Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !
  • Konzole hateri... nikoho váš názor nezaujíma... hrajte si na pc a nekritizujte... fakt je to už otrepané, mne konzola vyhovuje viac ako pc a mám aj pc, len to tu nikomu necpem v každej diskusií aké su konzole strašné... konzole tu boli, sú a budú ... zmierte sa s tým!
    • Tak tos přehnal! JAK MÁM HRÁT NA PC, KDYŽ VŠECHNY HRY JSOU OPTIMALIZOVANÉ NA TY VAŠE PODĚLANÉ KONZOLE? Není co hrát! Nároky konzolistů jsou minimální, stačí jim chlast, sex, rychlé auta a peníze a pořád dokola, nic komplexního, nic náročného, prostě jen a čistě ubohý konzum! Je to k zblití!

      _________________________
      SMRT KONZOLISTŮM!
      • walltar
        Jo a všichni vlastníci PC sou vytříbení herní gurmáni kteří by špatnou hru nikdy nekoupil.... Tak by mě zajímalo kdo ty hry pro PC kupuje? Nebude to konzolistická konspirace? Kupují si hry pro PC aby to vypadalo že na PC se hrajou porty. Lol někteří lidi sou fakt mimo.
      • Hodne inteligentná reakcia... bohužial je to tak tým že si každy deň vypláchneš hubu na diskusnom fore nadavkami na konzole nič nezmeníš...
        • Ale jo, před chvíli jsme se tady dohodli s Pepou, Frantou a ogarem8412, že je potřeba odstranit všechny, kteří jsou ochotni platit za ten blivajz, co tady dnes vychází jako hry.
          • Fakt že hry sú dnes iné ako ked som začínal hrávať... ale to boli aj filmy, hudba.... ja si nemyslím že konzole niečo brzdia... je to len nenažranosť autorov...hardware s tým nemá nič spoločné a konzolisti už vobec nie...
            • Robotron3
              Resource based economy je zajímavý pohled na řešení současných problémů ve světě, ale spojovat Jacque Fresca s bojkotováním videoher, z důvodu, který s tim nemá vůbec nic společného, je docela úlet :)
            • Ok, řeknu ti to jinak. Peníze dnes nemají žádnou podkladovou hodnotu, ale přesto jsi jimi ty i většina dalších ochoten platit. Tak se na to prostě vykašlete a investoři budou mít po prdeli, nikdo jim desetkrát zrecyklované Duke Nuke, NHL, NFS, GTA, CoD nekoupí, hráběma na ně, zrušit monetární systém.
              ___________________________
              RESOURCE BASED ECONOMY FTW
  • Ta grafika je naprosto otřesná..
    • Když se člověk poblije, stále vidí zvratky poměrně čistě, tohle se nedá přirovnat ani k týden rozloženému teleti.
      • walltar
        Nemáš nějaké problémy s mozkem? Třeba že zkapalněl a vytekl ušima?
      • Phillios191
        ty seš ale prase....
  • Předobjednáno už měsíce :D Jedno kdy vyjde! Musí bejt!
    • Mato1987
      som na tom tak isto už takmer pred pol rokom som to predobjednával
  • Mi ani nedošlo, že GTA IV je rok 2008. V roce 2012 je to pořád skvělá hra a až bude GTA V... prostě "must have"!!
    • jindra.veliky
      skvela hra nez zjistis ze ve meste neni co delat a pribeh stoji od otevreni tretiho mesta za starou belu *7*
      • No tak si sežeň DLC - obzvlášť Tony je velmi vypečený...
      • Hraju to pořád dokola a ve městě je vždy co dělat. Někdy mi stačí jen tak lítat po městě a prostě to žije a baví mě to. :) Ale každýmu to sednout nemusí no.
    • skvela hra pokud si nainstalujes icenhancer a das hq textury.
      • Na kompu možná, na ntb mi to nejde 1) malý výkon grafiky, 2) základ to má na enb series a ten nepodporuje nvidia optimus, takže i s obyč enb (to by mi noťas vpohodě utáhl), mi to nejde, protože se to zapíná přes intel grafiku :( Škoda, ten enb s dobrým konfigem by sednul. Ale i tak je to dle mě skvělá hra pořád.
  • Phillios191
    Obrázky parádní, doufám že hra bude celkově taky, minimálně tak dobrá jako San Andreas, pač to podle mě bylo best of GTA. Hlavně zajímave, nápaditej a dlouhej příběh se spoustou vedlejších mísí a možností, zajímavý charaktery a hned to bude super. Doufám v pořádně nařachanej Soundtrack co mi bude opět krásně ladit s projíždkou nějakou lokalitou.
    • Mě se dokonce zdá, že půjde o San Andreas v novém grafickém kabátě, podle videa a screenů ty lokace vypadají velmi podobně.
      • rancor1223
        Hlavně ať to neni stejně dementní jako SA (a ty).
        • Phillios191
          Já ti dám dementa !! nevím, co se ti na SA nelíbilo a je mi to srdečně u zadku, ale to, že se to někomu líbí, není důvod ho pomlouvat. To dělaj jen ubožáci !!
          • rancor1223
            To s tim dementem bylo na čupačupse za to jeho trollení celej den (ostatně reaguju snad na tebe?). A SA nemám rád, příliš mnoho zbytečných prvků, rapu a podobnejch blbostí. IV mi sedly líp.
            • Shaker
              pribehove a hlavni postavou jednoznacne Vice City, moznostma San Andreas a grafikou + fyzikou GTA 4, kdyz tohle vsechno Rockstar hodi do petky a prida tomu multiplayer ve stylu SA-MP modu na San Andreas, tak tu mame hit roku... Jen jeste vedet kteryho :)
      • Vždyť je to Los Santos
  • Jen doufam ze vyjde na PC a hlavne aby byla normalne optimalizovana a pres Steam :))) i s Achievementama GfWL je zlo!!! btw. jak byl optimalizovaný Max Payne 3? nehral sem ho muze nekdo prosim rict? vim ze na tom budou delat asi jiny lidi ale mozna nam to da trosku sanci.
    • Max Payne 3 je asi nejlépe optimalizovaná hra na RAGE enginu, oproti GTA IV a L.A. Noire mi to jelo daleko líp a s lepší grafikou.
      • Phillios191
        Přesně tak.
    • Max Payne 3 byl na PC optimalizován naprosto otřesně, samý glitch a bug, problémy s animací a plynulostí hry, optimalizace na GPU minimální, hra mrzne a shazuje systém, modrá obrazovka, GTX680 při 1080p jen na 60-70 fps, uvaří to grafiku, kondenzátory na základní desce vyteklé, zdroj vybuchuje, rozvody odpadají i v okolí deset kilometrů od baráku. Pohyby ve hře konzoloidní, paňdulák narvaný v rohu místo uprostřed, jediný formát 16:9, jinak vždy roztáhlá obrazovka, maximální rozlišení 1080p, zvuk škrčí.
      • Shaker
        vynechal si tu cast, ze spousti v procesorech deffaultne zakazane stepeni jadra, coz muze vyvrcholit az v jaderny vybuch! ;-p
      • Dle mě byl Max optimalizovanej perfektně ;-) na 5 let starym pc na high detajly. To svědčí o všem.
        • To svědčí akorát o tom, že byl optimalizován na konzole s v té době pět let starým HW, stejně jako váš krám, kterémuz říkáte PC, na high end byl optimalizován naprosto mizerně a stále je, zkuste nejnovější GTX680 a uvidíte, že za chvíli poběžíte pro hasící přístroj.
          • Mato1987
            ako sa vám debilom s "novým" železom smejem, načo vám je v roku 2012 680 gtx? mne bežal mp3 na 60 fps min. 29 fps pri very high detailoch a to mám gtx295 a C2D8500...
            tí chytrejší počkajú až výjde nová generácia konzol a následne kúpia nové železo ktoré bude už aj pekne zlacnené a vhodné na kúpu, však len koko s t by vyhadzoval za novú grafiku takmer 500 euro, každý racionálne rozmýšlajúci človek, ktorý vidí do herného biznisu aspoň troška musí vedieť že nové železo sa kôli konzolám kúpiť neoplatí...
            • máte pravdu, ale mě nejde o hry, já chci podpořit vývoj technologií, mě jsou hry úplně ukradené
      • Phillios191
        Pokud byl Max otřesně optimalizován, pak neznám slovo pro kvalitu optimalizace u GTA 4, sorry.
  • Tento rok to dle mě nevyjde. A omluvenka to teda není, ať se na mě nezlobí.
    • Výjde to nejdřív příští rok na jaře, spíš v létě, při tom ta hra byla technologicky pozadu už před pěti lety a to ještě ani neexistovala.
      ________________________________________
      KDE BYCHOM MOHLI BÝT, KDYBY NEBYLY KONZOLE!
      • walltar
        Na stejném místě jak sme teď, protože věšina lidí by měla PC za podobnou cenu jako konzole. Dost málo lidí má kompa za 30K.
        • Mato1987
          to si z lacného kraja :D high end "komp" je aj za 60-70 tisc KČ...čiže 2000-2500 ojro
          • USER47
            Už za těch 20-30 seženeš komp, na kterým rozjedeš cokoli. Abys dosáhl těch 60-70, tak bys tam musel cpát naprosto nesmyslnej hardware, jako jsou ty úplně nejdražší GPU či CPU, u kterejch si připlácíš spousty tisíc za pár procent výkonu navíc, kterej u her ani nepoznáš.
          • walltar
            No to je celkem jedno ne? Jestli 30K nebo 60K .... za 30K už je slušný stroj. Důležité je, že lidi co mají dneska konzole nedají za PC ani 30K natož 50K.

            Pro mě je max 35K za bednu bez příslušenství max, víc bych do PC nedal a celkem mě to stačí.
  • Robotron3
    Jak byl takovej ten realistickej mod do GTAIV, tak to vypadalo i líp :)
    • Na ten mod potřebuješ PC za 20000 Kč aby ti to nějak jelo, takže já se jim moc nedivím.
    • Keyz
      Snad ten mód vydají i na nové GTA.Tam konečně člověk vyžije dobré PC.Takto to je pořád stejná grafika,stejné nároky a stejné porty.Když ta konzole má pořád stejný HW není se bohužel moc čemu divit :(
    • Ta hra je optimalizovaná na současné konzole, nemůže tedy nabídnout o nic víc, než už nabídlo GTA IV, ty screeny jsou opravdu horší, než z modifikované verze GTA IV na PC.
      ______________________________
      SMRT KONZOLÍM! ZACHRAŇTE VÝVOJ!
      • Jak můžeš vědět, jak je optimalizovaná hra, která je ještě ve vývoji? Ze kterýho blázince si vylezl? Vem si prášek a zmlkni.
        U GTA o grafiku nikdy moc nešlo a i tak bych řekl, že vypadá skvěle.
  • Bude tam i pohled zvrchu jako v GTA?
    • Nie, ale môžeš sa posadiť na monitor :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit