Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Mam to predobjednane, hraju betu, bavim se dost :) Me osobne se trailer libi a uz se tesim na full... *14*
    BTW jsem pametnik CS bety (CS 7.2 beta, nebo nejak tak), ve ktere postavy "tancovaly" po stretu kulek :)))) Sakra, to byly casy :)
  • Naopak mě se video líbí. Nadherně demonstruje možnosti Source Film Makeru. Je to vlastně upoutávka na 2 produkty.
    • jindra.veliky
      trailer dobrej, hra strasna *5*
  • Veskoslav
    Ale co za 500 vyzkouším, 1.6 už mě opravdu po Těch letech nebaví. A oni pičují hlavně ti, co jsou zvyklí různě hru "ojebávat" jako banny hop, "rychlopalná" magnum+rychlopřepíjecí, při výskoku hodí dál granát a když to člověk umí, tak letí vodorovně se zemí nereálně daleko, rychlonasazování tlumiče atd. 1.6 je fajn, ale už je to hodně zastaralé.
    • ano spravne jsi napsal ,,kdyz to clovek umi,,...takze jde o to se to naucit a nadavaji na to jen ti, kteri to neumi a dostavaji na prdel,
      • Veskoslav
        Já to rozhodně vyjmenované věci umí. A promiň, ale tyle věci nemají s realným chováním nic společného;) Není to o tom, že se to naučil, tyhle věci se naučíš za měsíc a to i svičená opice. Jde o to, že by tohle nemělo být. Rozhodně mi vadí, když někdo by očko střeli z magnumy, pak pak střelí znova, aniž by tam byla trochu větší prodleva pro nabití. Prostě se musíš smřit s tím, že tyhle "ojebávačky" už prostě nepůjdou. Časem se určitě objeví jiné, podobné. Ale 1.6 je už zastaralé na tuto dobu.
        • jindra.veliky
          lol *15* delas jako kdyby ty body umeli jen nejaky super skilleri *15*
        • realne chovani u CSka ? ;]
          • Veskoslav
            Původní CS mělo být reálným zobrazení a chování zbraní, které tam byli. Stejně tak původní Team Frotress:)To, že to dopadlo tak, jak to dopadlo je věc jiná. Sourse měl přiblížit fyzikální zákon+skutečné vlastnosti zbraní, tam se to povedlo tak na půl.
            • Pane Payne, proč sem taháte pořád source proboha? :D HL1 jel na modifikovaném HL 1 engine. Již druhý příspěvek, kde source zmiňujete, přestože o něm není řeč *4*
            • Jack1947
              Jedna se o Source, myslim ze o zachyceni reality zde nikdy moc neslo. Slo o arkadove strileni a k tomu Source ja cekal ze lidi hraji hlavne Source (navic po letech provozu se hraje stale- Steam servery jsou celkem plne ale na hodne jich hraje predevsim botu. Ltem realnejm heralsi nekdy vubec Americas Army pac jestli tohle ti je malo, tak pak uz jedine realnej vojenskej valecnej konflikt a to si myslim, ze to je pro cloveka neznaneleho valky a boje dost na pytel. (i kdyz kdo chce tam , pomozmemu...)
            • myslíš původní TF ještě na Quake 1? Předpokládám, že spíš to pokračování na HL engine. Jo to byla další hra, kterou jsme na GZ hrávali *14*. K těm zbraním, ať si kdo chce co chce povídá, v době své největší slávy šlo o nejreálnější chování zbraní vůbec. Dnes si zub času zahlodal, ale kdoví jak to řeší tímto novým dílem.
    • Jack1947
      CS1,6 ? myslis snad Source ne *3* .
      • Veskoslav
        No jo myslím Sourse a píšu 1.6....Používej mozek ano?
  • cumpi3
    musím se smát některým haterům, co zde nadávají na každou kravinu...uvědomte si, že to je CS, takže super záležitost, která vám kašle na ty vaše kraviny jako jazyk a jindru
    • DangerousDave
      ja radšej haterov ako zaslepených fandov...
    • jindra.veliky
      v tom pripade by melo byt i CoD skvely... *4*
      • Veskoslav
        Fakt by jsi neměl vysazovat prášky.
  • Tož jasné je to fajne ... :) ale já bych raději HL3 a episode 3 :D
  • God-of-War
    Víte, co se mi líbí? Jak tu všichni pí*ujete a stejně to budete hrát..Držte huby a enjoy!
    • seš ošklivej
    • Ne... to opravdu nebudeme...
    • Dyt tu je stale 1.6. Nevidim duvod proc platit za neco, co nebude lepsi.
      • Ve skutečnosti je to ještě horší než 1.6. :)
    • To bych nehrál ani zadarmo.
    • jindra.veliky
      ja pi*uju a hrat to nebudu *4*
      • God-of-War
        Tebe neberu..tys nikdy nic nehrál.
        • jindra.veliky
          asi radsi zajdu na PCR nahlasit pedofila *4* jak dlouho me pronasledujes? *11*
          • Amylee.Anderson
            Alespoň si teď přiznal, kolik ti je...
            • jindra.veliky
              stejny cislo jako hloubka tvyho analu *4*
  • Hezký trailer, už se těším *4*
  • FeebeEWN
    je to starý dobrý csko až na rozdíl, že pocit ze střelby je takový horší. Ale uvidíme, až za dva dny na steamu beta skončí a rozjede se plná :)
  • spook.y
    Joo třeba to bude fajn. 1.6 hraji pořád ale je pravda že už je tam moc vochcávaček (scriptů, cheatu atd. atd.) Kupovat si to zatím nebudu počkám na nějakou mega akci na vánoce za 10 kč nebo to třeba vyhraju ve vánoční soutěži jestli bude :D
  • schválně kolik z Vás hrávalo CS na gamezone s 56kbps připojením? *15*
    • Já hrával na gz jen Quaka 3. CS občas na LANce. :)
    • haha, presne :) to byly casy
    • DangerousDave
      prvé verzie CSka sme hrávali skôr v rôznych internetových kaviarňach ale viem, že v tom čase (rok 2001) sa hrávali na gamezone výborné turnaje v ešte lepších hrách... vtedy som mal ešte dial-up takže som to radšej neskúšal :)
      • Jó my měli tehdá jeden originál HL klíč, kterého pro autentifikaci na WON serverech už v té době bylo potřeba, tak jsme se tehdy v počtu asi pěti kamarádů dohadovali, kdo bude v době mimo špičku (tuším, že od šesté hodiny večer), bude hrát *15*. To byly časy. Standardní ping tak 1000 ms, lagy jaké svět neviděl a šance někoho zabít nulová. I tak to bylo ale vzrušující *4*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit