Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nic moc... Viděl sem lepší grafiku a to byly loňské hry...
  • Dva obrázky, které otřásli světem.. To je vtip století? *6*
  • Phillios191
    Pro ty, co to nemůžou vydržet...youtube.com/watch?v=eJewF_G9070 trochu toho pohybu ;)
  • Klin tvoji matky taky porodil jednoho skudce uhadnes koho myslim ? Je to tezke... *2*
    • Osviceny
      Hochu, tobě toho víc nevychází ...
      • vyborny argument naprosto jsi me tim uzemnil to budu dlouho rozdychavat :)
    • To byla reakce na osviceneho nejak mi to nevyslo :-))
  • Já nechápu, co všichni pořád řeší. To, že hra vyjde v období Duben, Květen, Červen je jistější než smrt na procházce v noci po Vítkovicích. Vždyť kdy naposledy vyšla nějaká hra od R* mimo toto období a co víc, kdy naposledy vyšly dvě hry od R* v jednom roce?
  • -čím více se jim to bude dařit, tím méně budou pro hráče na statických záběrech něčím poutat-
    To je ostatně důvod, proč je dnes fotografie jen okrajovou záležitostí pro pár retro-šílenců. Realistický statický obrázek je něco jako šedivá dlaždice.
    • Prosim uz neber drogy prokazes sluzbu sobe tim ze si nebudes nicit zdravi a prokazes sluzbu take nam protoze nebudeme muset cist takove ho*na :)
    • Tobě to sezení u kompu asi trvale poškodilo mozek
  • No tak grafika bude nejspis ten samej lehce upravenej sajrajt jako GTA IV nevyladena zabugovana ...... ale zatim si necham trochu ty nadeje ze to bude lepsi ale moc tomu nedavam
    • Tim, ale myslíš PC verzi viď? Protože na konzolích jsem si žádného zabugované sajrajtu nevšiml :-) a to tu hru hraji do dnes.
      • souhlasím , tedy alespoň na půl.... měl jsem možnost hrát jak PC tak PS3 verzi... Pc byla zabuguvaná o dost více a hlavně naprosto neoptimalizovaná, ale na PS3 se bugy taky našli a nebylo jich tak úplně málo ... avšak pravda na PS3 mi to rozhodně nekazí požitek ze hry...
  • Som nehral este ani 4ku, lol.
    • frag.ment
      Nápodobně.. Po fiasku s názvem San Andreas za GTA peníze nehodlám utrácet. SA byla nejhorší moje koupě hry. Po pár hodinách mi ta negerská atmosféra tak lezla na nervy, že sem to odinstalovat, hodil do skříně a od té doby tam vzorně leží.
      • Souhlasím SA byl nejlepší díl, pokud pomineme ten první kterým celá tahle série začala :D. Hlavním dílem kterým SA přispělo k tomu, aby bylo nejlepší je dle mého názoru volnost. Zahrnuli do toho venkov a přírodu což bylo velké plus. To se také ukazuje, jelikož pětka naznačuje opět příchod krajiny a ne jenom města... Jinak co se toho města v SA týče, podle mě dobře zvládnuté :-). Grafika nic extra a i přesto si to pustím klidně znovu i dnes..
      • San Andreas nejlepsi dil vole
      • San Andreas a fiasko? *15* *15* Jsi maximální mimoň!
      • Thrax
        Tak tady musím reagovat, ačkoliv patřím k těm co onu negerskou kulturu nesnáší, tak SA mělo šmrnc jako žádný jiný GTA. Právě, že SA vystihlo život gangů a podobných sraček jak se patří. A hra samotná je i přes slabší grafiku peckou daného žánru. Nejlépe zpracované město co jsem ve hrách zažil. *8*
  • Panebože co tu všichni plácáte jak je GTA po zadu? GTA IV je rok 2008 a ta hra mě baví až do teď, což se nedá říct o žádné jiné hře, kde jen dohrajete 9hodinovou příběhovou linii a už není co dělat - hru dám do špajzu a už si jí nikdy nepustím. To samé GTA III, Vice City, San Andreas vždy mi předchozí díl vydržel až do vydání nového. Co se týče grafiky, tak pokud máte dobrý PC a dáte textury na max. tak se v ohledu s neuvěřitelným VYUŽITELNÝM PROSTOREM hře jen tak něco nevyrovná. Miluji, když si ve hře můžu dělat, co se mi zlíbí, miluji, když to má dlouhý a přesto skvělý děj. Proto miluji GTA a je to pro mě nejlepší herní série co jsem kdy hrál (a to jsem jich hrál vážně hodněě) a myslím, že nejsem jediný, když jen trailer má na youtube za půl roku 20 000 000 zhlédnutí :-) těším se jak blázen a věřte, že z konzole se dá vymačkat ještě více. To, že konzole trošku herní průmysl svojí omezeností brzdí je sice pravda, ale upřímně, kdo má v dnešní době počítač, který by rozjel hry, jejichž HW požadavky jsou větší než ty konzolové?… Navíc si to dneska každý pepík stáhne a pak se diví, že se na PC již 50% her vůbec nevychází, já se tomu nedivím.
    • ja som hral vsetky Half-Life tolko krat ze sa to neda ani spocitat a nepotrebujem ani otvoreny svet :) ani jedno GTA mi nevydrzalo v PC dlho...taka hra ze povozim sa postrielam ponahanam s policajtmi a zdarec :D
      • No je vidět, že ti to v PC doopravdy nevydrželo moc dlouho, protože pak bys nemohl napsat ,,povozim sa postrielam ponahanam s policajtmi a zdarec" *5* Half-Life je klasika daného žánrů a nikdy bych si nedovolil tu hru hanit ačkoliv to není můj šálek kávy. Hold co člověk to názor, rozdíl je v tom, že pouze nějaký člověk dokáže uznat respekt a kvalitu i tomu čemu zrovna neholduje, ale ví, že si to náležité ocenění (uznání) zaslouží. Nic víc… V tom je ten rozdíl mezi námi
        • Josefe, měl by ses ostříhat
    • Jak jsme psal níže ten obrovský otevřený svět, kde si můžete dělat co chcete si bere svou daň. Hold to není úžasně nascriptovaná hra plná sekvenčních přechodů, kde mačkáte jen 2 tlačítka a musíte chodit jen po vyznačené trase - jó to se pak kochá okolím, když hned za tím barákem po vaší levici je vzduchoprázdno...
  • Menorri
    Nevím jak vy ale já ve druhém obrázku vidím park velmi velmi podobný ba i schodný s parkem v GTA SA...malé domky okolo pro gangstary...někde za námi by měl být most kde né jednou určitě každý projel autem a něco málo zmasakroval xDDD....tajně doufám že to bude mít alespoň něco společného s SA!
    • jo ten druhý obrásek je super, ten schodný park mě vzrušil jdu si zmasakrovat šuldu xDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit