Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe, zrovna včera jsem jednu takovou nečekanou ránu taky schytal. Pěkně z ničeho nic z boku prásk a ležel jsem, noha zraněná, krvácení a třes v rukou. Naštěstí mne netrefil na jednu dobrou, tak jsem mohl ještě opětovat palbu. Asi nečekal, že budu mít M16 a budu to do něj sypat dávkou. Hodně doufám, že ten druhej mrtvej pár sekund potom, co jsem vykrvácel sám byl on a že zemřel ze stejného důvodu. Ale to se jen tak utěšuju *3*
  • Mopped
    Ač nerad, tak se musím autora zastat. Nemám ho rád, to píšu předem, jeho názory a chování zde na fóru mi nejsou vůbec blízké, v 99% případů s ním nesouhlasím a jeho recenze se mi nelíbí. Nicméně tyhle dva články (první mi nějak unikl, tak jsem jej přečetl až teď) se mi docela líbily, je to přesně ten styl, který mám rád, je to něco jiného než nudné recenze. Jednou za čas to neuškodí. A to jsem to ani nechtěl číst, když jsem viděl, kdo to napsal:-)
  • Je pravda že v takovém Codku se na dálnici protivníci nezasekávají. Nicméně DayZ je asi tak 150x více zábavná a zajímavější hra. Ta hra je stále v alfa verzi, je zbytečné dělat recenze na alfa verze. A jelikož už bylo slíbeno, že vyjde i jako samostatná plná verze, tak je lepší, respektive logičtější si počkat na plnou. Tyhle články od smejkyho jsou srandovní a doufám, že i tak zůstanou ;)
  • Tak tohle bylo z toho slabšího soudku. Slohově otřesné, některá přirovnání jsou děs. Minulý článek byl výborný a krásně se četl, tohle je jak úryvek z brakové literatury.
  • Bohužel se napsání takového článku rovná házení perel sviním. Většina lidí neumí myslet "out of the box" (možná proto se dá na nich tak snadno vydělat). A když pak ten text zhltnou jako hamburger v mekáči, tak jim to nic nedá a oni se podvědomě cítí ochuzení - to, že většina přečetla jen první odstavec je další problém.

    Nicméně, já jsem pro více takových článků, je to pěkný rozdíl se zkusit nad daným tématem zamyslet i vlastní hlavou a probrat z více stran - a přesně takový typ psaní evokuje vlastní přemýšlení nejčastěji.
    • To myslíš vážně? Cožpak tohle je nějaká poezie nebo příběh s hlubokou myšlenkou, aby každej, komu se nechce něco takového číst, byl tupec?
      Na tohle mylšení mimo krabici nepomůže, buďto se to musí líbit nějakýmu fanouškovi a nebo právě někomu, komu je jedno jakou úroveň má to, čemu chce sám dávat nějakou hloubku. Vždyť tohle přesně ten hamburger v mekáči je :3
      • Proč překrucuješ, to co jsem řekl a vkládáš mi do úst tvá slova? Abys vypadal friculinsky? Ok, užij si to ;)

        toto jsou přesně lidé, kteří se umí zamyslet jen nad tím, kde jim někdo řekne - toto je hodno zamyšlení se :)
    • Možná že kdyby se tam víc střílelo pochopili by to líp :)
    • Kein
      Máš pravdu, všichni jsme tupci, protože se nám nelíbí béčkové...céčkové příběhy z hraní her. *3* Tím to bude.
  • roman.potakh
    Mozna ze to je to kouzlo, ze ta hra neni moc stavena na online boje a uz vubec ne, na interierove, chozeni uvnitr atd...jinak s pingama problem neni... :) Ale vseobecne OFP a ARMA je zabugovana since 2001, ale i presto ji komunita drzi tak vysoko...

    Proste je to takovy mini-minecraft. Dejte hracum nastroje, volnost a oni uz si zbytek zaridi...
  • Je to dobrý smejki... A když si přečteš oba dva díly najednou tak ještě lepší... První díl dostane na významu s druhým a naopak :-)
  • Ronox
    To vám to vážně tak trhá žíly? :D
  • Musím říct že jsem doopravdy rád že tohle děláte! dayz je opravdu výjmečný mod a zaslouží si pozornost veřejnosti. díky..:)
  • Asi jsem divnej, ale mě se tenhle styl vyprávění líbí *4*
    • Shaker
      tak kdyby si byl normalni, jako vetsina lidi tady, tak uz autora lyncujes a hazis po nem sutry :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit