Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak mi to připomnělo Level TV, se vší nejapností co do toho léta chlapci dávali.
    • tenhle vtípek je prostě dokonalý k situaci, která se tam stala tomu studiu
  • Musim smutne konstatovat, ze redakce tiscali games je vazne zoufalost sama. Nemam nic proti ruznejm formam humoru, ale kdyz to nekdo neumi, tak by to radsi nemel delat.

    Bohuzel tohle neni ojedinela prilezitost, stejne stupidni je bohuzel i ten vas fight club, kde me vas kolega Karel dokazal odradit behem jedinyho dilu.

    Snazte se prosim bejt vic novinari a min parta z Big Bang Theory...
    • Bazinga *1*
    • Vrook
      Klid zase. Moc hrotíš imho.
    • Blue.Shark
      Že nemáš smysl pro humor je problém tvůj, ne redakce Games.cz.
    • Cahir
      Kvůli tobě se to tu tak bude měnit! To jako vážně? *1*
    • Sám jste zoufalost sama, Vaše bias je na vrcholu svých sil.
  • Burl4k
    levelTV rules
  • Supr vtip i na tak blbou událost jako potkala Larian, Pavel takovou grimasu zloděje :D Palec nahoru *1*
  • Docela by mě zajímalo, jak tohle vznikalo. To to prostě někoho napadlo a tak jste si to tam nakráčeli a zkusili oměkčit ty jich "bafle", jestli by to s váma nenatočili?
    • janchor
      Máme poměrně vysoký čísla u persuasion.
      • To je fajn vlastnost. Mně by se teď hodilo vysoký číslo u mercantile. Vyšla nová 660 ti gtx a tak... *15*
  • typickej cech v cizine no
  • Jednoduché, zábavné.. prostě boží :D

    PS: By mě zajímalo, co si mysleli ti kolem jdoucí *1* *1*
    • Já bych napsal co si mysleli, ale to bych dostal hromadu mínusů a to opravdu nechci, zkazilo by to moji bezchybnou auru. Tak prosím o pluska. Děkuji
      • janchor
        Nevím, jak kolemjdoucí, ale klucka z Larianu se bavili velmi. Potřebovali po tý čórce trochu zvednout náladu.
        • Co všechno se vubec ukradlo?
          • Paul_cz
            Počkat...oni je fakt vykradli? Já to z článku pochopil jako ze srandy v návaznosti na video...
            Takže se asi na netu brzo ty buildy objeví, to budou mít radost..ale jak vidět, berou to sportovně :-)
            • pernicek
              Tak ona je otázka, jestli je na těch PC kompletní hra nebo jen nějaká osekaná verze s pár levelama pro výstavu.
          • USER47
            Současný buildy Original Sin i Dragon Commandera. Plus nějaký dvě PC, na kterejch to jelo, ale to je asi ten menší problém.
  • smejki
    Dúfam, že teho zloděja pověsijou!
  • Black_Hand
    jeste tam chybel petr, ktery by se tam nenapadne priblizil s podezrelym pohledem hned potom co sven vybehl za pavlem. a pak uz si jen v hlavne predstavovat tu pisnicku z ruzovyho pantera.
  • Nehadejte se, nikdo vas nenuti se na to koukat, pokud vam to prijde trapne, natocte lepsi a my to porovname... Kluci se tam evidentne nudi tak nez aby lezeli v hospodach tak nam nataci takovyhle scenky
    • janchor
      Jen bych podotknul, že nudili jsme se minimálně. Třeba tohle video vzniklo po obsáhlým rozhovoru s Vinckem (vděčný jméno), jednom z mnoha, který zpracováváme teď po návratu.
      • Tak to se omlouvam ze tu z vas delam unudeny herce :D Me prislo ze vas tam nic moc nevzrusuje tak vas napadlo toto :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit