Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Neumíš si v nastavení nastavit, ať je neslyšíš nebo jsi až tak moc retardovaný?
  • realne chovani u CSka ? ;]
  • CS bolo dobré v jeho prvých verziách, keď to hrali normálni ľudia, dnes je to úplný humus, kto má počúvať tie vykastrované hlasy predpubertálnych harantov *11*
  • Ne... to opravdu nebudeme...
  • jindra.veliky
    stejny cislo jako hloubka tvyho analu *4*
  • jindra.veliky
    hratelnost se nikam nevratila....u jedna sestky kolo odsejpa tady nejak ne...navic jen limit 6na6..wtf?!
  • Veskoslav
    Já to rozhodně vyjmenované věci umí. A promiň, ale tyle věci nemají s realným chováním nic společného;) Není to o tom, že se to naučil, tyhle věci se naučíš za měsíc a to i svičená opice. Jde o to, že by tohle nemělo být. Rozhodně mi vadí, když někdo by očko střeli z magnumy, pak pak střelí znova, aniž by tam byla trochu větší prodleva pro nabití. Prostě se musíš smřit s tím, že tyhle "ojebávačky" už prostě nepůjdou. Časem se určitě objeví jiné, podobné. Ale 1.6 je už zastaralé na tuto dobu.
  • ano spravne jsi napsal ,,kdyz to clovek umi,,...takze jde o to se to naucit a nadavaji na to jen ti, kteri to neumi a dostavaji na prdel,
  • ale hrajou a kurvej
  • Tož jasné je to fajne ... :) ale já bych raději HL3 a episode 3 :D
  • právě že se hratlenost vrátila k 1.6 ty chytráku to spíš source měl bejt na konzole,mě se to líbí a to csko hraju od 1.5ky .ale vždycky se najde dost volů co nevěděj :D
  • Veskoslav
    No jo myslím Sourse a píšu 1.6....Používej mozek ano?
  • Až na to, že má pravdu. Ta hra je nepovedená ve všech směrech. Je vidět, že je to pro konzole. Ale tady se najde vždycky dost volů, který budou tvrdit, že je to vynikající. *7*
    Tohle neni CS, ale nějakej konzoloidní paskvil. *16*
  • Ve skutečnosti je to ještě horší než 1.6. :)
  • ještě že tam takový výmazové jako ty nehrajou ,aspon nám nekurvěj hru ;)
  • docela pěkný ,ukazuje o co v tom csku jde ,už se těším na plnou ,doufám že tam bude dost nových map
  • Spíš největší krypl na games !
  • Leaknutí hry nemělo na Half-Life 2 prakticky žádný vliv. Hra už tehdy měla vypadat jak vypadá dnes, byli ve stádiu, kdy už byl ten obsah který znáš z bety vystřižen a pracovalo se na té části, kterou znáš dnes. Důvod, proč ho takhle ostříhali byl ten, že to prostě všechno tak nějak nepasovalo dohromady jak si představovali.

    Důvod k tomu přístupu, že budou vydávat trailery atd. až v pokročilém stádiu vývoje byl spíš u Episode Two. Ta byla oznámena brzo a první trailery se v některých místech dost odlišují od finální verze a navíc hru docela spoilerovali (například setkání s advisorem atd.). Hráči si na tohle pak stěžovali.
  • FeebeEWN
    je to starý dobrý csko až na rozdíl, že pocit ze střelby je takový horší. Ale uvidíme, až za dva dny na steamu beta skončí a rozjede se plná :)
  • DeathOnVacation
    Někdo, kdo se přepraví pomocí Tardisu do roku 2012?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit