Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Já vím, že to nejspíš nemá cenu zmiňovat... Ale to kurňa lidi neumíte číst mezi řádky, recenzi by jste chtěli jako strohej rozpis + a -, narvanej až pod rypák? Jsem rád za Smejkiho články a vůbec za jakýkoliv tvořivý přístup a snahu říct to svý jinak, což naštěstí partaj kolem tohoto webu nedělá vyjímečně...

    Edit: Tím jsem nechtěl říct, že tyhle dva články musí být rovnou ta recenze...
  • mužeme si myslet o DayZ cokoli ale že z kombinace army 2 a nápadu toho chlapka vyleze kus který hraje statisíce hráču a přitom marketing , reklama a podobné sra*ky nula...EA a jemu podobní jenom čumí a nechápou která bije ...ufff *5*
    • EA si udělá vlastní DayZ! S blackjackem a štětkama! :3 (Futurama:)
      • Jo budese to jmenovat NFS:Run 2 *1*
        • Nfs:Run 2 !! HD !! *15*
  • Kein
    Ale teď už vážně. Vždyť to se nedá číst! Poprvé jsem se to snažil nehrotit, ale když to mělo tolik negativních ohlasů a vyrojí se zde další takový "zábavnou formou spaný" článek...to už není ani vtipné...pište si tyhle články na nějakém blogu. Nějaké zhodnocení hry jako takové se tady asi nedočkáme.

    Mám pocit jak kdyby to psal Uwe Boll.
    • trolo
      uwe boll mal aspon dobre trailery :-D *1*
  • Trol.diskuzni
    Tento článek je takový bullshit, že jsem se musel po několika týdnech přihlásit a autorovi svoji impresi s klidným svědomím sdělit. *6*

    OT: Doufám, že se imitátoři užívající zkomoleniny mého nicku do budoucna pokusí prezentovat s větší dávkou důvtipu, anebo toho raději zanechají.
  • no_matter
    nic proti, jsem rád, že se tady někdo pokouší o něco nového, ale tahle forma by dle mě spíše vynikla někde na blogu než tady...
  • Minule jsem chvalil, ale tohle je vazne slabe.
  • Od autora to je dobrý pokus, ale už by se hodila i nějaká pořádná recenze, už tady máme 2 rádoby dobrodružné příběhy, vysvětlení hry a vypíchnutí dobrých/špatných stránek gameplaye jsme se nedočkali.
    V tomto směru se mi mnohem více líbí recenze/úvaha od Dave de Sade (který byl už i v podcastu, jestli si to ještě někdo pamatuje), který se tom obšírně rozepisuje na svém blogu deník nespokojeného hráče - http://angryplayer.blogspot.cz/2012/07/dayz.html
    • smejki
      "vypíchnutí dobrých/špatných stránek gameplaye jsme se nedočkali. "
      nemám ten dojem...
      • jemu jde asi spíš o to, že se chce dozvědět info o hře aniž by musel číst sloh...tak bych to pochopil já
        • smejki
          všechno bude (a dokonce ani ne v příští pětiletce, jak říkali súdruhovia)
          • Už se těším (bez ironie) *3*
  • trolo
    Musim sa priznat ze prvu recenziu som cital prvy odsek v nadeji ze tie RP kecy prestanu. Ked som sa sokoval ze cela recenzia je napisana v tomto style(pre mna totalne nezaujimavy ba az iritujuci) tak som sa hodil na diskusiu.

    Tento clanok som nedocital ked som zistil ze to je rovnaky styl po 1 vete. Nic v zlom. Niekomu sa to moze pacit taketo pisanie. Je to len moj nazor. Prescrolloval som dole a popozeral obrazky.
  • Pro avatara budou asi zombíci co procházejí zavřenými dveřmi jak terminátoři normálka, že to ani nezmiňuje. *3*
    • Procházení zombíků pevným materiálem je naškodě iluzi reálu a jsem taky proto odstranění.
  • Najlepisia sranda je ked pride na server VYJEB@NY cheater, vatsinov su to smradi zo Sovietkeho zvazu. Tie Ruske spiny su vsade. Putin je velky pan , mal by im zajeb@t do hlavy *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit