Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvních pár odstavců a vidím, že je to stejnej bullshit jako minule... Po čtyřech mesících hraní číst takovéhle blitky je smutné. Kde je recenze? Proč se nezaměříte na to, že za poslední týden stonásobně vzrostl počet cheaterů? Vždyť námětů na články má DayZ desítky tak proč tenhle "wannabe cool" deník?
    Proč nenapíšete recenzi? Proč tu není článek o otevřenosti Army, které hráči zneužívají? O tom, že z Rocketa je něco jako hvězda, ale na DayZ skoro kašle?
    Prostě cokoli zajímavého, informaticního či alespoň zábavného...
  • bobsh
    Určitě to šlo napsat líp, ale i tak jsem rád za jakékoliv ozvláštnění oproti přívalu obyčejných recenzí. I proto, že podobné články se tu objevují docela často, je pro mě Games jediný "použitelný" český server o hrách (nepočítám blogy). Houšť a větší kapky!
  • fichtlis
    Kdybyste místo těch blbých keců článek nečetli a nepřispívali do diskuze, uděláte líp. Když se mi něco nelíbí tak se o to nestarám ne? To je jak psát v recenzi na JRPG, že nemám rád anime. Dospěte.
    • A nejsou diskuze pod článkem právě proto aby se do nich po přečtení článku psalo? Nějak mi uniká smysl tvého argumentu.
    • Proc bys do recenze nenapsal ze nemas rad dany zanr? Jen bys to pak nemel hodnotit subjektivne a zachovat si objektivitu. Tak recenze funguji afaik.
      • Podle pana BOSSredaktora nemůže být recenze objektivní a ani prý nemá být. *7*
    • no_matter
      "Když se mi něco nelíbí tak se o to nestarám ne?" ...máš dobrej přístup k věci *1*
    • ale já se před chílí teprve vzbudil... ach jo
  • Pete.palis
    nechci nikoho urážet, ale tohle se fakt nedá číst...sry
    • Shaker
      taky nechci nikoho urazet, ale tvuj koment je o nicem... sry
      • Pete.palis
        no ty něco piš tvl *7*
  • hmmm minule to bylo lepší ... *7*
  • zase ďalší sračkoidný výblitok od tohto kvázirecenzenta?....krompáč do ruky a kopať....a nie pero :-)

    alebo minimálne na pár rokov príručku českého pravopisu a pravidelné hodiny slohu :-)
  • MrSanta
    Dobrá práce smejki. Jsem rád, že games dává takové články.
  • To se nedá číst! Je mi z toho na zvracení. Autor ať se vrátí na základní školu.
  • To potom aj cela Arma 2 je este v alfe, lebo bugy, ktore su v Dayz, su uplne bezne aj v Arme, ako napr. zasekavanie, miznutie inventara vo vode, AI chodi cez steny atd kopu, kopu, kopu dalsich...
    • Mizeni inventare ve vode neni bug, tak si to prvni zjisti, nez tu zacnes vypoustet bludy. *11*
  • Mother_of_god
    A preda som sa dočkal, Tiscali vie klesnúť ešte nižšie než je Mariánska priekopa v recenziách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit