Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobsh
    Určitě to šlo napsat líp, ale i tak jsem rád za jakékoliv ozvláštnění oproti přívalu obyčejných recenzí. I proto, že podobné články se tu objevují docela často, je pro mě Games jediný "použitelný" český server o hrách (nepočítám blogy). Houšť a větší kapky!
  • Kein
    Máš pravdu, všichni jsme tupci, protože se nám nelíbí béčkové...céčkové příběhy z hraní her. *3* Tím to bude.
  • Bohužel se napsání takového článku rovná házení perel sviním. Většina lidí neumí myslet "out of the box" (možná proto se dá na nich tak snadno vydělat). A když pak ten text zhltnou jako hamburger v mekáči, tak jim to nic nedá a oni se podvědomě cítí ochuzení - to, že většina přečetla jen první odstavec je další problém.

    Nicméně, já jsem pro více takových článků, je to pěkný rozdíl se zkusit nad daným tématem zamyslet i vlastní hlavou a probrat z více stran - a přesně takový typ psaní evokuje vlastní přemýšlení nejčastěji.
  • Kein
    Když něco neumím, tak to nedělám!
  • Kein
    Ale teď už vážně. Vždyť to se nedá číst! Poprvé jsem se to snažil nehrotit, ale když to mělo tolik negativních ohlasů a vyrojí se zde další takový "zábavnou formou spaný" článek...to už není ani vtipné...pište si tyhle články na nějakém blogu. Nějaké zhodnocení hry jako takové se tady asi nedočkáme.

    Mám pocit jak kdyby to psal Uwe Boll.
  • P.S. ja v živote prečetl asi tri knihi a je mi jasny že z autora nikdy spisovatel nebude... *7*
  • Čo čakáš od detí. *2*
  • Tohle bylo vážne slabý prečetl jsem asi první dve vety a dál jsem to už nedočetl, za me 0/10 *11*
    kdy uz tady bude konečne nejaky normalni clanek
  • jediná otazečka jsou tam zachody ? určitě mnohem logictějsí než autobusova zastavka uprostřed lesa
  • Lidičkové,je mi z Vás smutno. Rád bych si přečetl práce některých z Vás co tu tak haní práci jiných. Také koukám, že řada z Vás je určitě úspěšných vývojářů her a mají na svém kontě nejeden kousek.
  • Učedník ještě neprokonal mistra *3*
  • Od autora to je dobrý pokus, ale už by se hodila i nějaká pořádná recenze, už tady máme 2 rádoby dobrodružné příběhy, vysvětlení hry a vypíchnutí dobrých/špatných stránek gameplaye jsme se nedočkali.
    V tomto směru se mi mnohem více líbí recenze/úvaha od Dave de Sade (který byl už i v podcastu, jestli si to ještě někdo pamatuje), který se tom obšírně rozepisuje na svém blogu deník nespokojeného hráče - http://angryplayer.blogspot.cz/2012/07/dayz.html
  • smejki, pecka clanek, kasli na trolly ;)
  • Tak tohle bylo z toho slabšího soudku. Slohově otřesné, některá přirovnání jsou děs. Minulý článek byl výborný a krásně se četl, tohle je jak úryvek z brakové literatury.
  • Najlepisia sranda je ked pride na server VYJEB@NY cheater, vatsinov su to smradi zo Sovietkeho zvazu. Tie Ruske spiny su vsade. Putin je velky pan , mal by im zajeb@t do hlavy *7*
  • Veskoslav
    Moc těžká na Tebe co?:)To se stává.
  • Pekny clanek, ukazuje blbost tehle hry v plne krase :)
  • trolo
    Musim sa priznat ze prvu recenziu som cital prvy odsek v nadeji ze tie RP kecy prestanu. Ked som sa sokoval ze cela recenzia je napisana v tomto style(pre mna totalne nezaujimavy ba az iritujuci) tak som sa hodil na diskusiu.

    Tento clanok som nedocital ked som zistil ze to je rovnaky styl po 1 vete. Nic v zlom. Niekomu sa to moze pacit taketo pisanie. Je to len moj nazor. Prescrolloval som dole a popozeral obrazky.
  • Mizeni inventare ve vode neni bug, tak si to prvni zjisti, nez tu zacnes vypoustet bludy. *11*
  • Ronox
    To vám to vážně tak trhá žíly? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit