to-play model s urcitym omezenim) U te vasi hry je v cene i nejaky mesicni polatek nebo jste jen nechali puvodni cenu a nezareagovali jste na to, ze hru uz je mozne stahnout zdarma?
    • blixa
      Vubec netusim co za tim je, ale diky za upozorneni, mrknem se na to..
  • Hory85
    Vyhlášení soutěže Darkness 2 a Nejoblíbenější hra roku 2011
    Jako chlapci nechci šťourat ale neskončily už náhoudou obě soutěže? Kde je tedy vyhlášení výtězů ???? *8*
  • mám dotaz, medal of honor, pacific assault, po zlikvidování japonské letadlové lodě a a i té doprovodné následuji dle pokynů svá dvě letadla, ale po chvíli mi vyplivne motor a končím. Znamená to, že došlo palivo a musím se tedy vrátit o několik "sejfů" zpět? dík za radu
    • Ludo
      otazka offtopic ale,

      Po zlikvidovani lodi nasledujes svoje lietadla a este mozes zachranit dalsieho pilota ktoreho prenasleduje Zero.
      Po priblizeni sa k americkej flotile nasleduje cutscena s pristatim a koniec misie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit