Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já hrával na gz jen Quaka 3. CS občas na LANce. :)
  • haha, presne :) to byly casy
  • Jó my měli tehdá jeden originál HL klíč, kterého pro autentifikaci na WON serverech už v té době bylo potřeba, tak jsme se tehdy v počtu asi pěti kamarádů dohadovali, kdo bude v době mimo špičku (tuším, že od šesté hodiny večer), bude hrát *15*. To byly časy. Standardní ping tak 1000 ms, lagy jaké svět neviděl a šance někoho zabít nulová. I tak to bylo ale vzrušující *4*.
  • DangerousDave
    prvé verzie CSka sme hrávali skôr v rôznych internetových kaviarňach ale viem, že v tom čase (rok 2001) sa hrávali na gamezone výborné turnaje v ešte lepších hrách... vtedy som mal ešte dial-up takže som to radšej neskúšal :)
  • musíš si najít dobrý server (třeba TWSE) a nebo kamarády ;)
  • přesně takovým jako ty přezdíváme LAMY !!
  • Tím jste vy pane. Protože neznáte ani základy pravopisu. Potrefená husa zakejvá, že ano *5*
  • God-of-War
    A ty si de*il *3* .
  • Jak může MP táhnout ke dnu někdo, kdo ho nehraje? :) Hry mám už dávno jen jako čistě okrajovou záležitost pro pobavení...
  • PS3Hrac
    tak dobře asi máš pravdu sakra *1* ale stejně mi tam chybí ta hydra ty zbraně a ten level by taky mohl stát za to *1*

    EDIT:http://www.youtube.com/watch?v=-toGCptJ2Vw
  • schválně kolik z Vás hrávalo CS na gamezone s 56kbps připojením? *15*
  • Vždyť je to jasný troll tak proč se rozčilovat
  • Jsi chodící ukázka toho, co táhne několik multiplayer her ke dnu, a to sice komunita...aneb tři příspěvky na stránce a mám o Tobě slušný obrázek.
  • Jen ho nech. Tady dělá machra a přitom má hajzl na chodbě. *1*
  • jindra.veliky
    drz hubu, ja mam pristup do bety uz 2 mesice a je to tak kvalitni hra ze jsem v ni nenahral ani 20 hodin
  • jindra.veliky
    lol *15* delas jako kdyby ty body umeli jen nejaky super skilleri *15*
  • Já s ničím nechodím, to byl příklad. Naštěstí jsem hrál hry typu Quake Arena, UT apod... takže nějaké CS mi tenkrát bylo vážně u pr...... dnes ty děcka neví co je to pořádný MP ....
  • Musim se ti smat, zjevne si CS:go videl tak max z rychliku :)
  • Veskoslav
    Další, co chodí s těžkým, myslí si, že když podrží tlčítko střelby, že mu nebude střílet do nebe.....A trailer hrozný a viděl jsi 5 sekund? Mě přijde, že blbější to už snad ani nejde.
  • Trailer hrozný (je teda fakt, že jsem ho přeskákal a viděl všeho všudy 5 vteřin), ale osobně taky nechápu jak někdo může hrát CS. Kdysi jsem to chvíli hrál, ale po tom, co jsem z těžkýho kulometu vysypal na 10 metrů xx kulek a protivník přežil (ne, Predátor to nebyl) a naopak když jsem z pistolky vystřelil kamsi kam jsem ani neviděl a napsalo mi to headshot ..... no, tak od té doby mě to nějak přestalo bavit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit