Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj csko to mozezu hrat len tardi v 2012
    • tiez nechapem ako moze niekto hrat 12 rocnu hru, ja nechapem ako moze niekto hrat 1,6. uz davno hram len CSS
    • ještě že tam takový výmazové jako ty nehrajou ,aspon nám nekurvěj hru ;)
      • CS bolo dobré v jeho prvých verziách, keď to hrali normálni ľudia, dnes je to úplný humus, kto má počúvať tie vykastrované hlasy predpubertálnych harantov *11*
        • musíš si najít dobrý server (třeba TWSE) a nebo kamarády ;)
        • Veskoslav
          Neumíš si v nastavení nastavit, ať je neslyšíš nebo jsi až tak moc retardovaný?
          • Umíme, ale lepší je to s nima nehrát :P
      • ale hrajou a kurvej
    • DeathOnVacation
      Někdo, kdo se přepraví pomocí Tardisu do roku 2012?
  • Mně se trailer líbil..takovej plnej ironie a v duchu CS. Oproto tomu render trailer na hitmana považuju za největší žumpu, která na hráče kdy byla hozena (spolu s novym Splinter cell), ale to má u hráčů úspěch....
  • Jazz
    Fuj, tfuj a znovu fuj.
    Hrál jsem nějakou dobu betu a fakt mi to stačilo, tohle si koupím leda ve Winter Sales za 3€.

    Všechno se to hraje strašně "tuze", něco mezi Battlefieldem a normálním CSkem.
    Trailer super a to je tak všechno...
  • Hezký trailer, už se těším *4*
  • Veskoslav
    Ale co za 500 vyzkouším, 1.6 už mě opravdu po Těch letech nebaví. A oni pičují hlavně ti, co jsou zvyklí různě hru "ojebávat" jako banny hop, "rychlopalná" magnum+rychlopřepíjecí, při výskoku hodí dál granát a když to člověk umí, tak letí vodorovně se zemí nereálně daleko, rychlonasazování tlumiče atd. 1.6 je fajn, ale už je to hodně zastaralé.
    • ano spravne jsi napsal ,,kdyz to clovek umi,,...takze jde o to se to naucit a nadavaji na to jen ti, kteri to neumi a dostavaji na prdel,
      • Veskoslav
        Já to rozhodně vyjmenované věci umí. A promiň, ale tyle věci nemají s realným chováním nic společného;) Není to o tom, že se to naučil, tyhle věci se naučíš za měsíc a to i svičená opice. Jde o to, že by tohle nemělo být. Rozhodně mi vadí, když někdo by očko střeli z magnumy, pak pak střelí znova, aniž by tam byla trochu větší prodleva pro nabití. Prostě se musíš smřit s tím, že tyhle "ojebávačky" už prostě nepůjdou. Časem se určitě objeví jiné, podobné. Ale 1.6 je už zastaralé na tuto dobu.
        • jindra.veliky
          lol *15* delas jako kdyby ty body umeli jen nejaky super skilleri *15*
        • realne chovani u CSka ? ;]
          • Veskoslav
            Původní CS mělo být reálným zobrazení a chování zbraní, které tam byli. Stejně tak původní Team Frotress:)To, že to dopadlo tak, jak to dopadlo je věc jiná. Sourse měl přiblížit fyzikální zákon+skutečné vlastnosti zbraní, tam se to povedlo tak na půl.
            • Pane Payne, proč sem taháte pořád source proboha? :D HL1 jel na modifikovaném HL 1 engine. Již druhý příspěvek, kde source zmiňujete, přestože o něm není řeč *4*
            • Jack1947
              Jedna se o Source, myslim ze o zachyceni reality zde nikdy moc neslo. Slo o arkadove strileni a k tomu Source ja cekal ze lidi hraji hlavne Source (navic po letech provozu se hraje stale- Steam servery jsou celkem plne ale na hodne jich hraje predevsim botu. Ltem realnejm heralsi nekdy vubec Americas Army pac jestli tohle ti je malo, tak pak uz jedine realnej vojenskej valecnej konflikt a to si myslim, ze to je pro cloveka neznaneleho valky a boje dost na pytel. (i kdyz kdo chce tam , pomozmemu...)
            • myslíš původní TF ještě na Quake 1? Předpokládám, že spíš to pokračování na HL engine. Jo to byla další hra, kterou jsme na GZ hrávali *14*. K těm zbraním, ať si kdo chce co chce povídá, v době své největší slávy šlo o nejreálnější chování zbraní vůbec. Dnes si zub času zahlodal, ale kdoví jak to řeší tímto novým dílem.
    • Jack1947
      CS1,6 ? myslis snad Source ne *3* .
      • Veskoslav
        No jo myslím Sourse a píšu 1.6....Používej mozek ano?
  • Jack1947
    Trailer by byl brej mozna v roce 2005-2006, dneska pusobime hoodne staromodne, jako cela hra ale myslim ze o grafiku v tomto pripade nejde vubec, ba naopak.
  • Amylee.Anderson
    Mě ten trailer taky nepřijde moc reálnej. Ani jeden tea-bagging u mrtvoly.
  • Banda haterov. Ked natom valve bude moct zarobit kopu penazi na konzolistoch, tak je to len dobre, budu mat viac penazi a mozu tvorit nove kvalitne pokracovania half-life. Ze popri CS na konzole to spravili aj pre pc je len bonus pre nas. Proste CS Source 2.
    • PS3Hrac
      Valve má peněz dost ani se to nezdá ale z valve někdo to už nevím myslím Gabe Newell že nechtějí vydávat žádné ukázky ani trailery dokud nebude hra v určitém stádiu myslím že je to z důvodu toho zku*veného hackera co se naboural do PC Valve a stáhl si Half Life 2 ve vývoji což mělo dopad na konečnou hru(a že předtím vypadala podle mě lépe z ukázek z E3) takže tomu asi chce valve předejít ale podle mého názoru je pokračování už delší dobu ve vývoji no uvidíme jak dopadne už se těším.
      • Leaknutí hry nemělo na Half-Life 2 prakticky žádný vliv. Hra už tehdy měla vypadat jak vypadá dnes, byli ve stádiu, kdy už byl ten obsah který znáš z bety vystřižen a pracovalo se na té části, kterou znáš dnes. Důvod, proč ho takhle ostříhali byl ten, že to prostě všechno tak nějak nepasovalo dohromady jak si představovali.

        Důvod k tomu přístupu, že budou vydávat trailery atd. až v pokročilém stádiu vývoje byl spíš u Episode Two. Ta byla oznámena brzo a první trailery se v některých místech dost odlišují od finální verze a navíc hru docela spoilerovali (například setkání s advisorem atd.). Hráči si na tohle pak stěžovali.
        • PS3Hrac
          tak dobře asi máš pravdu sakra *1* ale stejně mi tam chybí ta hydra ty zbraně a ten level by taky mohl stát za to *1*

          EDIT:http://www.youtube.com/watch?v=-toGCptJ2Vw
    • *1* *1* *1* Jj woe! Chudý Valve potřebuje prodat na spásné konzole co nejvíc cska aby mohli udělat konečně to vysněné pokračování ... http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/25004663.jpg
  • jindra.veliky
    nejhorsi hra od Valve *12*
    • Spíš největší krypl na games !
      • Tím jste vy pane. Protože neznáte ani základy pravopisu. Potrefená husa zakejvá, že ano *5*
        • No to se zrovna nejlépe nevydařilo *9* *4* . Ovšem záměr byl zcela jasný. Proč užívat vulgarit a vzájemně se urážet? Probůh lidé.
        • Veskoslav
          A ty taky ne. Jelikož mu vykáš, tudíž by mělo být: Tím jste Vy, pane. Takže prosím Tě, češtinu raději nevytahuj;)
        • Shaker
          zakejha...
    • cumpi3
      největší troll na games *1*
      • Až na to, že má pravdu. Ta hra je nepovedená ve všech směrech. Je vidět, že je to pro konzole. Ale tady se najde vždycky dost volů, který budou tvrdit, že je to vynikající. *7*
        Tohle neni CS, ale nějakej konzoloidní paskvil. *16*
        • God-of-War
          A ty si de*il *3* .
        • právě že se hratlenost vrátila k 1.6 ty chytráku to spíš source měl bejt na konzole,mě se to líbí a to csko hraju od 1.5ky .ale vždycky se najde dost volů co nevěděj :D
          • jindra.veliky
            hratelnost se nikam nevratila....u jedna sestky kolo odsejpa tady nejak ne...navic jen limit 6na6..wtf?!
            • Jazz
              @Veskoslav: Dostali to i zabanovaný účty na Steamu, který neměli šanci to hrát, takže proč by to nemohl dostat on ?
            • Veskoslav
              Jasně Jidřišku, ty poslední dobou máš všude přístup, co? Obzvlášť do her, co Tě naprosto nebaví. Já jsem dokonce napsal žádost, abych se dostal do Bety, ale ty jsi ji dostal jak? Náhodou? A vstup i do té ordinace pana Mudr. Chocholouška máš zajíštěný předpokládám;)
            • jindra.veliky
              drz hubu, ja mam pristup do bety uz 2 mesice a je to tak kvalitni hra ze jsem v ni nenahral ani 20 hodin
            • Musim se ti smat, zjevne si CS:go videl tak max z rychliku :)
  • cumpi3
    musím se smát některým haterům, co zde nadávají na každou kravinu...uvědomte si, že to je CS, takže super záležitost, která vám kašle na ty vaše kraviny jako jazyk a jindru
    • DangerousDave
      ja radšej haterov ako zaslepených fandov...
    • jindra.veliky
      v tom pripade by melo byt i CoD skvely... *4*
      • Veskoslav
        Fakt by jsi neměl vysazovat prášky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit