Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct že jsem doopravdy rád že tohle děláte! dayz je opravdu výjmečný mod a zaslouží si pozornost veřejnosti. díky..:)
  • to sedlo a pobavilo :)
  • janchor
    "Minimálně polovina komentářů" je pořád naprostej zlomek celkový čtenosti a jakkoli jistě není od věci brát ty rozumně formulovaný v potaz, nelze z nich vyvozovat nějaký obšírný soudy.
  • To se nedá číst! Je mi z toho na zvracení. Autor ať se vrátí na základní školu.
  • Supr článek
  • Procházení zombíků pevným materiálem je naškodě iluzi reálu a jsem taky proto odstranění.
  • Pete.palis
    no ty něco piš tvl *7*
  • DeDy
    Článek přesně vystihuje jaký DayZ skutečně je. První článek byl výpravný, tento byl zase popisný. Smejky přesně vystihl netradičnost modifikace netradičním článkem. Spokojenost.
  • Kein
    delete
  • Kein
    2 Ronox: To je fajn, že to autor "slíbil". Tak ať ten poslední článek označí nadpisem třeba "Poslední článek" ať zase nekliknu na článek, který není poslední a bude zase v tomto duchu. Protože ono to z nadpisu často nepoznám.
  • Shaker
    Ty budes nekomu kdakat do toho jak ma psat, kdyz sam ani neumis cist... on mluvil o koze a ty reagujes na vuz, proti konstruktivni kritice nereknu ani prd a jeste za ni podekuju, ale clovek s kecama jako ty nema narok...
  • Ronox
    Sorry, ale tady převrat jako u Mass Effectu nečekej ;-) jestli čekáš na "pořádný" článek, tak si počkej na ten, který završí tohle vyprávění. Autor slíbil, že poslední článek bude "normální". Ale je dobré, že tiscali nečteš, ale aspoň jim tu klukům zvyšuješ statistiku diskuze ;–)
  • Takže minimálně polovina komentářů je "pár" lidí. Jak zajímavé. Seriály dost často končí (a hodně rychle) když stojí za prd. Myslím že super nápadů už tu zaznělo mnoho - např. navštívit hodiny pravopisu a slohu, používání spellcheckeru, napsání recenze/vážného článku namísto těchto zhovadilostí. Ale tak rozumím tomu, že autor si za tím, že je to cool, bude tvrdohlavě stát nehledě na ohlasy. Čemu ale nerozumím je, že ostatní kteří se o tuto stránku starají se nad těmi ohlasy nezamyslí a nenapdne je autorovi domluvit. A smutné a podivné to je asi proto - "Wow.. lidi nadávaj na úroveň mejch článků.. fuck this! Prostě se znova vyseru na papír a postnu další kravinu, koho zajímá co si lidi myslej"
  • A to, že mě DayZ nezajímá jsi vyčetl z čeho přesně, ty rozumbrado? Tisacali nečtu, max se přijdu pobavit nad jejich úrovní, naopak DayZ mě zajímá velice a je to jedinej důvod proč jsem na tenhle článek kliknul - protože mě ta hra baví. Když tady ale pak vidím jak stupidně autor píše (jak obsahově tak gramaticky) tak mě to připadá dost smutný. Hrozně se mi líbí tahle logika: "Nelíbí se mi článek, tudíž nenávidím tu hru a hatuju i na ní".
  • trolo
    uwe boll mal aspon dobre trailery :-D *1*
  • Mopped
    Ač nerad, tak se musím autora zastat. Nemám ho rád, to píšu předem, jeho názory a chování zde na fóru mi nejsou vůbec blízké, v 99% případů s ním nesouhlasím a jeho recenze se mi nelíbí. Nicméně tyhle dva články (první mi nějak unikl, tak jsem jej přečetl až teď) se mi docela líbily, je to přesně ten styl, který mám rád, je to něco jiného než nudné recenze. Jednou za čas to neuškodí. A to jsem to ani nechtěl číst, když jsem viděl, kdo to napsal:-)
  • Shaker
    tak kdyby si byl normalni, jako vetsina lidi tady, tak uz autora lyncujes a hazis po nem sutry :D
  • Asi jsem divnej, ale mě se tenhle styl vyprávění líbí *4*
  • Shaker
    proc ne? jeho styl vystihnul docela presne :)
  • Shaker
    Tak tohle je lepsi nastup na scenu, nez mel Jezis, APLAUS! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit