Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    trailer je slabý ale aspoň nekončí happy end-om :)
  • Ellendway
    -
    • Na dva metry? To bys ho musel do té hlavy pořádně trefit, lepší bys to měl z kontaktní vzdálenosti a mlátit dokud neuvidíš mozek.
    • mozna ten od predatora
      • Malleth
        Ten tě navíc rozsekne vejpůl...
    • Zas nejaky co narukoval do USArmy *1*
    • To píšou kde? *8*
    • God-of-War
      Moc koukáš na americký filmy..blbe *7*
      • jindra.veliky
        to i tvurci videa...policajt strili na terroristu ze dvou metru a netrefi ho *11*
    • Skoda, ze to nedokaze.
      • To sou nějaké elendblb blizzárdi flashbangy. Se asi zase moc nacucal pandím střikem.
  • tak debilni ze sem to v pulce vypl..zvlast ten "dabing"..ale hru mozna poridim..uvidime co recenze
  • smejki
    Terorista s DEaglem je priceless. Chybí už jen katany...
    a já se i tak docela těšim.
    • Když měl terorista volnejch $800, tak mohl pořídit "Deserta". *2*
    • Cahir
      Tak ten DE k sérii už tak nějak patří.
      A mohlo bejt hůř, mohl ho mít policajt *1* ... U teororisty bych tomu ještě věřil.
      • smejki
        trudat
  • Prochik
    Při 1080p na YouTube nastavení jde vidět na kufříku jedno "neznámé" logo: http://i45.tinypic.com/241uhif.jpg nebo to jenom lambdu připomíná.
    • Víš tohle je úplně jedno pokud někdo chce tak najde cokoli klidně pokud jim spočítáš tkaničky a změříš to s počtem a postavením hvězd na nebi a porovnáš to s obratníkem raka tak ti vyleze to samé. *2*
  • jindra.veliky
    nejhorsi hra od Valve *12*
    • Spíš největší krypl na games !
      • Tím jste vy pane. Protože neznáte ani základy pravopisu. Potrefená husa zakejvá, že ano *5*
        • No to se zrovna nejlépe nevydařilo *9* *4* . Ovšem záměr byl zcela jasný. Proč užívat vulgarit a vzájemně se urážet? Probůh lidé.
        • Veskoslav
          A ty taky ne. Jelikož mu vykáš, tudíž by mělo být: Tím jste Vy, pane. Takže prosím Tě, češtinu raději nevytahuj;)
        • Shaker
          zakejha...
    • cumpi3
      největší troll na games *1*
      • Až na to, že má pravdu. Ta hra je nepovedená ve všech směrech. Je vidět, že je to pro konzole. Ale tady se najde vždycky dost volů, který budou tvrdit, že je to vynikající. *7*
        Tohle neni CS, ale nějakej konzoloidní paskvil. *16*
        • God-of-War
          A ty si de*il *3* .
        • právě že se hratlenost vrátila k 1.6 ty chytráku to spíš source měl bejt na konzole,mě se to líbí a to csko hraju od 1.5ky .ale vždycky se najde dost volů co nevěděj :D
          • jindra.veliky
            hratelnost se nikam nevratila....u jedna sestky kolo odsejpa tady nejak ne...navic jen limit 6na6..wtf?!
            • Jazz
              @Veskoslav: Dostali to i zabanovaný účty na Steamu, který neměli šanci to hrát, takže proč by to nemohl dostat on ?
            • Veskoslav
              Jasně Jidřišku, ty poslední dobou máš všude přístup, co? Obzvlášť do her, co Tě naprosto nebaví. Já jsem dokonce napsal žádost, abych se dostal do Bety, ale ty jsi ji dostal jak? Náhodou? A vstup i do té ordinace pana Mudr. Chocholouška máš zajíštěný předpokládám;)
            • jindra.veliky
              drz hubu, ja mam pristup do bety uz 2 mesice a je to tak kvalitni hra ze jsem v ni nenahral ani 20 hodin
            • Musim se ti smat, zjevne si CS:go videl tak max z rychliku :)
  • Banda haterov. Ked natom valve bude moct zarobit kopu penazi na konzolistoch, tak je to len dobre, budu mat viac penazi a mozu tvorit nove kvalitne pokracovania half-life. Ze popri CS na konzole to spravili aj pre pc je len bonus pre nas. Proste CS Source 2.
    • PS3Hrac
      Valve má peněz dost ani se to nezdá ale z valve někdo to už nevím myslím Gabe Newell že nechtějí vydávat žádné ukázky ani trailery dokud nebude hra v určitém stádiu myslím že je to z důvodu toho zku*veného hackera co se naboural do PC Valve a stáhl si Half Life 2 ve vývoji což mělo dopad na konečnou hru(a že předtím vypadala podle mě lépe z ukázek z E3) takže tomu asi chce valve předejít ale podle mého názoru je pokračování už delší dobu ve vývoji no uvidíme jak dopadne už se těším.
      • Leaknutí hry nemělo na Half-Life 2 prakticky žádný vliv. Hra už tehdy měla vypadat jak vypadá dnes, byli ve stádiu, kdy už byl ten obsah který znáš z bety vystřižen a pracovalo se na té části, kterou znáš dnes. Důvod, proč ho takhle ostříhali byl ten, že to prostě všechno tak nějak nepasovalo dohromady jak si představovali.

        Důvod k tomu přístupu, že budou vydávat trailery atd. až v pokročilém stádiu vývoje byl spíš u Episode Two. Ta byla oznámena brzo a první trailery se v některých místech dost odlišují od finální verze a navíc hru docela spoilerovali (například setkání s advisorem atd.). Hráči si na tohle pak stěžovali.
        • PS3Hrac
          tak dobře asi máš pravdu sakra *1* ale stejně mi tam chybí ta hydra ty zbraně a ten level by taky mohl stát za to *1*

          EDIT:http://www.youtube.com/watch?v=-toGCptJ2Vw
    • *1* *1* *1* Jj woe! Chudý Valve potřebuje prodat na spásné konzole co nejvíc cska aby mohli udělat konečně to vysněné pokračování ... http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25004663.jpg
  • Amylee.Anderson
    Mě ten trailer taky nepřijde moc reálnej. Ani jeden tea-bagging u mrtvoly.
  • Jack1947
    Trailer by byl brej mozna v roce 2005-2006, dneska pusobime hoodne staromodne, jako cela hra ale myslim ze o grafiku v tomto pripade nejde vubec, ba naopak.
  • Jazz
    Fuj, tfuj a znovu fuj.
    Hrál jsem nějakou dobu betu a fakt mi to stačilo, tohle si koupím leda ve Winter Sales za 3€.

    Všechno se to hraje strašně "tuze", něco mezi Battlefieldem a normálním CSkem.
    Trailer super a to je tak všechno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit