Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě tento Counter Strike se nepovedl.
  • seš ošklivej
  • Souhlas pane *3*
  • Pane Payne, proč sem taháte pořád source proboha? :D HL1 jel na modifikovaném HL 1 engine. Již druhý příspěvek, kde source zmiňujete, přestože o něm není řeč *4*
  • tiez nechapem ako moze niekto hrat 12 rocnu hru, ja nechapem ako moze niekto hrat 1,6. uz davno hram len CSS
  • Předobjednal jsem, mám betu a hraje se to dobře. Mapy jsou příjemně předělané - atmosféra i layout. Hra je svižná, zatím jsem neobjevil zásadní chybu a vůbec by mi nevadilo, kdyby se to od finální verze nelišila.
    Trochu mi chybí tlumiče, ale zas se mi líbí molotov a decoy.
    Knife backstab je prakticky instant kill a při behu je scope snipy rozmazaný.
    Není to revoluce, ale díky za evoluci správným směrem.
  • Jazz
    @Veskoslav: Dostali to i zabanovaný účty na Steamu, který neměli šanci to hrát, takže proč by to nemohl dostat on ?
  • Krymot
    Já myslím že to bude dobrá pařba. Neboť mi někdo ukážte nějakou hru od Valve co se nepovedla *2*
  • Jack1947
    Jedna se o Source, myslim ze o zachyceni reality zde nikdy moc neslo. Slo o arkadove strileni a k tomu Source ja cekal ze lidi hraji hlavne Source (navic po letech provozu se hraje stale- Steam servery jsou celkem plne ale na hodne jich hraje predevsim botu. Ltem realnejm heralsi nekdy vubec Americas Army pac jestli tohle ti je malo, tak pak uz jedine realnej vojenskej valecnej konflikt a to si myslim, ze to je pro cloveka neznaneleho valky a boje dost na pytel. (i kdyz kdo chce tam , pomozmemu...)
  • Umíme, ale lepší je to s nima nehrát :P
  • No to se zrovna nejlépe nevydařilo *9* *4* . Ovšem záměr byl zcela jasný. Proč užívat vulgarit a vzájemně se urážet? Probůh lidé.
  • Veskoslav
    A ty taky ne. Jelikož mu vykáš, tudíž by mělo být: Tím jste Vy, pane. Takže prosím Tě, češtinu raději nevytahuj;)
  • Veskoslav
    Jasně Jidřišku, ty poslední dobou máš všude přístup, co? Obzvlášť do her, co Tě naprosto nebaví. Já jsem dokonce napsal žádost, abych se dostal do Bety, ale ty jsi ji dostal jak? Náhodou? A vstup i do té ordinace pana Mudr. Chocholouška máš zajíštěný předpokládám;)
  • myslíš původní TF ještě na Quake 1? Předpokládám, že spíš to pokračování na HL engine. Jo to byla další hra, kterou jsme na GZ hrávali *14*. K těm zbraním, ať si kdo chce co chce povídá, v době své největší slávy šlo o nejreálnější chování zbraní vůbec. Dnes si zub času zahlodal, ale kdoví jak to řeší tímto novým dílem.
  • Shaker
    zakejha...
  • spook.y
    Joo třeba to bude fajn. 1.6 hraji pořád ale je pravda že už je tam moc vochcávaček (scriptů, cheatu atd. atd.) Kupovat si to zatím nebudu počkám na nějakou mega akci na vánoce za 10 kč nebo to třeba vyhraju ve vánoční soutěži jestli bude :D
  • Veskoslav
    A v Quakovi Areně sis stěžoval, že když vyskočíš a někdo střelí do země těsně před dopadem, tak Tě to zabije?.....A srovnávat UT, QA a CS to chce opravdu notnou dávku něčeho posilňujícího:)Ale ano, všechny jsou založené na MP a dvou týmech, tak to srovnám:)
  • Veskoslav
    A ruku na srdce, kdo z Vás si to nekoupí za ten směšný peníz, co se to teď předobjednává na Steamu? Myslím, že za cca 250 Kč je to dobrá koupě:)A co my víme, třeba to už koneně nahradí po těch letech 1.6:)
  • Veskoslav
    Původní CS mělo být reálným zobrazení a chování zbraní, které tam byli. Stejně tak původní Team Frotress:)To, že to dopadlo tak, jak to dopadlo je věc jiná. Sourse měl přiblížit fyzikální zákon+skutečné vlastnosti zbraní, tam se to povedlo tak na půl.
  • najlepsi je ten pocit ked presne viete kde sa kto nachadza na tej mape lebo ste ju hrali uz nespocetkrat i ked nikdy nebola takto premakana :) de_nuke :) ach to boli casi pri cs 1.6 a potom source

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit