Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předobjednal jsem, mám betu a hraje se to dobře. Mapy jsou příjemně předělané - atmosféra i layout. Hra je svižná, zatím jsem neobjevil zásadní chybu a vůbec by mi nevadilo, kdyby se to od finální verze nelišila.
    Trochu mi chybí tlumiče, ale zas se mi líbí molotov a decoy.
    Knife backstab je prakticky instant kill a při behu je scope snipy rozmazaný.
    Není to revoluce, ale díky za evoluci správným směrem.
    • Souhlas pane *3*
  • Krymot
    Já myslím že to bude dobrá pařba. Neboť mi někdo ukážte nějakou hru od Valve co se nepovedla *2*
    • Právě tento Counter Strike se nepovedl.
  • spook.y
    Joo třeba to bude fajn. 1.6 hraji pořád ale je pravda že už je tam moc vochcávaček (scriptů, cheatu atd. atd.) Kupovat si to zatím nebudu počkám na nějakou mega akci na vánoce za 10 kč nebo to třeba vyhraju ve vánoční soutěži jestli bude :D
  • Veskoslav
    A ruku na srdce, kdo z Vás si to nekoupí za ten směšný peníz, co se to teď předobjednává na Steamu? Myslím, že za cca 250 Kč je to dobrá koupě:)A co my víme, třeba to už koneně nahradí po těch letech 1.6:)
  • najlepsi je ten pocit ked presne viete kde sa kto nachadza na tej mape lebo ste ju hrali uz nespocetkrat i ked nikdy nebola takto premakana :) de_nuke :) ach to boli casi pri cs 1.6 a potom source
  • schválně kolik z Vás hrávalo CS na gamezone s 56kbps připojením? *15*
    • Já hrával na gz jen Quaka 3. CS občas na LANce. :)
    • haha, presne :) to byly casy
    • DangerousDave
      prvé verzie CSka sme hrávali skôr v rôznych internetových kaviarňach ale viem, že v tom čase (rok 2001) sa hrávali na gamezone výborné turnaje v ešte lepších hrách... vtedy som mal ešte dial-up takže som to radšej neskúšal :)
      • Jó my měli tehdá jeden originál HL klíč, kterého pro autentifikaci na WON serverech už v té době bylo potřeba, tak jsme se tehdy v počtu asi pěti kamarádů dohadovali, kdo bude v době mimo špičku (tuším, že od šesté hodiny večer), bude hrát *15*. To byly časy. Standardní ping tak 1000 ms, lagy jaké svět neviděl a šance někoho zabít nulová. I tak to bylo ale vzrušující *4*.
  • Trailer hrozný (je teda fakt, že jsem ho přeskákal a viděl všeho všudy 5 vteřin), ale osobně taky nechápu jak někdo může hrát CS. Kdysi jsem to chvíli hrál, ale po tom, co jsem z těžkýho kulometu vysypal na 10 metrů xx kulek a protivník přežil (ne, Predátor to nebyl) a naopak když jsem z pistolky vystřelil kamsi kam jsem ani neviděl a napsalo mi to headshot ..... no, tak od té doby mě to nějak přestalo bavit :D
    • přesně takovým jako ty přezdíváme LAMY !!
    • Veskoslav
      Další, co chodí s těžkým, myslí si, že když podrží tlčítko střelby, že mu nebude střílet do nebe.....A trailer hrozný a viděl jsi 5 sekund? Mě přijde, že blbější to už snad ani nejde.
      • Vždyť je to jasný troll tak proč se rozčilovat
      • Jsi chodící ukázka toho, co táhne několik multiplayer her ke dnu, a to sice komunita...aneb tři příspěvky na stránce a mám o Tobě slušný obrázek.
        • Jak může MP táhnout ke dnu někdo, kdo ho nehraje? :) Hry mám už dávno jen jako čistě okrajovou záležitost pro pobavení...
      • Jen ho nech. Tady dělá machra a přitom má hajzl na chodbě. *1*
      • Já s ničím nechodím, to byl příklad. Naštěstí jsem hrál hry typu Quake Arena, UT apod... takže nějaké CS mi tenkrát bylo vážně u pr...... dnes ty děcka neví co je to pořádný MP ....
        • Veskoslav
          A v Quakovi Areně sis stěžoval, že když vyskočíš a někdo střelí do země těsně před dopadem, tak Tě to zabije?.....A srovnávat UT, QA a CS to chce opravdu notnou dávku něčeho posilňujícího:)Ale ano, všechny jsou založené na MP a dvou týmech, tak to srovnám:)
  • Tož jasné je to fajne ... :) ale já bych raději HL3 a episode 3 :D
  • docela pěkný ,ukazuje o co v tom csku jde ,už se těším na plnou ,doufám že tam bude dost nových map
  • FeebeEWN
    je to starý dobrý csko až na rozdíl, že pocit ze střelby je takový horší. Ale uvidíme, až za dva dny na steamu beta skončí a rozjede se plná :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit