Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    taky nechci nikoho urazet, ale tvuj koment je o nicem... sry
  • Shaker
    To uz davno vis... je to alfa, je to plny bugu atd atd. Lidi by tu prskali i kdyby dostavali nazrat zadarmo.
  • Mám takový dojem, že nejsi Trol.Diskuzní, tak nevim, proč si na něj hraješ... *6*
  • Podle pana BOSSredaktora nemůže být recenze objektivní a ani prý nemá být. *7*
  • smejki
    proč smutné a podivné? každý seriál má nějaký plán. samozřejmě detaily lze měnit za běhu, ale když mám v plánu frknout plnokrevnou "recenzi" až na konec, nezměním plán kvůli pár lidem v diskusi. Stejně jednou dostanou to, co chtějí. Samozřejmě, pokud bych zde četl nějaký supr nápad, mohu ho zohlednit v dalších dílech.
  • My máme aj zastávku, co se dokonce jmenuje "Lesní" *4*
  • autobusar
    Čo , máš nejaký problém so zastávkou v Hornej Malíkovej ?!
  • Ronox
    Jak řekl Depp ve fight clubu. Je to už naplánováno a pokud vám to vadí, tak to prostě nečtěte. Když tu vidím článek o hře nebo věci, která mě nezajímá nebo vím, že mě to nebude zajímat, tak si to nerozkliknu a nepíšu hned do diskuze, že se mi to nelíbí. Nebuďte tak sobecký blbečkové a berte to tak, že ok někomu se to líbí, tak proto to tu je. Pár lidí zde v diskuzi napsalo, že to je supr atd tak to není 100% hate. Běžte si přečíst to, co vás zajímá a nespammujte.
  • A to je jednak dost smutné a také je to dost podivná strategie z pohledu zdejších pisálků.
  • smejki
    scénář je dán předem, takže vox populi na dalších dílech nic nezmění.
  • A nejsou diskuze pod článkem právě proto aby se do nich po přečtení článku psalo? Nějak mi uniká smysl tvého argumentu.
  • Vidím další článek o dejzí od stejného "autora" a vidím, že kvalita je naprosto identická jako u předchozího veledíla. Jako pozitivum lze maximálně vzít to, že se tu nevyskytují "cool" hulvátské výrazy jako v "bezvýznamném životě 1".

    Následně mě jen těší pohled na to, že se zvyšuje počet lidí, kterým tenhle "styl psaní" leze krkem. Nezbývá než počkat jestli tento trend bude pokračovat i v "bezvýznamném životě 3".
  • Proc bys do recenze nenapsal ze nemas rad dany zanr? Jen bys to pak nemel hodnotit subjektivne a zachovat si objektivitu. Tak recenze funguji afaik.
  • Kein
    DayZ hraji a stejně mi článek příjde trapný.
  • Nfs:Run 2 !! HD !! *15*
  • no_matter
    "Když se mi něco nelíbí tak se o to nestarám ne?" ...máš dobrej přístup k věci *1*
  • Už se těším (bez ironie) *3*
  • ale já se před chílí teprve vzbudil... ach jo
  • fichtlis
    Kdybyste místo těch blbých keců článek nečetli a nepřispívali do diskuze, uděláte líp. Když se mi něco nelíbí tak se o to nestarám ne? To je jak psát v recenzi na JRPG, že nemám rád anime. Dospěte.
  • Veskoslav
    Kdy si naposledy hrál Armu II? V den vydání? Já ji hrál předevčírem a nějak jsem ty "bugy" neměl. Zase další, co někde něco slyšel a blbě kecá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit