Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj csko to mozezu hrat len tardi v 2012
  • Mně se trailer líbil..takovej plnej ironie a v duchu CS. Oproto tomu render trailer na hitmana považuju za největší žumpu, která na hráče kdy byla hozena (spolu s novym Splinter cell), ale to má u hráčů úspěch....
  • Jazz
    Fuj, tfuj a znovu fuj.
    Hrál jsem nějakou dobu betu a fakt mi to stačilo, tohle si koupím leda ve Winter Sales za 3€.

    Všechno se to hraje strašně "tuze", něco mezi Battlefieldem a normálním CSkem.
    Trailer super a to je tak všechno...
  • Hezký trailer, už se těším *4*
  • Jack1947
    CS1,6 ? myslis snad Source ne *3* .
  • Veskoslav
    Fakt by jsi neměl vysazovat prášky.
  • Veskoslav
    Ale co za 500 vyzkouším, 1.6 už mě opravdu po Těch letech nebaví. A oni pičují hlavně ti, co jsou zvyklí různě hru "ojebávat" jako banny hop, "rychlopalná" magnum+rychlopřepíjecí, při výskoku hodí dál granát a když to člověk umí, tak letí vodorovně se zemí nereálně daleko, rychlonasazování tlumiče atd. 1.6 je fajn, ale už je to hodně zastaralé.
  • Jack1947
    Trailer by byl brej mozna v roce 2005-2006, dneska pusobime hoodne staromodne, jako cela hra ale myslim ze o grafiku v tomto pripade nejde vubec, ba naopak.
  • Dyt tu je stale 1.6. Nevidim duvod proc platit za neco, co nebude lepsi.
  • PS3Hrac
    Valve má peněz dost ani se to nezdá ale z valve někdo to už nevím myslím Gabe Newell že nechtějí vydávat žádné ukázky ani trailery dokud nebude hra v určitém stádiu myslím že je to z důvodu toho zku*veného hackera co se naboural do PC Valve a stáhl si Half Life 2 ve vývoji což mělo dopad na konečnou hru(a že předtím vypadala podle mě lépe z ukázek z E3) takže tomu asi chce valve předejít ale podle mého názoru je pokračování už delší dobu ve vývoji no uvidíme jak dopadne už se těším.
  • Amylee.Anderson
    Mě ten trailer taky nepřijde moc reálnej. Ani jeden tea-bagging u mrtvoly.
  • Amylee.Anderson
    Alespoň si teď přiznal, kolik ti je...
  • *1* *1* *1* Jj woe! Chudý Valve potřebuje prodat na spásné konzole co nejvíc cska aby mohli udělat konečně to vysněné pokračování ... http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25004663.jpg
  • To bych nehrál ani zadarmo.
  • To sou nějaké elendblb blizzárdi flashbangy. Se asi zase moc nacucal pandím střikem.
  • Banda haterov. Ked natom valve bude moct zarobit kopu penazi na konzolistoch, tak je to len dobre, budu mat viac penazi a mozu tvorit nove kvalitne pokracovania half-life. Ze popri CS na konzole to spravili aj pre pc je len bonus pre nas. Proste CS Source 2.
  • cumpi3
    největší troll na games *1*
  • jindra.veliky
    asi radsi zajdu na PCR nahlasit pedofila *4* jak dlouho me pronasledujes? *11*
  • jindra.veliky
    nejhorsi hra od Valve *12*
  • Na dva metry? To bys ho musel do té hlavy pořádně trefit, lepší bys to měl z kontaktní vzdálenosti a mlátit dokud neuvidíš mozek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit