Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nic moc... Viděl sem lepší grafiku a to byly loňské hry...
  • Dva obrázky, které otřásli světem.. To je vtip století? *6*
  • vyborny argument naprosto jsi me tim uzemnil to budu dlouho rozdychavat :)
  • conflig
    Osviceny: Beztak se ti to nedaří nainstalovat a proto si tak nasr*ný *1*
  • Osviceny
    řekl Vlastík Plamínek *6*
  • Osviceny
    Hochu, tobě toho víc nevychází ...
  • vlastik.plaminek
    Toho osvítilo leda plutonium.
  • Souhlasím SA byl nejlepší díl, pokud pomineme ten první kterým celá tahle série začala :D. Hlavním dílem kterým SA přispělo k tomu, aby bylo nejlepší je dle mého názoru volnost. Zahrnuli do toho venkov a přírodu což bylo velké plus. To se také ukazuje, jelikož pětka naznačuje opět příchod krajiny a ne jenom města... Jinak co se toho města v SA týče, podle mě dobře zvládnuté :-). Grafika nic extra a i přesto si to pustím klidně znovu i dnes..
  • souhlasím , tedy alespoň na půl.... měl jsem možnost hrát jak PC tak PS3 verzi... Pc byla zabuguvaná o dost více a hlavně naprosto neoptimalizovaná, ale na PS3 se bugy taky našli a nebylo jich tak úplně málo ... avšak pravda na PS3 mi to rozhodně nekazí požitek ze hry...
  • San Andreas nejlepsi dil vole
  • Phillios191
    Pro ty, co to nemůžou vydržet...youtube.com/watch?v=eJewF_G9070 trochu toho pohybu ;)
  • To byla reakce na osviceneho nejak mi to nevyslo :-))
  • Klin tvoji matky taky porodil jednoho skudce uhadnes koho myslim ? Je to tezke... *2*
  • Prosim uz neber drogy prokazes sluzbu sobe tim ze si nebudes nicit zdravi a prokazes sluzbu take nam protoze nebudeme muset cist takove ho*na :)
  • Josefe, měl by ses ostříhat
  • Tobě to sezení u kompu asi trvale poškodilo mozek
  • Já nechápu, co všichni pořád řeší. To, že hra vyjde v období Duben, Květen, Červen je jistější než smrt na procházce v noci po Vítkovicích. Vždyť kdy naposledy vyšla nějaká hra od R* mimo toto období a co víc, kdy naposledy vyšly dvě hry od R* v jednom roce?
  • -čím více se jim to bude dařit, tím méně budou pro hráče na statických záběrech něčím poutat-
    To je ostatně důvod, proč je dnes fotografie jen okrajovou záležitostí pro pár retro-šílenců. Realistický statický obrázek je něco jako šedivá dlaždice.
  • OSVICENY: To mam jako vzit kulomet a postrilet co nejvice cernych, abych dokazal, ze mi na svete zalezi? Nebo jinak si tve poselstvi nevykladam *1*

    GTA mam rad a nemyslim si, ze me bude nekdy nekdo z domu vyhanet a je pravda, ze o ostatni se moc nestaram, ale az mi pujde o muj kejhak, tak neboj - nejak urcite zakrocim.
  • No je vidět, že ti to v PC doopravdy nevydrželo moc dlouho, protože pak bys nemohl napsat ,,povozim sa postrielam ponahanam s policajtmi a zdarec" *5* Half-Life je klasika daného žánrů a nikdy bych si nedovolil tu hru hanit ačkoliv to není můj šálek kávy. Hold co člověk to názor, rozdíl je v tom, že pouze nějaký člověk dokáže uznat respekt a kvalitu i tomu čemu zrovna neholduje, ale ví, že si to náležité ocenění (uznání) zaslouží. Nic víc… V tom je ten rozdíl mezi námi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit