Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prochik
    Při 1080p na YouTube nastavení jde vidět na kufříku jedno "neznámé" logo: http://i45.tinypic.com/241uhif.jpg nebo to jenom lambdu připomíná.
    • Víš tohle je úplně jedno pokud někdo chce tak najde cokoli klidně pokud jim spočítáš tkaničky a změříš to s počtem a postavením hvězd na nebi a porovnáš to s obratníkem raka tak ti vyleze to samé. *2*
  • rami.cz
    Mam to predobjednane, hraju betu, bavim se dost :) Me osobne se trailer libi a uz se tesim na full... *14*
    BTW jsem pametnik CS bety (CS 7.2 beta, nebo nejak tak), ve ktere postavy "tancovaly" po stretu kulek :)))) Sakra, to byly casy :)
  • Naopak mě se video líbí. Nadherně demonstruje možnosti Source Film Makeru. Je to vlastně upoutávka na 2 produkty.
    • jindra.veliky
      trailer dobrej, hra strasna *5*
  • God-of-War
    Víte, co se mi líbí? Jak tu všichni pí*ujete a stejně to budete hrát..Držte huby a enjoy!
    • seš ošklivej
    • Ne... to opravdu nebudeme...
    • Dyt tu je stale 1.6. Nevidim duvod proc platit za neco, co nebude lepsi.
      • Ve skutečnosti je to ještě horší než 1.6. :)
    • To bych nehrál ani zadarmo.
    • jindra.veliky
      ja pi*uju a hrat to nebudu *4*
      • God-of-War
        Tebe neberu..tys nikdy nic nehrál.
        • jindra.veliky
          asi radsi zajdu na PCR nahlasit pedofila *4* jak dlouho me pronasledujes? *11*
          • Amylee.Anderson
            Alespoň si teď přiznal, kolik ti je...
            • jindra.veliky
              stejny cislo jako hloubka tvyho analu *4*
  • smejki
    Terorista s DEaglem je priceless. Chybí už jen katany...
    a já se i tak docela těšim.
    • Když měl terorista volnejch $800, tak mohl pořídit "Deserta". *2*
    • Cahir
      Tak ten DE k sérii už tak nějak patří.
      A mohlo bejt hůř, mohl ho mít policajt *1* ... U teororisty bych tomu ještě věřil.
      • smejki
        trudat
  • tak debilni ze sem to v pulce vypl..zvlast ten "dabing"..ale hru mozna poridim..uvidime co recenze
  • Ellendway
    -
    • Na dva metry? To bys ho musel do té hlavy pořádně trefit, lepší bys to měl z kontaktní vzdálenosti a mlátit dokud neuvidíš mozek.
    • mozna ten od predatora
      • Malleth
        Ten tě navíc rozsekne vejpůl...
    • Zas nejaky co narukoval do USArmy *1*
    • To píšou kde? *8*
    • God-of-War
      Moc koukáš na americký filmy..blbe *7*
      • jindra.veliky
        to i tvurci videa...policajt strili na terroristu ze dvou metru a netrefi ho *11*
    • Skoda, ze to nedokaze.
      • To sou nějaké elendblb blizzárdi flashbangy. Se asi zase moc nacucal pandím střikem.
  • DangerousDave
    trailer je slabý ale aspoň nekončí happy end-om :)
  • Německé uniformy, ale všichni mluví anglicky:) A ten molotův koktejl... to by ho s ním musel trefit do hlavy aby šel hned k zemi, ve skutečnosti by ještě dobrou půlminutu tancoval a nadával, jaký je mu hic
  • Flash-Bang, Gra-Nate! Autoři si s tím trailerem moc práci nedali *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit