Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Předobjednal jsem, mám betu a hraje se to dobře. Mapy jsou příjemně předělané - atmosféra i layout. Hra je svižná, zatím jsem neobjevil zásadní chybu a vůbec by mi nevadilo, kdyby se to od finální verze nelišila.
    Trochu mi chybí tlumiče, ale zas se mi líbí molotov a decoy.
    Knife backstab je prakticky instant kill a při behu je scope snipy rozmazaný.
    Není to revoluce, ale díky za evoluci správným směrem.
    • Souhlas pane *3*
  • docela pěkný ,ukazuje o co v tom csku jde ,už se těším na plnou ,doufám že tam bude dost nových map
  • Veskoslav
    A ruku na srdce, kdo z Vás si to nekoupí za ten směšný peníz, co se to teď předobjednává na Steamu? Myslím, že za cca 250 Kč je to dobrá koupě:)A co my víme, třeba to už koneně nahradí po těch letech 1.6:)
  • Krymot
    Já myslím že to bude dobrá pařba. Neboť mi někdo ukážte nějakou hru od Valve co se nepovedla *2*
    • Právě tento Counter Strike se nepovedl.
  • Mně se trailer líbil..takovej plnej ironie a v duchu CS. Oproto tomu render trailer na hitmana považuju za největší žumpu, která na hráče kdy byla hozena (spolu s novym Splinter cell), ale to má u hráčů úspěch....
  • fuj csko to mozezu hrat len tardi v 2012
    • tiez nechapem ako moze niekto hrat 12 rocnu hru, ja nechapem ako moze niekto hrat 1,6. uz davno hram len CSS
    • ještě že tam takový výmazové jako ty nehrajou ,aspon nám nekurvěj hru ;)
      • CS bolo dobré v jeho prvých verziách, keď to hrali normálni ľudia, dnes je to úplný humus, kto má počúvať tie vykastrované hlasy predpubertálnych harantov *11*
        • musíš si najít dobrý server (třeba TWSE) a nebo kamarády ;)
        • Veskoslav
          Neumíš si v nastavení nastavit, ať je neslyšíš nebo jsi až tak moc retardovaný?
          • Umíme, ale lepší je to s nima nehrát :P
      • ale hrajou a kurvej
    • DeathOnVacation
      Někdo, kdo se přepraví pomocí Tardisu do roku 2012?
  • najlepsi je ten pocit ked presne viete kde sa kto nachadza na tej mape lebo ste ju hrali uz nespocetkrat i ked nikdy nebola takto premakana :) de_nuke :) ach to boli casi pri cs 1.6 a potom source
  • Flash-Bang, Gra-Nate! Autoři si s tím trailerem moc práci nedali *1*
  • Trailer hrozný (je teda fakt, že jsem ho přeskákal a viděl všeho všudy 5 vteřin), ale osobně taky nechápu jak někdo může hrát CS. Kdysi jsem to chvíli hrál, ale po tom, co jsem z těžkýho kulometu vysypal na 10 metrů xx kulek a protivník přežil (ne, Predátor to nebyl) a naopak když jsem z pistolky vystřelil kamsi kam jsem ani neviděl a napsalo mi to headshot ..... no, tak od té doby mě to nějak přestalo bavit :D
    • přesně takovým jako ty přezdíváme LAMY !!
    • Veskoslav
      Další, co chodí s těžkým, myslí si, že když podrží tlčítko střelby, že mu nebude střílet do nebe.....A trailer hrozný a viděl jsi 5 sekund? Mě přijde, že blbější to už snad ani nejde.
      • Vždyť je to jasný troll tak proč se rozčilovat
      • Jsi chodící ukázka toho, co táhne několik multiplayer her ke dnu, a to sice komunita...aneb tři příspěvky na stránce a mám o Tobě slušný obrázek.
        • Jak může MP táhnout ke dnu někdo, kdo ho nehraje? :) Hry mám už dávno jen jako čistě okrajovou záležitost pro pobavení...
      • Jen ho nech. Tady dělá machra a přitom má hajzl na chodbě. *1*
      • Já s ničím nechodím, to byl příklad. Naštěstí jsem hrál hry typu Quake Arena, UT apod... takže nějaké CS mi tenkrát bylo vážně u pr...... dnes ty děcka neví co je to pořádný MP ....
        • Veskoslav
          A v Quakovi Areně sis stěžoval, že když vyskočíš a někdo střelí do země těsně před dopadem, tak Tě to zabije?.....A srovnávat UT, QA a CS to chce opravdu notnou dávku něčeho posilňujícího:)Ale ano, všechny jsou založené na MP a dvou týmech, tak to srovnám:)
  • Německé uniformy, ale všichni mluví anglicky:) A ten molotův koktejl... to by ho s ním musel trefit do hlavy aby šel hned k zemi, ve skutečnosti by ještě dobrou půlminutu tancoval a nadával, jaký je mu hic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit