Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Asi moc nejezdíš autobusem, že?
  • Proč překrucuješ, to co jsem řekl a vkládáš mi do úst tvá slova? Abys vypadal friculinsky? Ok, užij si to ;)

    toto jsou přesně lidé, kteří se umí zamyslet jen nad tím, kde jim někdo řekne - toto je hodno zamyšlení se :)
  • Hehe, zrovna včera jsem jednu takovou nečekanou ránu taky schytal. Pěkně z ničeho nic z boku prásk a ležel jsem, noha zraněná, krvácení a třes v rukou. Naštěstí mne netrefil na jednu dobrou, tak jsem mohl ještě opětovat palbu. Asi nečekal, že budu mít M16 a budu to do něj sypat dávkou. Hodně doufám, že ten druhej mrtvej pár sekund potom, co jsem vykrvácel sám byl on a že zemřel ze stejného důvodu. Ale to se jen tak utěšuju *3*
  • Záchody tam jsou ;)
  • No jo, jenže já potřebuju vědět, na čem to běží, jak stabilní je síťový kód, jestli brokovnice propadne podlahou, jestli mě zabijou dveře etc. Jako myslím, že kdyby podobné psaní vylo jednou, tak se to dá omluvit záchvatem nevybouřené kreativity, ale dvakrát - dvakrát, to už je koncept .)

    Na roleplay si stačím sám.
  • smejki
    všechno bude (a dokonce ani ne v příští pětiletce, jak říkali súdruhovia)
  • Inquisitor
    To viš, stádo efekt v praxi.
  • MrSanta
    Dobrá práce smejki. Jsem rád, že games dává takové články.
  • Jo budese to jmenovat NFS:Run 2 *1*
  • jemu jde asi spíš o to, že se chce dozvědět info o hře aniž by musel číst sloh...tak bych to pochopil já
  • Takze vizat zabugovanu hru jak svin, spravit nan lamersky mod ktory na tu zabugovanost prida este dalsiu zabugovanost. Jo, deme nato!
    Ale clovek s iq ako ty, ktory automaticky da do jednej roviny -blbucka hra=tazka - to asi nikdy nepobere :)
  • Je vidět, že jsi přečetl jen tři "knihi". *1*
  • EA si udělá vlastní DayZ! S blackjackem a štětkama! :3 (Futurama:)
  • smejki
    "vypíchnutí dobrých/špatných stránek gameplaye jsme se nedočkali. "
    nemám ten dojem...
  • Takový práce se dělají na základních školách ve slohu a dělal to každý z nás..a věř mi, našlo by se jich nesčetně lepších, než je tohle. Nenapsal jsi to moc nešťastně, už styl myšlení, že musím něco umět líp, abych mohl kritizovat, se mi moc nelíbí.
    Neříkám, že je to vyloženě špatné, určitě to má něco do sebe, ale chce to asi trochu vypnout mozek abych si to užil. Bohužel, to v pracovním týdnu nejde.
  • To myslíš vážně? Cožpak tohle je nějaká poezie nebo příběh s hlubokou myšlenkou, aby každej, komu se nechce něco takového číst, byl tupec?
    Na tohle mylšení mimo krabici nepomůže, buďto se to musí líbit nějakýmu fanouškovi a nebo právě někomu, komu je jedno jakou úroveň má to, čemu chce sám dávat nějakou hloubku. Vždyť tohle přesně ten hamburger v mekáči je :3
  • A ty pro jistotu nepiš nikde nic. Komentář tohoto typu od sečtělého dutohlava, jenž napíše "knihy" s měkkým i mají opravdu velkou váhu.

    Upřímě nechápu, co vám všm tomto článku tak vadí. Netvrdím, že jsem při jeho čtení chrochtal blahem, ale rozhodně mě nijak neznechutil. Ono se to asi jinak čte když už DayZ nějaký ten pátek hrajete, než když o něm jen čtete.
  • mužeme si myslet o DayZ cokoli ale že z kombinace army 2 a nápadu toho chlapka vyleze kus který hraje statisíce hráču a přitom marketing , reklama a podobné sra*ky nula...EA a jemu podobní jenom čumí a nechápou která bije ...ufff *5*
  • Člověk nemusím umět to, co kritizuje. Jinak by potom museli být novináři politici, recenzenti vývojáři a tak dále.
  • Možná že kdyby se tam víc střílelo pochopili by to líp :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit