Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mužeme si myslet o DayZ cokoli ale že z kombinace army 2 a nápadu toho chlapka vyleze kus který hraje statisíce hráču a přitom marketing , reklama a podobné sra*ky nula...EA a jemu podobní jenom čumí a nechápou která bije ...ufff *5*
    • EA si udělá vlastní DayZ! S blackjackem a štětkama! :3 (Futurama:)
      • Jo budese to jmenovat NFS:Run 2 *1*
        • Nfs:Run 2 !! HD !! *15*
  • bobsh
    Určitě to šlo napsat líp, ale i tak jsem rád za jakékoliv ozvláštnění oproti přívalu obyčejných recenzí. I proto, že podobné články se tu objevují docela často, je pro mě Games jediný "použitelný" český server o hrách (nepočítám blogy). Houšť a větší kapky!
  • Bohužel se napsání takového článku rovná házení perel sviním. Většina lidí neumí myslet "out of the box" (možná proto se dá na nich tak snadno vydělat). A když pak ten text zhltnou jako hamburger v mekáči, tak jim to nic nedá a oni se podvědomě cítí ochuzení - to, že většina přečetla jen první odstavec je další problém.

    Nicméně, já jsem pro více takových článků, je to pěkný rozdíl se zkusit nad daným tématem zamyslet i vlastní hlavou a probrat z více stran - a přesně takový typ psaní evokuje vlastní přemýšlení nejčastěji.
    • To myslíš vážně? Cožpak tohle je nějaká poezie nebo příběh s hlubokou myšlenkou, aby každej, komu se nechce něco takového číst, byl tupec?
      Na tohle mylšení mimo krabici nepomůže, buďto se to musí líbit nějakýmu fanouškovi a nebo právě někomu, komu je jedno jakou úroveň má to, čemu chce sám dávat nějakou hloubku. Vždyť tohle přesně ten hamburger v mekáči je :3
      • Proč překrucuješ, to co jsem řekl a vkládáš mi do úst tvá slova? Abys vypadal friculinsky? Ok, užij si to ;)

        toto jsou přesně lidé, kteří se umí zamyslet jen nad tím, kde jim někdo řekne - toto je hodno zamyšlení se :)
    • Možná že kdyby se tam víc střílelo pochopili by to líp :)
    • Kein
      Máš pravdu, všichni jsme tupci, protože se nám nelíbí béčkové...céčkové příběhy z hraní her. *3* Tím to bude.
  • Kein
    Ale teď už vážně. Vždyť to se nedá číst! Poprvé jsem se to snažil nehrotit, ale když to mělo tolik negativních ohlasů a vyrojí se zde další takový "zábavnou formou spaný" článek...to už není ani vtipné...pište si tyhle články na nějakém blogu. Nějaké zhodnocení hry jako takové se tady asi nedočkáme.

    Mám pocit jak kdyby to psal Uwe Boll.
    • trolo
      uwe boll mal aspon dobre trailery :-D *1*
  • P.S. ja v živote prečetl asi tri knihi a je mi jasny že z autora nikdy spisovatel nebude... *7*
    • Je vidět, že jsi přečetl jen tři "knihi". *1*
    • A ty pro jistotu nepiš nikde nic. Komentář tohoto typu od sečtělého dutohlava, jenž napíše "knihy" s měkkým i mají opravdu velkou váhu.

      Upřímě nechápu, co vám všm tomto článku tak vadí. Netvrdím, že jsem při jeho čtení chrochtal blahem, ale rozhodně mě nijak neznechutil. Ono se to asi jinak čte když už DayZ nějaký ten pátek hrajete, než když o něm jen čtete.
      • Kein
        DayZ hraji a stejně mi článek příjde trapný.
      • Inquisitor
        To viš, stádo efekt v praxi.
  • Tohle bylo vážne slabý prečetl jsem asi první dve vety a dál jsem to už nedočetl, za me 0/10 *11*
    kdy uz tady bude konečne nejaky normalni clanek
  • jediná otazečka jsou tam zachody ? určitě mnohem logictějsí než autobusova zastavka uprostřed lesa
    • Mám takový dojem, že nejsi Trol.Diskuzní, tak nevim, proč si na něj hraješ... *6*
      • Shaker
        proc ne? jeho styl vystihnul docela presne :)
    • My máme aj zastávku, co se dokonce jmenuje "Lesní" *4*
    • autobusar
      Čo , máš nejaký problém so zastávkou v Hornej Malíkovej ?!
      • to sedlo a pobavilo :)
      • Shaker
        Tak tohle je lepsi nastup na scenu, nez mel Jezis, APLAUS! :D
    • Veskoslav
      Asi moc nejezdíš autobusem, že?
    • Záchody tam jsou ;)
  • Lidičkové,je mi z Vás smutno. Rád bych si přečetl práce některých z Vás co tu tak haní práci jiných. Také koukám, že řada z Vás je určitě úspěšných vývojářů her a mají na svém kontě nejeden kousek.
    • Takový práce se dělají na základních školách ve slohu a dělal to každý z nás..a věř mi, našlo by se jich nesčetně lepších, než je tohle. Nenapsal jsi to moc nešťastně, už styl myšlení, že musím něco umět líp, abych mohl kritizovat, se mi moc nelíbí.
      Neříkám, že je to vyloženě špatné, určitě to má něco do sebe, ale chce to asi trochu vypnout mozek abych si to užil. Bohužel, to v pracovním týdnu nejde.
    • Člověk nemusím umět to, co kritizuje. Jinak by potom museli být novináři politici, recenzenti vývojáři a tak dále.
    • Kein
      Když něco neumím, tak to nedělám!
    • Čo čakáš od detí. *2*
  • Od autora to je dobrý pokus, ale už by se hodila i nějaká pořádná recenze, už tady máme 2 rádoby dobrodružné příběhy, vysvětlení hry a vypíchnutí dobrých/špatných stránek gameplaye jsme se nedočkali.
    V tomto směru se mi mnohem více líbí recenze/úvaha od Dave de Sade (který byl už i v podcastu, jestli si to ještě někdo pamatuje), který se tom obšírně rozepisuje na svém blogu deník nespokojeného hráče - http://angryplayer.blogspot.cz/2012/07/dayz.html
    • smejki
      "vypíchnutí dobrých/špatných stránek gameplaye jsme se nedočkali. "
      nemám ten dojem...
      • jemu jde asi spíš o to, že se chce dozvědět info o hře aniž by musel číst sloh...tak bych to pochopil já
        • smejki
          všechno bude (a dokonce ani ne v příští pětiletce, jak říkali súdruhovia)
          • Už se těším (bez ironie) *3*
  • smejki, pecka clanek, kasli na trolly ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit